ترويج فرهنگ سپاس از اعضـا ... (حتما همه بخونيد)

قوانين و اخبار انجمن را در اين قسمت مطالعه فرماييد.

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Old-Moderator
Old-Moderator
سپاس‌های ارسالی: 3099 بار
سپاس‌های دریافتی: 5474 بار

پست توسط Labbaik »

سلام خدمت تک تک اعضای صمیمی و باصفای خانواده اعتقادات

جالبه برام با اینکه آمار بازدید کنندگان از سایت روز به روز بیشتر میشه ولی متاسفانه میزان سپاس ها پیشرفتی چندانی نداره،در صورتی که مطمئنا از مطالب سایت استفاده میشه اما دریغ از چند ثانیه وقتی که برای تشکر بذاریم... :?

امیدوارم از این به بعد آمار سپاس ها هم مثل بازدید اعضا بیشتر و بیشتر بشه :D

امام رضا(ع) فرمودند: :razz:

هر کس در مقابل خوبی مردم تشکر نکند از خدای عزوجل تشکر نکرده است.

عیون الخبار الرضا1/27/2
زندگی بافتن یک قالی است

نه همان نقش و نگاری که خودت می خواهی

نقشه را اوست که تعیین کرده است

تو در این بین فقط میبافی

نقشه را خوب ببین !!!

نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند

تصویر 
New Member
New Member

پست توسط atig »

سلام
من همين امشب عضو اين سايت شده ام ومتوجه شده ام که مسئو لين اين سايت زحمت بسيار کشيده اند بنا بر اين با اين دوستي که اين پيشنهاد را دادند کاملا موافقم وبدين وسيله از مدير مسئول وهمکاران ايشان وهمه دوستاني که براي خدمت به دين اسلام وپيشرف هاي علمي فرهنگي زحمت ميکشند سپاس گذاري ميکنم
موفق باشيد عتيق :razz: :razz:
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط zahra jalili »

بسمه تعالي

سلام به دوستان خوبم :razz:

من حدود يک هفته هستش که عضو شدم سايت بسيار جامع و زيبايي هستش

از مسئولين محترم نهايت قدراني رو دارم :)
Senior Member
Senior Member
سپاس‌های ارسالی: 53 بار
سپاس‌های دریافتی: 182 بار

پست توسط کاظم سبزواری »

به نام او
با سلام
خیلی حدیث جالبی بود که هر کس از مخلوق سپاسگزاری نکند ، (در واقع) از خدای متعال سپاس نکرده است
(نمیدونم والا حدیث است یا نه )
ولی این رو خیل وقت پیش توی خصائص الحسینه دیده بودم و خیلی با این جمله صفا میکردم تا حدی که این جمله رو در سر برگ دفتر حدیثم نوشته ام
حالا یه جمله دیگه میگم از شیخ جعفر شوشتری (ره) : که با این جملشون رو مردم را تکان دادند
ای مردم آگاه باشید که خدا در همه جا حاضر است .

پاسخ جو جان از مطلبی که نوشتید خیلی ممنون ولی من هم یه نکته رو بگم همانطور که خودتون گفتید
البته مطمئن هستم کسانی که در اینجا مشغول کار هستند هیچ نیازی به سپاس دیگران ندارند

باید هم همینطور باشد.
این مسئله سپاس و تشکر از دیگران در بین سایت های دیگر عمومیت پیدا کرده و معمولا سایت های پر بازدید و شلوغ این دکمه رو دارند
ولی یه سری مسائل در آن است که انسان باید متوجه باشد وگرنه راه شیطان رو ممکن است برود
من خودم شخصا خیلی دوست دارم از دیگران تشکر کنم ولی سرعت آنقدر پایین است که میبینیم که وقت هدر میشه با زدن یه دکمه (کاظم چقدر وقت شناس شده است ) و همین باعث میهش بعضی ها واقعا آنقدر سرعتشان پایین باشد که فرصت نکنند یه دکمه رو بزنند من خودم الان دیسی میکنم مطالب رو مینویسم بعد ارسال میکنم (دوستم زنگ زد گفت بیا بریم قبرستان ما بریم :grin: )

من الان بعضی از اشخاص رو میشناسم که اصلا دوست ندارند که سپاس گزاری کنند یعنی در کل یه حس بخیلی دارند که میگند نه ما تشکر نمی کنیم
هی تند تند پست میزنند که تعداد پستاشون بالا بره ( منظورم بچه های این سایت نیست ) یا همیشه وقتی وارد سایت میشند تاپیکی که پست دادند نگاه میکنند ببینید کی تشکر کرده که نکرده اگر تشکر کرده باشند که خوشحال میشند وگرنه ناراحت میشند
این جور مسائل هم است که باید مواظب باشیم ما دچارش نشیم
میدونم از اینکه دیگران تشکر کنند بیشتر انسان متاق میشه بنویسه و مطالب بزاره ولی باید در آن حدی ما باشیم که نیازی به سپاس دیگران نداشته باشیم .اگر کسی تشکر کند خوشحال میشیم اگر کسی تشکر نکند کمی میل و رغبتمان کم میشود. :grin: :grin:
وارد سایت میشیم نگاه میکنیم ببینیم در کنار سپاس از ایشان چقدر است هی پست میزنیم که زیاد بشه و .. :grin:

