بنظر شما چرا بعضی از جوانان دین گریز شد ند؟؟؟؟

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Member
Member
سپاس‌های ارسالی: 49 بار
سپاس‌های دریافتی: 25 بار

Re: بنظر شما چرا بعضی از جوانان دین گریز شد ند؟؟؟؟

پست توسط Amir_ »

سلام
تا اونجا که من اطلاع دارم خیام یکی از عرفا بوده این سخن بارها از طرف عرفا خوانده شده
حتی شنیدم از طرف آیت ا..بروجردی
شیخی به فاح ش ه ای گفتا مستی هر لحظه به کام دگری پیوستی
گفت ای شیخ هر آنچه گویی هستم تو گو که آنچه مینمایی هستی

بنظر شما امر به معروف ونهیی از منکر کار هرکسیه؟
بنظر شما حضرت علی در حکومتش گشت منکرات برا دخترا داشته؟
خداوندا ظهور امام مهدی را نزدیک بگردان تا همه مردم جهان را از دست حکومتهای ظالم ونابلد برهاند
Iron
Iron
محل اقامت: اصفهان
سپاس‌های ارسالی: 456 بار
سپاس‌های دریافتی: 371 بار

پست توسط divoone110 »

نام خدا

عرض سلام و ارادت

خسته نباشید دوستان.فکر کنم اگر دستتون به من میرسید الان یکی دو پرس کتک هم نوش جان کرده بودم(شکست نفسی نفرمائید،میدونم که میزدید).معذرت میخوام اگه دیر شد جواب دادنم.

راستش رو بخواید بنده بیگناهم.اگر اینجور حرف میزنم به این خاطر هست که اینجور بار اومدم.
وقتی مدرسه میرفتم هنوز معلما با چوب و شلنگ به بچه ها درس یاد میدادند.باشگاه هم که میرفتم یک تابلو بزرگ زده بودن به دیوار که روی اون نوشته بودند: جور استاد به ز مهر پدر.بگذریم از اینا.
از همون بچگی هم بابام به من یاد داده سر احکام الهی چونه نزنم(در نظر بگیرید که اصفهانیها میمیرند اگه چونه نزنند).
دوست گلم فرمودند که حجاب اجباری نباشه.از اون طرف به ضعف مدیریت در ایران اشاره کردند و گفتند فرهنگ سازی عملی نمیشه(نقل به مضمون).یا رفیق، پس چیکار کنیم ما؟
عرض کردند از حجاب بدتر هم داریم.قبلا گفته بودم موضوع ما حجاب هست نه چیزهای بدتر.میخوایم ببینیم حجاب اجباری باشه یا نه.در مورد گناهان دیگه به جای خودش باید حرف زد.
نقل قول کردند از عرفا که رحمت خدا بر همه انها باد.دوست عزیز اصلاح نفس یک چیز و اصلاح اجتماع چیز دیگر است.اگر میگند با اصلاح افراد جامعه هم اصلاح میشه منظور چیز دیگه ای هست که اصلا به بحث ما مربوط نمیشه.در اینجا اصلاح نفس یعنی رعایت حجاب.
اما در مورد مردها.اولا حرفهای ما ربطی به مردها نداره.مگه من گفتم فقط زنها رعایت کنند؟حرف من در مورد زنها بوده و اصلا به مردها اشاره نکردم.فقط تذکر میدم که تمام اندام زن جز کفین و قاب صورت عورت اون هست و برای مرد تنها مخارج ادرار و غائط عورت به حساب میاند.اما در هر صورت طبق عرف مردها هم باید رعایت کنند.
در مورد خیام اصلا حرفی نمیزنم.در مورد امام علی علیه السلام هم برید و پست قبل من رو کمی مطالعه کنید.عرض کردم همه چی رو با هم مقایسه نکنید.اون زمان رعایت میشده حجاب.
این از جواب دوستان که خیلی مختصر بود .امیدوارم مفید هم باشه.اما اگر اجازه بدید از موضع دفاع کمی بیام بیرون و به قلب دوستان بزنم.
همیشه انتقاد کردن راحته اما گر تو بهتر میزنی بستان بزن.
اگر شما بودید در حال حاضر چه کاری انجام میدادید؟
از یک طرف با حکم الهی مواجه باشید و از یک طرف مسلمان نماهائی که از قران فقط لااکراه فی الدین رو یاد گرفتند.(یادش بخیر من یک دوستی داشتم که لا تقربوا الصلوه رو هم بلد بود).بگذریم که اینبار راه به جائی ندارند و این آیه هم جوابگو نیست.
برادران من حجاب در ایران قانونه.تصویب شده.مسلمون و مسیحی و لائیک و ... هم نداره.ایران زندگی کردن مساوی است با اجبار به رعایت حجاب.
میخوام ببینم شما که از موضع عطوفت برخورد میکنید با این بندگان بی حجاب خدا ، با وظایف مسلمونی خودتون چکار میکنید.به همشون تذکر میدید؟نهی از منکر میکنید؟یا سرتون رو میندازین پائین، یک استغفرالله میگین و رد میشین؟البته اصلا به من ربطی هم نداره که چرا شما از اونا دفاع میکنید.
من فقط یک چیز دیگه هم بگم و برا امشب تموم کنم این بحث رو.میگید که پیامبر و ائمه علیهم السلام برای حجاب کسی رو مجبور نکردند.من فعلا به این حرف جواب نمیدم بلکه یک سوال میپرسم.اونا حکم الهی رو چه طور اجرائی کردند؟فرهنگ سازی کردند؟اگر کردند چطوری؟بگید تا ما هم بکنیم از این کارا.(فقط نگید حجاب رعایت نمیشده و اینا هم کاری نکردن برای اجرای امر الهی که هممون میدونیم هیچکدوم کوتاهی نمیکردند.) 
توجه: اجبار رو خشونت و برفتار غیر انسانی معنا نکنید.

