فوق العاده: تفسیر کامل المیزان نسخه 2 برای موبایل - رایگان

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 24 بار

فوق العاده: تفسیر کامل المیزان نسخه 2 برای موبایل - رایگان

پست توسط Ahmad16 »

بسم الله الرحمن الرحیم
  هذا القرآن يهدي للتي هي أقوم و يبشرالمؤمنين الذين يعملون الصالحات أن لهم أجرا كبيرا

[COLOR=#6600cc]همانا این قرآن (خلق را) به راست و استوارترین طریقه هدایت می کند و اهل ایمان را که نیکوکار باشند به اجر و ثواب بزرگ بشارت می دهد.

کوتاه از تفسیر المیزان 

یکیاز ویژگیهای مهمی که باعثبرتری کتاب تفسیرالمیزان بر دیگر کتب تفسیری شدهاست، شیوه و سیره تفسیریعلامه طباطبایی در سرتاسر این کتاب ارزشمند است کهاز آن به تفسیر قرآن بهقرآن یاد میشود و در نوع خود، کمنظیر یا حتی به تعبیر برخی بینظیر است.شیوهای که علامه در تفسیر شریف المیزان از آن بهره گرفته، شیوه تفسیر قرآنبه قرآن است یا همان تفسیر آیات به آیات. بدین معناکه قرآن را با خودقرآن تفسیر میکند. این شیوه هر چند میان مفسران چنان که گفته شد، کمنظیریا بینظیر است

سیدجوادمیرخلیلی: یکی از آثارماندگار و جاودانه علامه طباطبایی، کتاب شریفتفسیرالمیزان فی تفسیرالقرآن است که آیت الله جوادی آملی درباره آنمیفرماید: المیزان در میانتفاسیر چون کتاب قیم جواهر الکلام است در بین کتابهای فقه که هم کمبودگذشتگان را جبران نمود و هم زمینه تحقیق آیندگان را فراهم کرد.

[COLOR=#3333ff]شهیدمطهری در مورد این تفسیر می گوید كه : « كتاب تفسیر المیزان، یكی ازبهترین تفاسیری است كه برای قرآن مجید نوشته شده است . من می توانم ادعاكنمبهترین تفسیری است كه در میان شیعه و سنی از صدر اسلام تا امروز نوشتهشدهاست.» مطهری معتقد بود كه این تفسیر همه اش با فكر نوشته نشده است وبسیاریاز مطالب آن از الهامات غیبی است و اضافه می كند: « كمتر مشكلی درمسائل اسلامی و دینی برایم پیش آمده كه كلید حل آن را در تفسیر المیزان پیدانكرده باشم.» 

با سلام

خدارو شکر می کنم بابت توفیقی که به ما داد که تونستیم نسخه 2 تفسیر بزرگ"المیزان " رو آماده کنیم و به دوستداران قرآن اون رو هدیه کنیم .
یکیاز دلایلی که ما رو به فکر تهیه این نسخه وا داشت ، متاسفانهاشکالاتنوشتاری ای بود که در نسخه 1 وجود داشت که در نسخه 2 اونها روبرطرف کردیم.
یکی از دیگر دلایل ، وجود نسخه های بهتر برنامه کتاب ساز( f-book ) بودکه تونستیم با جدیدترین نسخه اف بوک این نرم افزار المیزاننسخه 2 روآماده کنیم ( اف بوک 4 ) که در پایین بطور خلاصه به مزایای ایننسخه میپردازیم .

[COLOR=#cc33cc]تفاوتهای نسخه 2 المیزان نسبت به نسخه 1 : 

1.درنسخه 1 اگر در حال خواندن متنی بودیم و از برنامه خارج می شدیم ،اگرمیخواستیم بعدا ادامه متن خود را بخوانیم ، توانایی این کار را نداشتیموباید دنبال متن قبلی خود می گشتیم و بعد از پیدا کردن ( که وقت گیر بود)اون رو ادامه میدادیم . در نسخه 2 این مشکل بر طرف شده و می تونیمادامهمتن رو بعدا و به راحتی بخونیم .

