مضرات خودارضائی ( آیا براستی خود ارضائی ضرر فراوانی دارد ؟!)

مدیر انجمن: شورای نظارت

قفل شده
New Member
New Member

مضرات خودارضائی ( آیا براستی خود ارضائی ضرر فراوانی دارد ؟!)

پست توسط hosein.hoseini »

سلام
خوبید ؟
حتما هممون خیلی اندر مضرات این عمل شنیدیم پولی از نظر پرشکی خیلیی هاش سندیت نداره ( و سوال اینجاست که اینهمه دروغ در مورد مضرات آن فایده ای برای کم شدن آن داشته یا تنها مسبب افزایش مضرات روحی آن می شود )
این لینکی که می زارم مربوط به یک سایت پزشکی هست که به نظر من حتما اون را بخونید
[External Link Removed for Guests]
Administrator
Administrator
سپاس‌های ارسالی: 10691 بار
سپاس‌های دریافتی: 5476 بار
تماس:

Re: مضرات خودارضائی ( آیا براستی خود ارضائی ضرر فراوانی دارد ؟!)

پست توسط Mohsen1001 »

بنام خدا

سلام دوست عزیز

به سایت خودتون خوش اومدید :D

در مورد استمنا بحثهای زیادی قبلا در سایت شده که از شما دعوت میکنم بهشون رجوع کنید :

forum-f22/topic-t2059.html
forum-f54/topic-t507.html

اجمالاً خدمتتون عرض کنم که ما دینمون اسلامه و این عمل در اون بشدت نهی شده و ضررهای متعددی برایش شمرده شده.

لذا اگر پزشکان هم نظر داشته باشند که کار خوبی هست برای ما حجت نیست کما اینکه اکثر پزشکان هم به ضررهای بیشمارش اذعان دارند و کمتر کسی هست که این کار را تایید کند.

افرادی هم که به این عمل مبتلا هستند غالباً ناراحت و پشیمان اند و درصدد ترک .

موفق باشید :razz:
Old-Moderator
Old-Moderator
سپاس‌های ارسالی: 973 بار
سپاس‌های دریافتی: 1783 بار
تماس:

پست توسط سعید منتظر »

من خودم چند نفر از نزدیکانم مبتلا به این مرض زشت بودن که خوشبختانه سرشون به سنگ خورد...

فقط اینو بگم یکی از رفیقام که مبتلا بود خودش وزنه برداره, دقیقا یادمه میگفت اصلا نمیتونم وزنه های خیلی عادی و سبک رو بزنم!

از نظر چهره و ظاهر هم مثل این تالاسمی ها شده بود,

خلاصه بگم اگه ترک این عمل دیر بشه ممکنه ضررهای جبران ناپذیری به بار بیاره!
 روزگاری‌ست که شیطان میگوید: انسان پیدا کنید ، سجده خواهم   [HIGHLIGHT=#FFFF00][HIGHLIGHT=#DBE5F1] +ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+     [HIGHLIGHT=#FFFF00][HIGHLIGHT=#DBE5F1] +ـ+ـ+     [External Link Removed for Guests]  [External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests] 
New Member
New Member

Mohsen1001 نوشته شده:بنام خدا

سلام دوست عزیز

به سایت خودتون خوش اومدید :D

در مورد استمنا بحثهای زیادی قبلا در سایت شده که از شما دعوت میکنم بهشون رجوع کنید :

forum-f22/topic-t2059.html
forum-f54/topic-t507.html

اجمالاً خدمتتون عرض کنم که ما دینمون اسلامه و این عمل در اون بشدت نهی شده و ضررهای متعددی برایش شمرده شده.

لذا اگر پزشکان هم نظر داشته باشند که کار خوبی هست برای ما حجت نیست کما اینکه اکثر پزشکان هم به ضررهای بیشمارش اذعان دارند و کمتر کسی هست که این کار را تایید کند.

افرادی هم که به این عمل مبتلا هستند غالباً ناراحت و پشیمان اند و درصدد ترک .

موفق باشید :razz:

با سلام
ممکنه چند تا مقاله انگلیسی ار چند تا سایت معتبر به من نشون بدید که این مضرات را توش نوشته باشه ؟
و یه سوال اینکه این سایتی که من لینک دادم یک سایت علمیه چطوره که من که توی تاپیک هاش گشتم کمیاب بود کسی که اینجور که خیلی ها میگن از مضراتش گفته باشه ؟
saeedmontazer نوشته شده:من خودم چند نفر از نزدیکانم مبتلا به این مرض زشت بودن که خوشبختانه سرشون به سنگ خورد...

فقط اینو بگم یکی از رفیقام که مبتلا بود خودش وزنه برداره, دقیقا یادمه میگفت اصلا نمیتونم وزنه های خیلی عادی و سبک رو بزنم!

از نظر چهره و ظاهر هم مثل این تالاسمی ها شده بود,

خلاصه بگم اگه ترک این عمل دیر بشه ممکنه ضررهای جبران ناپذیری به بار بیاره!