خدایا خودت هدایتم کن.

در کوچه های شهر و در انظار مردمان

دیوانه وار نعــــره زنــــم رو به آسمـــان

آن دم که خواست حب علی از دلم رود

ای خالق جهان به دمی جان من ستان

[External Link Removed for Guests]
Old-Moderator
Old-Moderator
محل اقامت: مشهد مقدس
سپاس‌های ارسالی: 845 بار
سپاس‌های دریافتی: 856 بار
تماس:

پست توسط HamidSHS »

ببینید دوستان اینطور که ما داریم بحث میکنیم به نظر من داریم میریم به جاده خاکی تقریبا
خیلی ساده میتونم بیان کنم :

من از بی حجابی دفاع نمیکنم اما با اجبار مخالفم . چرا ؟ چون پیامد های اجبار کردن ( در هر زمینه ای ) رو دیدم . شاید در ظاهر کار خوب دیده بشه ولی چه فایده که تخم مرغ از درون گندیده هست .
به نظر من تشویق به یک کار و آگاهی دادن به مردم بهترین راه هست . حالا اگر خواست که خب چه بهتر ... نخواست میتونه یک فکر دیگه ای برداره واسه خودش .
{ وقتی هم کسی از چیزی دلش زده بشه و دلخور بشه به سختی میشه برش گردوند }

یاعلی

تصویر 
Member
Member

پست توسط Amir_ »

به نام خدا

عرض سلام و ارادت
سلام قربان

الان یکی دو پرس کتک هم نوش جان کرده بودم(.........................
اختیار دارید بنده تشکر میکنم که عقایدتونو به ما معرفی میکنید من اومدم یاد بگیرم نه یاد بدم
متاسفانه اسم سایت نشر اعتقادات هست ولی وقتی سوالی میپرسی یا پاکش میکنند
یا بهش جواب نمیدند
من نمیدونم این طوری نشر اعتقادات انجام میدیم

راستش رو بخواید بنده بیگناهم.اگر اینجور حرف میزنم به این خاطر هست که اینجور بار اومدم.
وقتی مدرسه میرفتم هنوز معلما با چوب و شلنگ به بچه ها درس یاد میدادند.باشگاه هم که میرفتم یک تابلو بزرگ زده بودن به دیوار که روی اون نوشته بودند: جور استاد به ز مهر پدر.بگذریم از اینا.
دوست عزیز هدف من شما نیستید من در مورد یک طرز فکر صحبت میکنم و میخوام منو هدایت کنید نه اینکه باهم بجنگیم

