محرم هم تمام شد

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Iron
Iron
محل اقامت: ای کاش نجف
سپاس‌های ارسالی: 190 بار
سپاس‌های دریافتی: 385 بار
تماس:

محرم هم تمام شد

پست توسط mamashli110 »

بسم الله الرحمن الرحیم  

روضه ی اربابه ، دل فاطمه بی تابه  

شد ، هنوز نیومده ... چه زود تموم شد چه زود بیست و نه شب با حال با امام حسین علیه السلام تمام شد . همش قبل محرم به خودم می گفتم محرم بیاد دیگه به ارباب قول می دم آدم شم ... نه باز هم دروغ محرم هم تمام شد ... 

زیبا بود لحضاتی که روضه خون رو منبر روضه سرباز شش ماه حضرت رو می خوند ، با ارباب مینون اون همه جمعیت درد و دل می کردی به قول بچه ها سیم به امام حسین علیه السلام وصل می شد هی ناز آقا رو می کشیدیم .  

روضه خون می گفت السلام و علیک یا مظلوم دلت واسه کربلای آقا تنگ می شد که ای کاش یه محرم هم من رو ارباب ببر کربلا واسش گریه کنم . 

واسه علی اصغر آقا جان می سوخت که آب ...  

و نه روز و شب ، هم صبح مجلس آقا و هم شب روضه گردی ارباب که ارباب و تنفس علینا ... مثل گدای بی چیزی که ( خودمو می گم با شما  

) از همه جا رونده منم اونی که جا مونده منم مثل همه تمام شهدا به کام من عسل ... خودم می دونم آقا جون لیاقت ندارم ... ولی شما  

به احسان دارید ... 

زیاده این هم یه درد و دل بود ، بیایین برا هم دعا کنید این سلام هم به نیابت حضرت ارباب غریب مهدی صاحب الزمان بدیم به امام حسین علیه السلام  

أَلسَّلامُ عَلَى الْمُرَمَّلِ بِالدِّمآءِ،  

أَلسَّلامُ عَلَى الْمَهْتُوكِ الْخِبآءِ ، 

أَلسَّلامُ عَلى خامِسِ أَصْحابِ الْكِسْآءِ،  

أَلسَّلامُ عَلى غَريبِ الْغُرَبآءِ ، 

أَلسَّلامُ عَلىکشَهيدِ الشُّهَدآءِ ، 

أَلسَّلامُ عَلى قَتيلِ الاَْدْعِيآءِ ، 

أَلسَّلامُ عَلى ساكِنِ كَرْبَلآءَ ،  

أَلسَّلامُ عَلى مَنْ بَكَتْهُ مَلائِكَةُ السَّمآءِ،  
پيامبر(ص) به على(ع) فرمود:
«انت منى بمنزلة هارون من موسى الا انه لا نبى بعدى؛ ».
« تو نسبت به من، به منزله هارون از موسى هستى جز اين‌كه بعد از من پيامبرى نيست».

أللَّهُمَّ العَـن صَنَمي قُرَیشٍ وَجِبتَیهَا وَ طاغُـوتَیها وَ إفکَـیها وابنَـتَیهِمَا اللَّذَینِ خالَفا أمرَکَ وَ أنکَرا وَحـیَکَ

تصویر

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “امام حسین‌ (علیه السّلام)”