2.قسمت جستجو : در نسخه 2قسمت جستجو خیلی بهبود پیدا کرده و شما راحت میتونید کلمه خودتون رو خیلیسریع پیدا کنید ، در حالی که در نسخه 1 اینطورنبود و جستجوی خیلی ضعیفیداشت ( در ضمن قسمت جستجو در نسخه 2 بصورتفهرستی از کلمات هستش که درعکسهایی که پایین گذاشتم می تونید ببینید )

3.نسخه 2 برای گوشیهای تاچ اسکرین ( گوشیهای صفحه لمسی ) گزینه مناسبی هست و برای این کار گزینه های خاصی قرار داده شده .

4.در نسخه 2 تمامی متن قرآن رو اعراب گذاری ( نشانه گذاری ) کردیم . مثلا در نسخه 1 متن اینطور بود :

الله الرحمن  

که در نسخه 2 به این شکل اون رو ویرایش کردیم :

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ  

5.در نسخه 2 می تونید برای بالا و پایین رفتن در متن از کلیدهای صفحهکلیدگوشی استفاده کنید ( مثلا عدد 2 برای بالا رفتن در متن ، عدد 8 برایپایینرفتن و ... )

6.همونطور که دوستان می دونن در نسخه 1 تفسیر به 2قسمت تبدیل شده بود ،قسمت اول 10 جلد اول و قسمت دوم 10 جلد دوم تفسیرالمیزان که برای بعضی ازدوستان ناخوشایند بود ولی در نسخه 2 کل 20 جلد اینتفسیر در یک فایل قراردارد .

7. یک امکان جالب که به این نسخهاضافه شده ، اینه که می تونید مقداری ازمتن رو بصورت SMS به دوستان خودارسال کنید . به این شکل که در متنی کههستید ، اگر کلید شمار 3 رو بزنید ،می تونید مقداری از متن و یا کل متندر حال نمایش رو بصورت SMS یا E-mailارسال کنید .

8. یکی از امکانات دیگه اینه که وقتی در متن باشید ،و کلید 1 رو یکباربزنید ، خود به خود و بصورت خط به خط نرم افزار متن روبرای شما نشون میده( یعنی کم کم و بصورت اتوماتیک و بدون فشار دادن کلیدی، متن به پایینانتقال پیدا می کنه )

چند تا اسکرین شات از محیط اجرایی نسخه 2 در زیر قرار دادم :
 آیکون برنامه در گوشی موبایل

تصویر 
 تصویر تصویر

تصویر تصویر

حجم کلی برنامه تفسیر المیزان نسخه 2 حدود   مگابایت شد

نرم افزار رو توی دو آپلود سنتر مختلف قرار دادیم

box و 4shared
از هرکدوم که می خواهید می تونید دانلود کنید

سایت box ریزوم داره ، یعنی با دانلود منیجر می تونید ادامه دانلودش رو بعدا بدید ولی 4shared اینطور نیست .

اگربعد از مدتی دانلود از box انجام نمی شد ( یعنی نمیتونستید ازش دانلودکنید ) حتما پهنای باند ماهانه تموم شده ، می تونید از4shared بدون مشکلدانلود کنید .

( برای دانلود از هر سایت مورد نظر ، باید روی نوشته زیر کلیک کنید )
( دوستان توجه داشته باشن که باید یکی از دو لینک زیر رو دانلود کنن ، یا از Box و یا از 4Shared . نه هر دو )

[External Link Removed for Guests] 

[SIZE=150]یا

[External Link Removed for Guests] 

امید ساختن برنامه های دیگر از این قبیل در روزهای آتی .
سوالی ، حرفی ، نقدی بود ما در خدمتیم .
التماس دعا ...