از همون بچگی هم بابام به من یاد داده سر احکام الهی چونه نزنم(در نظر بگیرید که اصفهانیها میمیرند اگه چونه نزنند).
دوست گلم فرمودند که حجاب اجباری نباشه.از اون طرف به ضعف مدیریت در ایران اشاره کردند و گفتند فرهنگ سازی عملی نمیشه(نقل به مضمون).یا رفیق، پس چیکار کنیم ما؟
[COLOR=#000000]عرض کردند از حجاب بدتر هم داریم.قبلا گفته بودم موضوع ما حجاب هست نه چیزهای بدتر.

یعنی ما باید بدتر رو رها کنیم بچسبیم به بد
میخوایم ببینیم حجاب اجباری باشه یا نه.در مورد گناهان دیگه به جای خودش باید حرف زد.
نقل قول کردند از عرفا که رحمت خدا بر همه انها باد.دوست عزیز اصلاح نفس یک چیز و اصلاح اجتماع چیز دیگر است.اگر میگند با اصلاح افراد جامعه هم اصلاح میشه منظور چیز دیگه ای هست که اصلا به بحث ما مربوط نمیشه.در اینجا اصلاح نفس یعنی رعایت حجاب.
نمیدونم واقعن اصلاح نفس یعنی دین گریز کردن جوونها

اما در مورد مردها.اولا حرفهای ما ربطی به مردها نداره.مگه من گفتم فقط زنها رعایت کنند؟حرف من در مورد زنها بوده و اصلا به مردها اشاره نکردم.فقط تذکر میدم که تمام اندام زن جز کفین و قاب صورت عورت اون هست و برای مرد تنها مخارج ادرار و غائط عورت به حساب میاند.اما در هر صورت طبق عرف مردها هم باید رعایت کنند
تا اونجا که من میدونم مردها باید از آرنج و زیر گردن پوشیده باشند یقه آخوندی فلسفش چیه؟؟
این طور که شما میفرمایید حالا حالا ها برای مردان جا هست برای برهنه گشتن خدا بداد زنان و دختران در آخر زمان برسهتصویر
.
در مورد خیام اصلا حرفی نمیزنم.در مورد امام علی علیه السلام هم برید و پست قبل من رو کمی مطالعه کنید.عرض کردم همه چی رو با هم مقایسه نکنید.اون زمان رعایت میشده حجاب.
این از جواب دوستان که خیلی مختصر بود .امیدوارم مفید هم باشه.اما اگر اجازه بدید از موضع دفاع کمی بیام بیرون و به قلب دوستان بزنم.
همیشه انتقاد کردن راحته اما گر تو بهتر میزنی بستان بزن.
جواب شما رو تو امضام دادم

از یک طرف با حکم الهی مواجه باشید و از یک طرف مسلمان نماهائی که از قران فقط لااکراه فی الدین رو یاد گرفتند.(یادش بخیر من یک دوستی داشتم که لا تقربوا الصلوه رو هم بلد بود)
لا تقربوا الصلوه چه ربطی به چماق داره
..
برادران من حجاب در ایران قانونه.تصویب شده.مسلمون و مسیحی و لائیک و ... هم نداره.ایران زندگی کردن مساوی است با اجبار به رعایت حجاب.
پس شاهد دین گریزی های بیشتری باید بود

میخوام ببینم شما که از موضع عطوفت برخورد میکنید با این بندگان بی حجاب خدا ، با وظایف مسلمونی خودتون چکار میکنید.به همشون تذکر میدید؟نهی از منکر میکنید؟یا سرتون رو میندازین پائین، یک استغفرالله میگین و رد میشین؟البته اصلا به من ربطی هم نداره که چرا شما از اونا دفاع میکنید.
حرمت روز عاشورا رو با بعضی کارها مون نمیشکنیم
فرهنگ سازی کردند؟اگر کردند چطوری؟بگید تا ما هم بکنیم از این کارا.(
توجه: اجبار رو خشونت و برفتار غیر انسانی معنا نکنید.
دوست عزیز در مورد حرام شدن مشروب یک باره خرام نشد اول گفتند که هنگام نماز مشروب
نخورید و بعد یواش یواش حرام شد به این میگن فرهنگ سازی ونرمش