یه جمله ای رو جوادی آملی گت فراموش نمی کنم : ایشان می فرمودند :» کسی که به خاطر تشکر دیگران کاری انجام دهد آن کار قبول نمیشود معلوم است برای خدا کار نکرده است ( دقیقا جملش رو یادم نمیاد )
در کل میخوام بگم زیاد نباید هی نگاه کنیم ببینیم چقدر تشکر شده از ما و... :grin: :grin:
دوستان سایت اعتقادی یه موقع نارحت نشند من منظورم یه مبحث بود با شخص خاصی از این سایت نبودم :razz: :razz:
فقط جو گرفت گفتم یه منبر برم :grin: :grin:
یه عکس از یکی از نفر بزارم دوست داره دیگران ازش تشکر کنند ولی اصلا دوست نداره تشکر کنه به زور به ما می گفت تشکر کنید :grin: :grin: :grin:
تصویر
خداوند همه شما رو در پناه امام زمان (عج) حفظ کند
با تشکر از شما و مدیران خوب و کاربران خوب این سایت
التماس دعا
یا علی
[External Link Removed for Guests]
New Member
New Member

پست توسط aq2004q »

از شما به خاطر اين همه زحمت براي اين که چنين سايتي راه اندازي کرديد تشکر و از حضرت صاحب خواستار اجر و مزد شا هستم
New Member
New Member

پست توسط zbt12864 »

برای همه زحمتهایی که میکشید متشکرم :razz:
Bronze
Bronze
سپاس‌های ارسالی: 3603 بار
سپاس‌های دریافتی: 1144 بار

پست توسط 110 »

« بسم الله الرحمن الرحيم » 

با عرض سلام و ادب خدمت کاربران محترم سايت :razz:

به ذهن بنده در رابطه با امکان تشکر از کاربران در سايت نکاتي رسيده که پيشنهاد آن را خالي از لطف نميدانم .

اين سوال شايد در ذهن برخي از دوستان به وجود آمده که چرا :-o برخي پس از بازديد از يک تاپيک و بهره بردن از مطالب آن از اداي تشکر دريغ نموده و يا به عبارتي شانه خالي ميکنند و شايد اصلا احتمال وجود پاسخي قانع کننده را ندهند.

براي اين سوال پاسخهاي متعددي به ذهن بنده خطور کرده و البته راهکارها و راه حلهايي به ظاهر مناسبي براي آن نيز وجود دارد که به ترتيب بيان خواهم نمود. البته عملي نمودن آنها بستگي به نظر شوراي نظارت و مصلحت سايت خواهد بود .

پاسخ اين پرسش ميتواند اين امور باشد :

1. زيبا و دلچسب نبودن تاپيک ارسالي براي کاربر :eek:

2. زمان بردن و اتلاف وقت کاربر به سبب ارسال تشکر خصوصا اگر تعداد افراد شايسته سپاس زياد باشد :-(

3. موافق نبودن کاربر و يا حتي مخالفت او با برخي از مطالب موجود در تاپيک :-?

4. اشتباه و غلط بودن برخي از مطالب موجود در تاپيک از ديدگاه کاربر :shock:

5. و ديگر اموري که اشاره به آنها ضرورتي ندارد ::sh

حال راه حل هاي موجود که به ذهن بنده خطور کرده و به نظر بنده مناسب است را فقط به عنوان يک پيشنهاد به عرض شما خواهم رساند هرچند ممکن است راه کارهاي مناسبتري به ذهن شما عزيزان خطور کند که بنده و يا ديگر دوستان از آن غافل باشيم که تقاضا دارم به هيچ وجه در ارائه آنها به دل خود شک راه نداده و تاخير در ارسال آن نفرماييد.

اما علت اول يعني موافق نبودن تاپيک با طبع کاربر، عدم سازش با سليقه او و يا عدم بهره برداري از مطالب موجود در تاپيک و از اين قبيل امور که مسلم است که جايي براي تشکر نيست مگر تشکر از اصل ارسال مطلب که اين هم صحيح و منطقي نخواهد بود زيرا لازم مي آيد هر کاربر به ازاي ارسال هر موضوع در سايت، تشکري ارسال کند و اين امر هدف اصلي از تشکر را به تدريج کمرنگ تر خواهد کرد . پس اين دليل علتي است عقلائي و جايي براي صحبت، به راي بنده ندارد :x

اما پيدايش علل بعدي به نظر بنده جوشيده از برخي از کمبودها و نواقص سايت است که قطعا اصل وجود نقص هر چند جزئي را هيچ يک از مديران سايت انکار نخواهند کرد ان شاء الله روز به روز نقاط ضعف کمرنگتر و نقاط قوت سايت، آنها را در سايه خود محو کند. :AA:

