***نامه ای از طرف خدا***

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Member
Member
محل اقامت: تهروون
سپاس‌های ارسالی: 105 بار
سپاس‌های دریافتی: 119 بار

***نامه ای از طرف خدا***

پست توسط Baharnoor »

نامه ای از طرف خدا

به: شما
تاريخ : امروز
از: خالق
موضوع: خودت  
 من خدا هستم. امروز من همه مشكلاتت را اداره ميكنم .  
 لطفا به خاطر داشته باش كه من به كمك تو نياز ندارم. اگر در زندگي وضعيتي برايت پيش آيد كه قادر به اداره كردن آن نيستي، براي رفع كردن آن تلاش نكن، آنرا در صندوق (براي خدا تا انجام دهد) بگذار. همه چيز انجام خواهد شد ولي در زمان مورد نظر من، نه تو!  
 وقتي كه مطلبي را در صندوق من گذاشتي، همواره با اضطراب دنبال (پيگيري) نكن.  
 در عوض روي تمام چيزهاي عالي و شگفت انگيزي كه الآن در زندگيات وجود دارد تمركز کن..  
 نااميد نشو، توي دنيا مردمي هستند كه رانندگي براي آنها يك امتياز بزرگ است.  
 شايد يك روز بد در محل كارت داشته باشي؛ به مردي فكر كن كه سالهاست بیکار است و شغلی ندارد.  
 ممكنه غصه زودگذر بودن تعطيلات آخر هفته را بخوري؛ به زني فكر كن كه با تنگدستي وحشتناكي روزي دوازده ساعت، هفت روز هفته را كار ميكند تا فقط شكم فرزندانش را سير كند.  
 وقتي كه روابط تو رو به تيرگي و بدي ميگذارد و دچار ياس ميشوي؛ به انساني فكر كن كه هرگز طعم دوست داشتن و مورد محبت واقع شدن را نچشيده...  
 وقتي ماشينت خراب ميشود و تو مجبوري براي يافتن كمك مايلها پياده بروي؛ به معلولي فكر كن كه دوست دارد يكبار فرصت راه رفتن داشته باشد.  
 ممكنه احساس بيهودگي كني و فكر كني كه اصلاً براي چي زندگي ميكني و بپرسي هدف من چيه!؟  
 شكر گزار باش....  
 در اينجا كساني هستند كه عمرشان آنقدر كوتاه بوده كه فرصت كافي براي زندگي كردن نداشتند.  
 وقتي متوجه موهات كه تازه خاكستري شده در آينه ميشي؛ به بيمار سرطاني فكر كن كه آرزو دارد كاش مويي داشت تا به آن رسيدگي كند.  

ممكنه تصميم بگيري اين مطلب رو براي يك دوست بفرستي؛ متشكرم از شما... ممكنه در مسير زندگي آنها تاثيري بگذاري كه خودت هرگز نميدانستي!
(لطفاً نظر بدید در مورد مطلب) 
<!-- / message --><!-- edit note -->
بگفت از دل شدی عاشق به کنکور
بگفت از دل تو گویی و من از زور
بگفتا عشق کنکور بر تو چون است
بگفت از جان شیرینم فزون است
بگفتا گر کند مغز تو را ریش
بگفت مغزم بود این گونه از پیش
بگفت ار من بیارم رتبه ای ناب
بگفتا وه چه می بینی تو در خواب

التماس دعا تصویر
ارسال پست