خدایا خودت هدایتم کن.
آمینتصویر

دوست عزیز من آمدم یاد بگیرم خواهشن به من یاد بدهید :D
خداوندا ظهور امام مهدی را نزدیک بگردان تا همه مردم جهان را از دست حکومتهای ظالم ونابلد برهاند
Member
Member
سپاس‌های ارسالی: 23 بار
سپاس‌های دریافتی: 66 بار

پست توسط مخلوق اریایی »

یا ستار العیوب
سلام و درود

خواهش میکنم دوست خوبم شما دوست بزرگوار مایید
بنده به شخصه شاید با بسیار عادت بد بار امده باشم اما هر لحظه ماهی را از اب بگیریم تازه است باید تغییر کنیم ابتدا خودم را میگویم که دنیایی عیب و نقص دارم

منظورم این نیست که حجاب را ول کنیم بلکه اگر انها را ول کنیم تنها به حجاب بچسبیم سودی ندارد و همینطور اگر حجاب را ول کنیم فقط انها را بچسبیم باز هم تاثیر انچنانی ندارد همه باهم
این موارد مانند جعبه ی سیب می ماند که اگر یک موضوع خراب باشد بقیه موضوع ها را نیز خراب می کند
دوست عزیز نفس در درون انسانهاست نه در ظاهر به نظر اینجانب اگر نفس را اصلاح کنیم خودش حتی اگر همه ی دنیا مخالفش باشند حجابش را رعایت می کند
یک سوال داشتم ایا توی قران ایه ای است که گفته باشد خانم ها باید سرشان را بپوشانند محض اطلاع خودم خواستم بدونم
یک اشتباه این است که حجاب را فقط برای خانم ها می دانند در صورتیکه پوشش مناسب برای هر دو لازم است در ضمن نماز که بالاترین عبادت می تواند باشد خدا فرموده مردها همان مقدار را بپوشانند کافیست حال به جوان استین کوتاه گیر داده دانشگاه راه نمی دهند حدود الهی بالاتر از عرف است
نمیدانم مسلمون نما منظورتان بنده است یا خیر اما بنده و شما و بزرگتر از ما به مقام مسلمانی نرسیدیم بلکه دینمان اسلام است این هم یک اشتباه بزرگ بالاترین مرتبه ی انسانی مرتبه ی فناست که تسلیم محض خدا می شویم هیچ کدام از ما هنوز به ان درجه نرسیدیم در یک ارسالی در قسمت اسلام توضیح دادم مسلمان حقیقی یعنی چه می توانید به ان قسمت مراجعه کنید اولین مسلمان حضرت ابراهیم بودند که ایشان بعد از موفق بیرون امدن یکسری امتحانات از مقام موحدی به مقام مسلمانی رسیدند انوقت ما با این همه اشکال زبانی فلا چیز را می گوییم فکر می کنید مسلمان شده ایم فکر نکنید همین که می گویید ایمان اوردیم مورد قبول است بلکه شما اسلام اوردید
خوب قانونی که رو به اجبار بیاره صحیح نیست خوب قانون هست که هست
البته بنده مطمئن باشید خیلی بیشتر از شما روی مسئله ی حجاب حساسم اما با اجبار کردن مخالفم
تو فلان کشور اروپایی قانون اینه که در دانشگاه نباید روسری یا مقنعه بگذارند خوب این هم اشتباه است چطور انجا اعتراض می شود اما در ایران حق اعتراض نباشد گفتم بنده خودم مخالف حجاب نگذاشتنم اما مشکل بنده با اجبار است
نمیدونم چرا ما معنی قران را نمیخونیم چسبیدیم به عربیش خدا به حضرت محمد می فرماید که تو کسی را مجبور نکن تو فقط باید مبلغ باشی
دین هرکسی برای خودش هست خیال میکنیم اعمال خودمون خیلی خوبه
عیسی به دین خود موسی به دین خود
خدا به موسی (ع) می فرماید فرعون که این همه جنایت کرده رو برو دعوت کن و نصیحتش کن بعد ما به اسم نهی از منکر دختر بینوا رو میزنیم
الان اب روغنم قاطی شده برم یه اب خنک بخورم
دوست عزیز من دیونه تم
آخرین ويرايش توسط 1 on مخلوق اریایی, ويرايش شده در 0.
Iron
Iron
محل اقامت: اصفهان
سپاس‌های ارسالی: 456 بار
سپاس‌های دریافتی: 371 بار

پست توسط divoone110 »

سلام

دوست عزیز جناب HamidSHS عزیز

در ابتد تشکر میکنم از شما که بحث رو هدایت میکنید.در جاهای دیگه هم تذکرات به جائی به بنده دادید و منو مدیون خودتون کردید.