و اما راه حلي ساده براي حل مشکل دومين علت از علل عدم ارسال تشکر، سرعت بخشيدن به آن است بدين معني که به مجرد انتخاب گزينه ارسال تشکر به صورت اتوماتيکي تشکر ارسال شده و کاربر به کار خود ادامه دهد منظور اينکه ديگر صفحه جديدي به همانند اين مضمون که (تشکر شما دريافت شد) گشوده نشود تا باعث اتلاف وقت کاربر :-( شود البته اطمينان دارم که کساني که اهل فن هستند راهکارهاي زيباتر و مناسبتري ارائه خواهند داد مثلا ارسال تشکر به شکل گروهي و يا گزينشي و از اين نمونه امور . (نکته: اين مشکل براي خطوط معمولي ملموس تر است وشايد در خطوط پرسرعت اينترنتي اين مسئله به چشم نيايد) و البته دوست گرامي آقا محسن راهکاري براي حل مشکل کند بودن سرعت در ارسال تشکر و اتلاف وقت، ارائه فرموده اند که راهکار بسيار جالبي است :razz: و ليکن به هيچ وجه به نظر بنده با اين روش اين نقص هرچند جزئي برطرف نخواهد شد و همانطور که خود شخص جناب عالي ملتفت هستيد پيشگيري بهتر از درمان است . خلاصه باز عرض ميکنم اين امر بستگي به نظر محترم مديران سايت داشته و اطاله سخن نميکنم :x

و اما بعد : :D

ساير دلائل نيز که سبب عدم ارسال تشکر است قابل حل بوده بدين گونه که امکانات مجزاي ديگري در کنار اين امکان يعني ارسال تشکر قرار گيرد از قبيل اظهار توافق و همچنين عدم توافق و مخالفت و از اين گونه موارد که مي بايست در آن تامل کرد و با مشورت و نظر خواهي، مناسب ترين گزينه ها را برگزيد . و اضافه نمودن اين نوع گزينه ها فوائد بسيار آشکاري را در پي خواهد داشت . براي نمونه اگر کاربري با برخي مطالب تاپيک موافق نبوده و برخلاف عقيده وي باشد گزينه موافق نيستم و مانند اين موارد را انتخاب کرده و احتمال دارد که درعين حال از نويسنده تاپيک به علت زحماتي که متحمل شده و يا هر علتي تشکر نمايد :razz:

بد نيست در اينجا پيشنهاد ديگري را که چند وقت پيش به ذهن بنده خطور کرد را نيز مطرح کنم و آن اينکه در قسمتي از تاپيک اسامي وارد شدگان به تاپيک مکتوب شود و اين امر به نظر بنده پيامدهاي مفيدي را در پي خواهد داشت :-)

اميد است که روز به روز شاهد ترقي و پيشرفت اين سايت و ديگر سايتهاي شيعي و خدمت گذار تشيع باشيم . ان شاء الله :AA:
Administrator
Administrator
سپاس‌های ارسالی: 10691 بار
سپاس‌های دریافتی: 5476 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

110 عزیز

ممنون از اینکه همیشه به فکر بهبود و ترقی کیفیت سایت خودتون هستید :)

با تحلیلی که انجام دادید کاملاً موافقم و این قول را به شما میدم نقصی که فرمودید (البته من اون رو نقص نمیدونم) را طی این یکی دو هفته

با ارتقاء ورژن سایت که جدیدترین نسخه موجود است با امکانات بینظیر ، رفع کنم. :D

ادامه کار هم به عهده کاربران عزیز که در رشد این فرهنگ صحیح که شروعش میتونه از همچین مکانی به ظاهر کوچک باشه و آثارش را در مقاطع دیگر و جامعه بروز بده ، موثر باشند.

در پناه خداوند متعال موفق باشید :razz:
Old-Moderator
Old-Moderator
سپاس‌های ارسالی: 973 بار
سپاس‌های دریافتی: 1783 بار
تماس:

پست توسط سعید منتظر »

Mohsen1001 نوشته شده:110 عزیز

ممنون از اینکه همیشه به فکر بهبود و ترقی کیفیت سایت خودتون هستید :)

طی این یکی دو هفته

با ارتقاء ورژن سایت که جدیدترین نسخه موجود است با امکانات بینظیر ، رفع کنم. :D

:razz:

جـــــــــــــــون :grin:

محسن جان چی میخوای بزاری؟؟؟

phpBB 2 یا vbultin

منتظریم ببینیم چیکار میکنید ها!!

/
 روزگاری‌ست که شیطان میگوید: انسان پیدا کنید ، سجده خواهم   [HIGHLIGHT=#FFFF00][HIGHLIGHT=#DBE5F1] +ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+     [HIGHLIGHT=#FFFF00][HIGHLIGHT=#DBE5F1] +ـ+ـ+     [External Link Removed for Guests]  [External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests] 
Administrator
Administrator
سپاس‌های ارسالی: 10691 بار
سپاس‌های دریافتی: 5476 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

سعید جان فوروم ما phpBB ورژن 2 هست که قراره به 3 ارتقاء پیدا کنه ان شاءالله :D
ارسال پست

بازگشت به “قوانين و اخبار سايت”