ایستگاه تشکر

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Bronze
Bronze
سپاس‌های ارسالی: 3603 بار
سپاس‌های دریافتی: 1144 بار

ایستگاه تشکر

پست توسط 110 »

تصویر
سلام علیکم  
امام علی بن موسی الرضا علیه السلام :

(( من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق ))
.  »»» کسی که از مخلوق سپاسگذاری نکند، شکر خالق هم بجا نخواهد آورد «««

میزان الحکمه، جلد 2، صفحه 1493، حدیث 9638  

. در ابتدا تشکر ويژه ای دارم از تمامی خدمت گذاران مخلص اهل بیت علیهم السلام

در هر عرصه اي که مشغول فعالیت و نشر معارف مکتب امام جعفر صادق علیه السلام میباشند.

.
.
همچنین از مسئولین و تمامی کاربران محترم سایت مرکز نشر اعتقادات تشکر و قدردانی میکنم،

و از این موضوع که نميتوانم حق تشکر از همه دوستان را به شایستگی ادا کنم، پوزش میطلبم.

.
.
متاسفانه بنده به خصوص اخیرا کمتر توفیق مشاهده تاپیکها را پیدا میکنم لذا تشکر از هر تاپیک خوبی برای من میسر نیست.
[COLOR=#eeece1].
لذا از همه شما دوستان ارجمند تقاضا دارم تشکر بنده را بابت زحمات مخلصانه و فعالیتهای مفیدي که در سایت دارید، بپذيريد. 
..
..
من اين تاپیک را برای رساندن اين پیام تشکر به شما خوبان افتتاح نمودم و ليکن غرض بنده به این مسئله محدود نمیشود،
[COLOR=#eeece1].

بلکه ممکن است دوستان دیگري هم باشند که تشکر از هر پست شايسته سپاسي، برای ایشان نیز به هر دلیلی مقدور نباشد،  
. .
و يا به هر جهتی، صلاح میدانند تشکر خود را به صورت کتبی به برخی از کاربران محترم سایت و يا همه شما خوبان ابلاغ نمایند.
.
.
و البته شايد شما دوست محترم نيز در انتظار فرصتی مناسب برای تشکر و قدرداني از ديگر اعضاء سايت بوده باشید.

دوستان و کاربران محترم سایت اعتقادات، اين تاپیک متعلق به همه شما پيروان ائمه اطهار علیهم السلام است.
.
« يا علي »
علیه السلام
التماس دعا
 تصویر  .  .:: الإنسان هو شيعة علي بن أبي طالب عليه أفضل الصلاة و السلام إن عرفه حق معرفته ::.  .  تصویر 
Junior Member
Junior Member
سپاس‌های ارسالی: 50 بار
سپاس‌های دریافتی: 78 بار

Re: ایستگاه تشکر

پست توسط hagh joo »

به نام خدا

با سلام خدمت تمامي عزيزان و سروران

بنده نيز از اين فرصت استفاده نموده و از تمامي كاربران و مهمانان و عزيزان مسئول و غير مسئول تشكر ميكنم كه با همكاري صادقانه و همدلي محيطي زيبا را به وجود آورده اند . و در راه اعتقادات پاكشان و گسترش آن كوشش مي نمايند .

هرچند كه نمي توان حق تشكر و دست مريزاد را آنطور كه بايد و شايد به جا آورد .

ولي كاري كه مي توانستم انجام دهم در همين حد بود .

از دوست خوبمون جناب " 110 " بابت ايجاد اين تاپيك تشكر ميكنم .

اجر تمامي شما دوستداران شيعه و اهل بيت ( ع ) و ائمه اطهار ( ع ) با آقا امام زمان ( اللهم عجل لوليك الفرج ) و حضرت سيد الشهدا ( ع )

هرچند تمامي 14 معصوم ( ع ) حتما ً نظر ويژه اي به عزيزان و گراميان خواهند داشت ( ان شاء الله )

التماس دعا

اللهم عجل لوليك الفرج
[External Link Removed for Guests]

اللهم عجل لوليك الفرج
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 14 بار
سپاس‌های دریافتی: 18 بار

Re: ایستگاه تشکر

پست توسط باوران »

سلام
متشکرم