يهود چه مى‏كند؟

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member
پست: 14
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۵, ۲:۱۲ ب.ظ
سپاس‌های دریافتی: 10 بار

يهود چه مى‏كند؟

پست توسط Sara »

قريب به صد سال است كه استعمار يهودى بر كشورهاى غربى سايه افكنده است، به طورى كه همين آمريكائى كه ثروتمندترين و متمدّن‏ترين كشورهاى جهان محسوب مى‏شود امروز به صورت يك كشور يهودى در آمده است.

چنانچه چندى قبل، هنگامى كه نويسنده عاليقدر يهودى آقاى Alfred_Litenthal كتاب خود را The other side of the coin به رشته تحرير در آورد ولى نتوانست آن را چاپ كند، چون به طور كلى تمام مؤسسات انتشاراتى اروپا و آمريكا از چاپ آن خوددارى كردند، تا بالاخره مجبور شد ترجمه آن را به عربى پيش از اصل انگليسيش چاپ نمايد.

سياست يهود، در هركجا كه باشد يكى است و يهودى قبل از هرچيز يهودى است، خاخام (يهوذا) در اعلاميه‏اى كه در سال1961 انتشار داد، مى‏گويد: من در مرحله اوّل يهودى و در ثانى آمريكائى هستم(1). و آقاى (استيفن سى واين) مى‏گويد: من تنها در شصت و سه جزء از شصت و چهار جزء حياتم آمريكائى بودم، امّا مدّت چهار هزار سال است كه يهودى هستم(2).

با چنين تعصّبى توانستند، بر كشورهاى اروپائى سلطه اقتصادى، سياسى و اجتماعى خود را حاصل كرده و سياست دولتهاى غربى را به نفع خود جهت داده به طورى كه دولت بريتانيا حاضر نمى‏شود تجاوز يهود را بر كشورهاى مسلمان نشين كه مستعمره آن هستند جواب گويد.

ايدن، در يادداشتهايش مى‏نويسد: ما نمى‏توانستيم در برابر ظلمهاى اسرائيل به اعراب كوچكترين كمكى به آنها بكنيم، چنانچه چند سال پيش وقتى يكى از هواپيماهاى جنگى اسرائيلى، از حدود اردن تجاوز كرده و چند قريه را بمباران كرد، دستگاه حاكمه اردن، از ما كمك خواست ولى همين كه هواپيماهاى ما آماده شدند، تلگرافى دريافت داشتيم مبنى بر اين كه حتّى يك هواپيما هم نبايد از جا حركت كند!

بنا بر اين نه تنها امروز، يهود در مقابل مسلمانان قرار گرفته بلكه كشورهاى اروپائى و قسمتى از كشورهاى شرقى كه خاضع سياست آنها هستند نيز با آنها دست داده و با مسلمانان نبرد مى‏كنند.

براى آن كه به قوّت و قدرت يهود بيشتر پى برده باشيم لازم مى‏دانيم كه قطعه‏هائى از كتاب (كُنْت فى‏اسرائيل) تأليف روزنامه نگار مشهور مصرى، آقاى ابراهيم عزّت براى خوانندگان نقل كنيم:

ناگفته پيدا است كه مقصود نشان دادن (مشت) است تا نشانه (خروار) باشد و الا اگر بخواهيم تمام موارد قوّت و نفوذ يهود را بنگاريم بنا به مثل مشهور (مثنوى هفتاد من كاغذ شود).

الف ـ بازى.... بر چند بند؟

ما قبل از هرچيز يهودى هستيم و براى ما فرق نمى‏كند، كه از اعضاء كمونيسم باشيم و يا از اتباع امپرياليسم قرار بگيريم، زيرا (ما قبل از هرچيز يهودى هستيم) و اين گونه احزاب هرگز نمى‏تواند در يهودى بودنمان كوچكترين تأثيرى داشته باشد.

چنانچه آمريكا عليه شوروى اعلام جنگ كند، يهود آمريكا اوّلين كسانى خواهند بود كه به ميدان جنگ خواهند رفت و اگر شوروى آمريكا را مورد هجوم قرار دهد، يهود ساكن شوروى نخستين كسانى خواهند بود كه شوروى را تأييد مى‏كنند و بدين نحو هميشه موقعيّت خود را در جهان حفظ خواهيم كرد(3).

ب ـ به اميد سيطره صنعتى بر شرق!

اين همه كارخانه را به خاطر يك چيز تأسيس كرده‏اند و آن سيطره اقتصادى بر خاورميانه است.

