یکی از روش های عجیب وهابیت در تلاوت قرآن کریم

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار

Re: یکی از روش های عجیب وهابیت در تلاوت قرآن کریم

پست توسط kavoshgsm »

با سلام به امام عصر عج و همه ی یارانش
جسارت این بنده ی حقیر را ببخشید اما در مورد آیه لا تفرق برای کسانی نیست که بگویند ما مسلمانیم همانطور که از آیه مشخص است مختص مومنین مسلمان است یعنی فقط کسانی که ایمان در دلهایشان نفوذ کرده است شاید شما قاتلین امام حسین ع را نیز از مومنین بدانید که جنگ با آنها نیز تفرقه است و بایستی مانع آن می شدند زیرا برادر کشی محسوب می شد در حالی که سپاه عمر سعد چهره اسلامی شدیدی هم داشت وهمانگونه که رسوالله در جنگ بود آنها هم همانگونه بودند پس سرف چگونگی عادت ورسوم یک منطقه نمیتوان بی ادبی به کتاب مقدس مان را توجیح کنید خواه مسلمان باشد خواه غیر

اگر دو دیپلمات با هر سمتی و با هر ملیتی به هم برسند می شود که دراز بکشند و با یکدیگر دست بدهند بعضی از مسائل بسیار کم اهمیت شده آیا قرآن که کلام خداوند است از حرف سیاسی و مادی برتر والا تر نیست آیا شما می توانید نماز را به هر سمتی که می خواهید و به هر حالتی که دوست دارید بخوانید هنگام صحبت با خدا نظم و ترتیبو احترام لازم است همانطور هم شنیدن حرفهای خدا

در ضمن چون وهابیت در بین شما زیاده شما از آنان می ترسی و به آنها بها می دی

من خودم رو من باب اعمال از بدترین موجودات خدا هم پست تر می دونم اما هرگز حاضر نیستم با دشمنان علی و آل علی در یک جا سوزانیده شوم به خاطر همین هاست که من امروز امام ظاهر ندارم از شما هم می خواهم دست از این دو رنگی بردارید لااقل با خود صادق باشید

ما با کسانی که راه را کج می روند سر جنگ نداریم ما دشمنی کسی هستیم که کجکی راه می رود آنها که راه را کج رفتند روزی بر می گردند (حر) ولی آنان که کجکی راه می روند با خدا مجادله می کنند
ارسال پست

بازگشت به “وهابیت”