برای اینکه بهتر ادامه بدیم سعی میکنم دوستانه حرف بزنم و بیشتر توضیح بدم.

انسان ذاتا دوستدار آزادی هست.در همه چیز و همه جا استقلال و اختیار رو دوست داره.انسان فطرتا آزادی طلب هست.در این شکی نیست که کسی دوست نداره کاری رو با اکراه انجام بده.
اما دوستان چندتا چیز هست که نباید فراموش کنیم.اول اینکه در زندگی اجتماعی باید قوانینی حاکم باشه و جامعه از اونا تبعیت کنه. این قوانین باید بگونه ای باشند که صلاح جامعه رو دنبال کنند.درسته که هر چی اجباری میشه عده ای ازش فراری میشن اما این دلیل نمیشه برای ازاد گذاشتن.ببینید تا چند سال پیش هی میگفتن کمربند ایمنی رو ببندید.خدائیش خیلی هم میگفتن.همه مردم هم با چشم خودشون آخر و عاقبت کمربند نبستن رو میدیدند.اما تا وقتی اجباری نشد اکثریت مردم نمی بستند.(این مثال رو برای حجاب نیاوردم بلکه برای این اوردم که ببینید حتی مردم وقتی از چیزی اگاهی دارند هم درست عمل نمیکنند)یا مثلا در مورد سیگار و مواد مخدر و خیلی چیزای دیگه. خدائیش چقدر از مردم ضرر اینا رو نمی دونند؟اما می بینیم که با چه تعدادی زیادی مصرف میکنند.حتی وقتی ریه هاشون داغون شده هم ترک نمیکنند.خودشون به درک،دودش به چشم بقیه هم میره.خانواده هاشون، اطرافیانشون و ... هم کلی ضرر می بینند.
پس یک نتیجه بگیریم که همه مشکلات با اگاهی دادن حل نمیشه.تازه باید دقت کنیم که ضررهای بی حجابی از ضررهای دخانیات غیر ملموس تره.
فقط یک کم دقت کنید که جوامع ازاد ، همه چی رو ازاد گذاشتند.اگر حجاب ازاد شد باید رابطه جنسی هم ازاد باشه.رابطه جنسی ازاد
یعنی ... .برید خودتون تا ته خط رو.اگر بگیم کسی نباید با بد حجابی برخورد کنه ،باید ادامه بدیم که کسی حق برخورد با زانی و زانیه رو هم نداره.برید تا ته خط ببینید به کجاها میرسیم.شاید حجاب اجباری مسلمون نسازه اما فساد نسبت به زمان ازادی کمتره و لااقل اجازه برخورد با فساد رو به دیگران میده.هرچند اگه اجبار نباشه به اینا هم دیگه نمیگند فساد که، میگن حق شهروندی.
شما فقط به این فکر میکنید که کسی که با اجبار حجابش رو رعایت میکنه از اسلام زده میشه، به اینم فکر کنید که اسلام بی حجاب معنا نداره،به اینم فکر کنید که با بی حجابی خیلی از ماها هم به فساد کشیده میشیم.اون موقع اگر مسلمونی بود،مسلمون حقیقیه اما بشرطی که باشه. یادمون نره که النادر کالمعدوم . میشیم یک جامعه غیر اسلامی.شما به فکر اینید که اونا از اسلام زده نشند، من به فکر اینم که این مسلمونای فعلی هم از دستمون نرند.