آخرین ويرايش توسط 3 on Ahmad16, ويرايش شده در 0.
Junior Member
Junior Member
سپاس‌های دریافتی: 40 بار

Re: فوق العاده: تفسیر کامل المیزان نسخه 2 برای موبایل - رایگان

پست توسط 1507 »

, دوست گرامي و استاد عزيز سلام
با تشكر فراوان از اين كار بسيار بزرگ
اميدوارم كه هميشه موفق و مؤيد باشيد
من هم به نوبه خودم براي مظلوميت اهل بيت (ع) دارم فعاليت مي كنم
من از fbook ورژن 2 استفاده مي كنم .تبليغات ورژن بالاتر را ديده بودم ولي براي بدست آوردن آن نتيجه اي
نگرفته بودم . اگر امكان دارد ورژن 4 fbook را به هر طريقي كه شده يا براي دانلود و يا حتي بصورت شخصي ارسال بفرماييد ، در ضمن اگر هزينه اي هم لازم هست بنده دريغ ندارم
ممنون از لطف شما دوست گرامي. اميدوارم در همه مراحل زندگي موفق و پايدار باشيد
رحيم زاده
R_professional2003@yahoo.com
New Member
New Member

پست توسط Ahmad16 »

سلام
ممنون از اینکه شما هم در این زمینه فعالیت می کنید ، خدا اجرتون بده .
شرمنده عزیز ، نمی تونم اف بوک 4 رو در اختیار عموم بذارم . یعنی اجازه اینکار رو ندارم !
آقای عبداله پور این نسخه رو به ما داده بود و این نسخه برای دانلود هم جایی قرار داده نشده .
موفق باشید .
Junior Member
Junior Member

پست توسط 1507 »

با تشكر
سوالي داشتم
هنگاهي كه مي خواهيم sms بزنيم ، ارسال نمي شود و چگونه مي توانيم از آن صفحه خارج شويم . چون كليدها عمل نمي كند و ناچاراً بايد برنامه را ببنديم و دوباره آنرا باز كنيم
ممنون مي شوم راهنمايي بفرماييد.
New Member
New Member

پست توسط Ahmad16 »

من با نوکیا که امتحان کردم ، برای بازگشت از کلید سبز رنگ ( کلید تماس ) استفاده می کردم .
در اکثر قسمتهای این برنامه برای بازگشت معمولا یا از کلید سیز استفاده می شه و یا از کلیدهای جهت نمای گوشی ( سمت راست و یا چپ )و یا اگر توی قسمت ویرایش پیام باشید و بخوایید خارج بشید باید از قسمت ویرایش اول خارج بشید و بعد کلیدهایی که گفتم رو استفاده کنید تا به صفحه قبل برگردید .
New Member
New Member

پست توسط Ahmad16 »

دوستانی که این برنامه رو بدون مشکل نصب می کنن ، بی زحمت مدل گوشیشون رو اینجا ذکر کنن ، با تشکر
Junior Member
Junior Member

پست توسط 1507 »

5130 نوكيا
New Member
New Member

پست توسط Ahmad16 »

دستت درد نکنه داداش ، ممنون که اطلاع دادی
در صورت امکان بقیه دوستان هم اطلاعی بدن ، با تشکر
New Member
New Member
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 140 بار

پست توسط fh67 »

5610نوکيا
در ضمن خدا اجرتان بدهد ،خيلي عاليست.اگر قابل باشم دعايتان ميکنم هم شما را و هم خالق اين اثر پر ارزش را.
يا علي
گفتم شبي به مولا از تو نگاه خواهم

گفتا كه من از تو ترك گناه خواهم

يا صاحب الزمان العجل
New Member
New Member

پست توسط asz »

سلام علیکم
دوست عزیز بخاطر قرار دادن این نرم افزار زیبا کمال تشکر رو ازتون دارم
ارسال پست

بازگشت به “کتاب مخصوص موبایل”