در واقع ما نمى‏توانيم تمام اين مصنوعات را (اسرائيلى) بدانيم زيرا اكثر سرمايه‏داران و صاحبان اين كارخانجات (آمريكائى) هستند، هر كارخانه‏اى را كه مشاهده كردم، هديه يكى از هيئتها و جمعيّتهاى آمريكا بود.

اسرائيل بواسطه كمكهاى دولتهاى خارجى زندگى مى‏كند و حتّى دبستانها، دبيرستانها و دانشگاههايش را ديگران تأمين مى‏كنند!

ج ـ كارهاى دسته جمعى

روز اوّل (مايو) كه مطابق بزرگترين عيد اسرائيل است طبق دستور دولت تمام طبقات از شهر خارج گشته نزديك مرزهاى (مصر ـ و اسرائيل) مشغول حفر خندق و زراعت مى‏شوند.

در بين جمعيّت گروهى از وزيران، وكلاى مجلس، وكلاى دادگسترى و شخصيّتهاى بزرگ مملكت را مى‏بينيم!

د ـ اسرائيل.... مادر عطوف و مهربان كمونيسم.

مؤسسه (هستورت) يا (اتّحاديّه كارگران اسرائيل) كه بزرگترين سازمانهاى اسرائيلى است و بر تمام شؤون مملكت سلطه دارد، مبادى (كمونيسم) را تطبيق مى‏كند!

اين سازمان حقّ دارد كه كارگر را بدون مزد استخدام كند.

در تمام محلاتى كه تابع (هستورت) است و به نام (كاربوتز) ناميده مى‏شود، يك عكس استالين و تروتسكى بر ديوار نصب شده است.

در اين مؤسسه بيش از550 نفر كارگر شركت دارند و در واقع90٪ ملّت اسرائيل را اين مؤسسه تشكيل مى‏دهد.

هـ ـ وسائل بيكارى.

در شهر (ناصره) صدها عرب روزهاى خود را به بيكارى و نشستن در قهوه‏خانه‏ها مى‏گذرانند.

معمولاً افتتاح قهوه‏خانه در شهرهاى عرب نشين بى‏مانع و در شهرهاى يهودى ممنوع است.

و ـ فساد اخلاق.

در اسرائيل فساد اخلاق به حدّ اعلا رسيده، به طورى كه ديگر براى (نكاح) و (طلاق) مفهومى باقى نمانده است.

معمولاً دخترها، با دامنهاى بالاى زانو بيرون مى‏آيند و در طرفهاى عصر دختران و پسران، در خيابانها به راه افتاده و بدون كوچكترين توجّهى به عابرين مشغول معاشقه مى‏شوند.

در هتل Dan Hotel هميشه چند دوشيزه يهودى چشم به راه مشترى موجود است، همين قدر كافى است كه دست يكى را گرفته و به هركجا كه بخواهيد بيرون ببريد.

(روزنامه هاعولام) ضمن تحقيقى نوشته بود: زنا در اسرائيل به هيچ وجهى ممنوع نيست و حتّى قانون هم نمى‏تواند از آن جلوگيرى كند.

چندى قبل يكى از نمايندگان يهودى لايحه‏اى مبنى بر منع زنا تقديم مجلس نمود، ولى كنيساهاى يهودى با تصويب آن به شدّت مبارزه كرد.

ز ـ اختلافهاى شديد، ملّت و دولت.

در ايّامى كه در اسرائيل اقامت داشتم، روزنامه (حيروت) مقاله‏اى نوشته بود، كه ذيلاً ترجمه آن از نظرتان مى‏گذرد:

ليفى اشكول، وزير دارائى، پس از آن همه اختلاسها و دزديها، بايد معزول شود، ملّت اسرائيل مى‏گويد: وزراء بايد به حروف ابجد يكى پس از ديگرى معزول شوند، يعنى اگر از حرف الف شروع كنيم (اشكول) اولين كسى است كه بايد بركنار شود، سپس نوبت به (بن گوريون)(4) مى‏رسد و بعد هم نوبت (گولدامايرسون) خواهد رسيد و تا ملّت از اين دستگاه آسوده نشود ساكت نخواهد شد.

ح ـ2500 انجمن.

هرچيزى در اسرائيل انجمنى دارد.

تعداد اين انجمنها از2500 تجاوز مى‏كند و تنها46 صفحه از راهنماى تلفن اختصاص به انجمنهاى اسرائيل دارد.