اگر قرار باشه زمانی بخواند اینا رو ازاد بگذارند تا مردم خودشون انتخاب کنند فقط یک راه باقی میمونه.دیگه نگیم جمهوری اسلامی.بجای اون بگیم جمهوری ایرانی یا هر چیز دیگه.چون هیچکس اجازه نداره اینجور از اسلام مایه بذاره.حجاب از ضروریات اسلامه و کسی حق نداره با تسامح و تساهل با ان برخورد کنه.خدا نیامرزه اونی رو که به اسلام ازادی به ترویج فساد پرداخت.

اما حرف اخرم.من از عقیده خودم دست بر میدارم به شرطی که راه بهتری به من نشون بدید.
در مورد سوالای قبلی هم کسی جواب درست حسابی به من نداده.لا اقل نظرات خودتون رو بگید شاید تونستیم افکارمون رو روی هم بریزیم و یک نتیجه بهتر بگیریم. 
یا علی

در کوچه های شهر و در انظار مردمان

دیوانه وار نعــــره زنــــم رو به آسمـــان

آن دم که خواست حب علی از دلم رود

ای خالق جهان به دمی جان من ستان

[External Link Removed for Guests]
Member
Member

پست توسط مخلوق اریایی »

یا حق
سلام و درود

بله در مورد کمربند ایمنی و ... حق با شماست اما انها فقط یک صورت ظاهری دارند اما حجاب هم صورت ظاهری داره هم درونی
خوب ظاهر دورس اما درون چی تازه ما ظاهر را میخوایم درست کنیم به امید به انکه درون را درست کنیم اما راه ان به اجبار نمی شود باید کمکم به خورد مردم داد طوریکه همه دوست داشته باشن رعایت کنند بدون اینکه بهشون اجباری حاکم بشود
به نظر بنده اولین راه شروعش از اموزش و پرورش است نه اینکه بگیرند داخل کتاب بنویسند بلکه با روشهای جذب کننده حجاب و خوب نشون بدهند
بنده پای صحبت بسیاری از جامعه شناسها و روانشناسها نشسته ام هیچ کدوم با روش اجبار موافق نیستند نقش عکس داره
هیچ کشوری هیچ وقت همه چیز را ازاد نمیگذارد شما یک نمونه برای بنده عرض کنید
حتی وحشی های دوران قدیم هم برای خود قانون مخصوص خود داشتند
اگرچه در قانونشون اشکالات فراوان بود اما قانون داشتند
اسلام باید در درون دلها باشه نه ظاهر مردم
به ریش نیست به ریشست
حتی رابطه ج ن س ی هم قوانین خودش رو داره هرکسی با هر سنی نمیتونه رابطه داشته باشه همه کارت سلامت پزشکی باید داشته باشند و ...
بله کسی که به اجبار کاری را انجام بده در خفا ضدشو انجام میده در مورد کمربند ایمنی راننده ها تو جاده اونجاییکه پلیس نباشه کمربندو باز می کنند و با سرعت غیر مجاز می روند
و شاید با زور بتونیم عده ای را بر سرشان حجاب بگذاریم تا بگوییم جامعه ی اسلامی داریم اما انها می رون تو خفا کارای بدتر می کنن
انقدر مزاحمت برای ناموس مردم تو ایران ایجاد میشه تو کشورهای دیگه به این اندازه ایجادنمیشه
خیال نکنین میگن ازادن پس میتونن هرکاری بکنن این چه جامعه ای اسلامیه که تو دهن همه فحشه
یارو راننده ها صد متر راه میره به صدتا راننده ماشین فحش ناموسی میده تو مجله بود خوندم یک نفر به همسایشون به بی احترامی زبونشو دراورد بردنش دادگاه اونا حتی به حیوانات احترام میگذارند حالا تو ایران عشقشون گنجشک کشی و سوسک کشی سوزن تو کله ی غورباقه زدن و و... است گفتم اسم ما مثل لیگ برتر که فقط حرفه ای ، اسلامیه
اما بدترین کارا رو همین ماها من جمله خودم انجام میدیم
طبق امار چند سال پیش ایران بعد از تایلند فاسد ترین کشور دنیا بود اینو یکی از معلمین ما برای ما گفته بود که یکی از دوستانش تو قسمت امارگیری در مورد اینا بود که این امار بطور سری گرفته شده بود
یکنفر تعریف می کرد یک خانومی هزاران رابطه ی نامشروع و ج ن س ی داشت اما وقتی از محل فساد بیرون میامد چادر سیاه به سر می کرد صورتشو چنان می پوشاند که نگو
امثال ایشون زیادن بنده خودم از خیلی نمونه های مثل این خبر دارم اینجوری مردم و اصلاح می کنند شما اگه به این موضوع علاقه دارید لطفا تشریف ببرین پیش چند جامعه شناس و روانشناس باهاشون صحبت کنین بعد متوجه خواهید شد بنده چه می گویم
در ضمن یک چیز هم میخواستم به شما بگم اینو میگم واقعا در مورد شما صدق میکنه هیچ رودربایستی هم هم با شما ندارن شما خیلی ادم اقایی هستی :grin:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :) -:]-
Member
Member

