غسل

مدیران انجمن: قهرمان علقمه, شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

غسل

پست توسط m&h&k&a »

چون فرمودید پیام دوم پاک شده برای بار اخر پیام میدم وپیام دومم تکرار میکنم
اگه میدونستم جواب سوالارو با احترام جواب میدین هیچ وقت عضو نمی شدم لازم به ذکر است که عرض کنم من به هیچ عنوان وسواس ندارم معمولا کسانی که وسواس هستن وقتی برای صرف کردن فعالیت ندارن من چون میدونم در غسل نباید جایی نشسته بمونه حساس هستم که نمازم و ورود به مسجدم ایراد نداشته باشه فقط همین تو هیچ موردی وسواس رو تو خودم ندیدم در ضمن من تفکرم این بود که این سایت زیر نظر مراجع هست وگرنه به هیچ عنوان عضو نمی شدم تو ترجیح میدم عضو گروهای قوی تری باشم.
باتشکر
Old-Moderator
Old-Moderator
سپاس‌های ارسالی: 973 بار
سپاس‌های دریافتی: 1783 بار
تماس:

Re: غسل

پست توسط سعید منتظر »

نه برادر جان از دست ما ناراحت نشو٬

اینجا یه فروم هست و كاربران نظر میدن ٬ منم قصدم جسارت نبود و در حدّ عقل خودم كمكی كرده باشم...

خلاصه اینكه حرف ما رو از چشم اعتقادات نبینید.

یا علی
 روزگاری‌ست که شیطان میگوید: انسان پیدا کنید ، سجده خواهم   [HIGHLIGHT=#FFFF00][HIGHLIGHT=#DBE5F1] +ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+     [HIGHLIGHT=#FFFF00][HIGHLIGHT=#DBE5F1] +ـ+ـ+     [External Link Removed for Guests]  [External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests] 
Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 7581 بار
سپاس‌های دریافتی: 6236 بار
تماس:

Re: غسل

پست توسط مائده آسمانی »

به نام خدا

سلام علیکم

کاربرمحترم m&h&k&a از زمان عضویت شما در سایت تا پاسخ بنده حدود سه ساعت بیشتر نگذشته .

خیلی زود قضاوت میکنید . بنده در پی ام گفتم که جواب شما رو دادم ، و از اینکه همون موقع که شما سوالتون رو مطرح کرده بودید عذر خواهی کردم . حداقل شما یک بار جواب بنده را میخواندید .

اینجا یک فوروم هست و پاسخگوی انلاین نداریم .

تاريخ عضويت :
چهارشنبه 12 خرداد 1389 18:51

و پاسخ بنده نیز در ساعت

ارسال شده در:
چهارشنبه 12 خرداد 1389 21:51

من قضاوت رو به عهده خود شما و کاربران سایت میزارم که سه ساعت بعداز ارسال پست شما پاسخ شما داده شده .

موفق باشید تصویر
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “ازدواج و زناشویی”