تولید فیلم "آتش بر کلمه " در پاسخ به ماجرای قرآن سوزی

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Administrator
Administrator
پست: 2244
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۵, ۱۱:۵۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 10691 بار
سپاس‌های دریافتی: 5476 بار
تماس:

تولید فیلم "آتش بر کلمه " در پاسخ به ماجرای قرآن سوزی

پست توسط Mohsen1001 »

پس از تصمیم افراطی کشیش تری جونز مبنی بر سوزاندن قران در روز 11 سپتامبر که در پی واکنش جهانی مجبور به عقب نشینی شد شبکه جهانی ثامن تی وی اقدام به تهیه فیلم" آتش بر کلمه" نمود.
این فیلم که در پاسخ به اقدام این کشیش افراطی ساخته شده است ضمن حفظ احترام تمامی ادیان آسمانی ریشه های این اقدام را به جستجو میپردازد .محمد کاشانی مسئول طرح و برنامه شبکه جهانی ثامن گفت فیلم آتش بر کلمه پاسخی از رنگ هنر برای کسانی است جنس نقد را نمیشناسند و از ظرافتهای کلام بی خبرند و با آتش کشیدن اندیشه ها در صدد جلب توجه دیگران هستند .. این فیلم پاسخ های متین و محکمی برای جناب تری جونز دارد . و ایشان را با سوالهای اساسی روبرو می کند . امید واریم که این مستند بتواند افراطیونی همانند ایشان را به تفکر وادارد .

فیلم آتش بر کلمه روز سه شنبه ساعت 21 به وقت تهران و ساعت 17.30 به وقت گرینویچ از شبکه ماهواره ای ثامن تی وی پخش میشود و باز پخش آن به وقت تهران ساعت 9 و 3 بامداد فردای ان خواهد بود همچنین به زودی نسخه انگلیسی آن نیز در همین شبکه پخش خواهد شد .

لازم به ذکر است فرکانس شبکهh 29900 10723 و بر روی ماهواره هاتبرد میباشد و به صورت همزمان در سایت شبکه saamentv.com نیز پخش خواهد شد .

شبکه جهانی ثامن یکی از معدود شبکه های با کیفیت ماهواره ای فارسی زبان است و در قالب رسانه ای به نشر معارف اسلامی و شیعی می پردازد این شبکه کاملا غیر سیاسی و غیر انتفاعی است و به صورت مردم نهاد مدیریت میشود و به دو زبان فارسی و انگلیسی برنامه های متنوعی دارد .

این شبکه تخصصی ترین تلوزیون ماهواره ای در زمینه گفتگوی ادیان نیز میباشد .
ارسال پست

بازگشت به “فیلم”