پست توسط Amir_ »

سلام
یا مهدی هر وقت برای ظهورت دعا کردی مرگ منرو از خدا بخواه تحملم تمام شده :AA: :K:L
اسلام علیک یا ایها نبی ورحمه ا.. وبرکاته
اسلام علینا وعلی عباد ال.. صالحین
اسلام علیکم ورحمت ال.. و برکاته
برای من چند نفر پیام خصوصی فرستادند یکیشون آتشم زد

نی به آتش گفت کهاین سوختن ازچیست؟
ور تو را از این افروختن مطلوب چیست ؟
گفت آتش بیسبب نفروختم
دعوی بی معنیت را سوختم
Member
Member

پست توسط مخلوق اریایی »

یا حق
سلام و درود

دوست خوبم در دل کن با دوستانت که بنده سر تا پا گوشم
انسان بودنم خیلی سخته ، پدر ادم درمیاد ، این همه رنج دنیا :vahshat:
چی میتوان گفت جز خدایت شکر :-? :lol:
Member
Member

پست توسط Amir_ »

سلام
بهتره که یک معرفی از خودم داشته باشم
بنده جز هیچ حذب سبز _سه رنگ_ سفیدو رهبر پرست نیستم و نخواهم بود
بنده فقط از منتظران منجی هستم و تمام خدا پرستان و تمام ادیانی که منتظر منجی هستند در دلم جای دارند سنی وشیعه مسیحی زرتشتی یهودی و...
فقط با کفار مخالفم
اما امضای من
حکومت هیچ فرد عادی رو قبول ندارم وفقط حکومت معصومین رو صلاح میدونم چون افراد عادی دچار افراط وتفریط میشن و چون معصوم نیستن دچار خطا شده واین خطا به حساب اسلام گذاشته میشه و باعث دین گریزی میشه
و اما آواتار
آواتار من مرگ هست برای اینکه وقتی با کفار بحث میکردم زمانی که به قرآن
و پیامبر توهین کردند آرزوی مرگ کردم و خواستم به اونها بگم که مرگی وجود داره
بهشون گفتم اگر خدا و آخرت وجود داشته باشه کی بیشتر ضرر میکنه
من خودم هم زیاد این زمانه رو دوست ندارم
معنیه آواتارم هم خیلی زیباست همه از خداییم وبه سوی خدا باز میگردیم
ضمنا من مرگ رو تجربه کردم

و اما جواب دوستان یکی از دوستان پرسیده بود که آیه در مورد حجاب هست بله هست من در سخنرانی آقای انصاری اینوشنیدم آیه رو هم میشه از طریق سرچ سایت تبیان پیداکرد
در تفسیرش هم آقای انصاری گفتند چادر و زیر این چادر مقنعه و مانتو
و اما حجاب آقایان خودتون تحقیق کنید بهتره اونیم که آقای 110 گفتند مربوط به حجاب مرد
برای مرد هست نه برای نامحرم
در مورد مطلبی که گفته بودند سختگیری و حد زدن مطلبی رو دوستی در تاپیک پیامد تجرد نوشتند که حضرت علی یک نفر رو حد نزدند و تا سه بار این اعتراف انجام شد
دین ما تجاوز حمله و خشونت نداره
فرهنگ خشونت توسط حکومت عثمانی به اسلام رسیده و برگرفته از اخلاق عمری هست نه علوی

یا علی
در پناه حق
ارسال پست

بازگشت به “پرسش و پاسخ”