در شهر (تل آويوو) كه يكى از شهرهاى مهم اسرائيل است آپارتمان بسيار با شكوه و مجللى را براى كنفرانسهاى ساكنين (يافا) (تل آويوو) اختصاص داده شده است، هر روزه ساكنين اين دو شهر در اين عمارت كه (پارلمان) نام دارد، كنفرانسى تشكيل داده، در مسائل سياسى، اقتصادى و مانند آن بحث و گفتگو مى‏كنند، گاهى بازار مناقشه آن قدر گرم مى‏شود كه به زد و خورد كشيده و بالاخره پليس آنها را جدا مى‏سازد، در فصل تابستان (پارلمان) را به (باغهاى لندن) كه محلى خوش آب و هوا است منتقل مى‏كنند.

سابقا باغهاى لندن و ميدان (هربرت سموئيل) و هتل دان، ملك يك جوان عرب بنام عيسى دهمش بود، ولى در اثر يك قمار آنها را به يك يهودى باخته و اينك در اسرائيل زندگى مى‏كند و همسرى يهودى دارد.

ط ـ شبهاى شنبه.

معمولاً يهوديان در شبهاى شنبه مراسم مذهبى انجام مى‏دهند، اين مراسم را (اروحات للشابات) يعنى غذاى روحى شب شنبه مى‏گويند.

يكى از شبهاى شنبه در اسرائيل اقامت داشتم براى تناول شام به خانه يكى از شخصيّتهاى يهودى دعوت شدم.

در اثناى تناول شام وكيل (وزارت امور دينى) چون امور دينى در اسرائيل وزارت خاصى دارد، سخنرانى به لغت (ييديه) كه لغت يهود ساكنين اروپا است، ايراد كرده، آنها را وعظ و ارشاد نمود، بعدا موسيقى مذهبى شروع شده و پس از آن هركسى كلاه مخصوص بر سر گذاشت مشغول صرف شام شدند.

ى ـ اهميّت تعطيلى‏هاى مذهبى.

اصولاً تعطيلى‏هاى دينى اسرائيل از شب شنبه شروع شده و شب يكشنبه پايان مى‏يابد.

در اين مدّت تمام بانكها، وزارتخانه‏ها، بازارها و حتّى تاكسى‏ها و اتوبوسها تعطيل مى‏باشند و خلاصه در اين بيست و چهار ساعت تمام وسائل زندگى از كار مى‏افتد.

ك ـ تهديدهاى ما چه اثرى دارد؟

يكى از مسئولين بزرگ اسرائيل شخصا به من گفت: ما يقين داريم كه همه تهديدهاى مسلمانان پوچ و بى‏اساس است، ولى ما از آنها براى تبليغات عليه عرب استفاده مى‏كنيم.

ل ـ مساجد و مقابر مسلمانان در چه حالست؟

... هيچ مسلمانى حقّ ندارد بدون اجازه دولت، از شهر يا دهكده خود خارج شود، چنانچه چندى پيش يك جوان عرب را به جرم اين كه براى عيادت دخترش بدون اجازه از دهكده خارج شده است اعدام كردند.

مسجد بزرگ (يافا) را خراب كرده و مسجد (عمقا) و (سماويه) را به زباله‏دانى تبديل كرده‏اند و مساجد ديگرى را هم مبدل به (تآتر) نمودند. مقابر مسلمانان و مسيحيان عرب در اختيار دولت است و هر روز به اسم كشيدن خيابان آنها را خراب كرده، استخوانهاى مرده‏ها را آتش مى‏زنند!!

م ـ واى بر ما!!

دولت اسرائيل اهالى قريه (امّ‏الفحم) را به جرم مسلمان بودن تحت فشارهاى غير انسانى قرار مى‏داد، آنها نيز در تلگرافى از پاپ نصارى تقاضا كردند كه به آنها اجازه داده شود به دين (مسيحيّت) وارد شوند.

اين بود كلماتى چند از كتاب (كُنْتُ فى اسرائيل) واين بود، احوال شهرى كه هنوز صداى آوارگانش به گوشها مى‏رسد.

و اين بود قصّه مسلمانان و يهود، ما اينها را نوشتيم و به گوشها رسانديم.... تا مسلمانان اين اخلال گران ثروتمند كه دنيائى را بازيچه خود گرفته‏اند بهتر بشناسند.


1 ـ اسرائيل ذلك الدلار الزائف، تأليف الفرد ليدلتنال، ترجمه عمر الديراوى، دارالعلم للملايين، بيروت، صفحه121.

2 ـ يادداشتهاى انتونى ايدن، قسمت دوم، صفحه354.

3 ـ از گفته‏هاى (ناحوم گولدمان)، رئيس سازمانهاى صهيونيسم جهانى.

4 ـ رئيس جمهورى سابق اسرائيل.
Iron
Iron
پست: 1
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۶, ۱:۱۳ ق.ظ

پست توسط Armageddon »

جالب بود.!!!!1
:smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
ارسال پست

بازگشت به “یهودیت”