دوست عزیز مگه به استناد یکی از رفیق های شما میشه حکم صادر کرد ؟
توی همون تاپیکی که معرفی کرند برید می بینید که خود ( وروجکس ) می گه که کم کم توی کرج 70% این کارن پس چه شکلیه که 70 % اونحا به این وضعی که شما میگی دچار نیستند ؟
( در ضمن افراط بیش از حد توی هر موردی میتونه دردسر ساز باشه
هر کسی اگه 24 سات فقط بخوره مریض میشه
این دلیلی نمیشه که کلا خوردن را به خودمون حرام کنیم )
در پایان از شما می خوام که احازه بدید بحث علمی بمونه ( در مورد اینکه اسلام اونو حرام کرده شی نیست )
Old-Moderator
Old-Moderator
سپاس‌های ارسالی: 973 بار
سپاس‌های دریافتی: 1783 بار
تماس:

پست توسط سعید منتظر »

خدمت شما عرض کنم که جناب وروجکس مگه رفتن در خونه ی تک تک مردم یکی یکی سرشماری کردن!؟

نه خیر 70% درست نیست,

اگه هم میخواین بحث علمی کنید همون تاپیک هایی که محسن جان معرفی کردن کفایت میکنه چون خیلی جامع و شامل هم از نظر اسلام و هم از نظر پزشکی توضیح داده!

من دیگه نفهمیدم تاپیک زدن یعنی چی!؟
 روزگاری‌ست که شیطان میگوید: انسان پیدا کنید ، سجده خواهم   [HIGHLIGHT=#FFFF00][HIGHLIGHT=#DBE5F1] +ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+     [HIGHLIGHT=#FFFF00][HIGHLIGHT=#DBE5F1] +ـ+ـ+     [External Link Removed for Guests]  [External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests] 
New Member
New Member

saeedmontazer نوشته شده:خدمت شما عرض کنم که جناب وروجکس مگه رفتن در خونه ی تک تک مردم یکی یکی سرشماری کردن!؟

نه خیر 70% درست نیست,

اگه هم میخواین بحث علمی کنید همون تاپیک هایی که محسن جان معرفی کردن کفایت میکنه چون خیلی جامع و شامل هم از نظر اسلام و هم از نظر پزشکی توضیح داده!

من دیگه نفهمیدم تاپیک زدن یعنی چی!؟

اول از همه ازت تشکر می کنم برای دقتت و زمانی که به این تاپیک اختصاص دادی تصویر
دوست عزیز شما که خودت نقد می کنی که نمی شه خونه تک تک مردم رو دید و سرشماری کرد چه شکلی به این قاطعی حکم صادر می کنی که 70% نیست ؟
منظور من از علمی این نبود که یه مشت مضراتی که هممون شنیدیم رو نقل قول کنیم اولش هم بنویسیم که از نظر علمی ثابت شده که اگه این رو می خواستم همون تاپیک ها کفایت می کرد و وقت خودم و شما رو هم الکی نمی گرفتم
( از نظر علمی ثابت شده که مصرف روزانه 1 لیتر الکل برای انسان ضروری است ) شما صرف اینکه توی این عبارت لغط علمی به کار رفته بهش می گی قسمتی از بحث علمی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
لا اقل اون سایتی که من لینک دادم چند تا از کسایی اون جواب ها رو دادن که ظاهرا دکترن و جند 100 تا پست برای جواب دادن توی یک سایت پزشکی دارن
تصویر
New Member
New Member

راستی اینم یه سایت علمی دیگه که مطالبی در این مورد گذاشته
Iron
Iron
سپاس‌های ارسالی: 71 بار
سپاس‌های دریافتی: 568 بار

پست توسط راوي »

اقا اگه یکی بگه گوشت خوک ضرر داره ، بعد پزشکا بگن ما اون انگل اش رو ازش برداشتیم دیگه ضرر نداره ..

شما به این میگی علمی ؟؟

اصلا می تونی ثابت کنی بقیه ضررهاش رو هم حذف کردن .

گوشت خوک باعث بی غیرت شدن انسان میشه ؛

اینو شما با کدوم علم می تونی بهش برسی یا میزان غیرت رو باهاش اندازه بگیری ؟

همچین علم علم می کنیم انگار به همه چی رسیده این عقل ناقص ، اینایی که فکر می کنی علمیه یک ذره در مقابل دریا هم نیست

خیلی مونده علم به این چیزایی که در دین اومده برسه !

هرچیو که علم نتونست ثابت کنه که نمیشه حلال !!!

اومدیم 100 سال دیگه علم نتونست ضررهای جسمی این عمل رو ثابت کنه ، شما باید سرتو خم کنی بگی چشم .

توی دین اومده که این کار باعث ضعف قوه اراده میشه !

چطوری با این وسایل پیش پا افتاده به ظاهر علمی می تونی به این برسی ؟

مگه همه چیز باید جسمی باشه .

خیلی ضررها هست که ما هنوز بهش پی نبردیم پس باید بگیم چون نفهمیدیم حلاله ؟!

اصلا معیار ضرر داشتن معیار کاملی نیست ، توی قرآن اومده که شراب هم فایده هایی داره ، اما چون ضررش از فایده اش بیشتره برای همین حرامه .

اومدیم و گفتن اون کار خیلی هم باعث حال اومدن جسم میشه ، اما از کجا می تونی ثابت کنی که خیلی از اثرات مخرب روحی رو نمیذاره .

خود گناه خیلی از درهای معنوی رو به انسان می بنده ، خب معلومه وقتی دید ادم مادی باشه همه چیو مادی می بینه ، نتیجه اش هم همین علوم غیرنافعه !
.
تصویر
Bronze
Bronze
سپاس‌های ارسالی: 3603 بار
سپاس‌های دریافتی: 1144 بار

پست توسط 110 »

« بسم الله الرحمن الرحيم »  

با سلام خدمت شما دوستان بنده احساس کردم بحث يکم داره بي هدف دنبال ميشود...
.
بنده نکاتي به ذهنم رسيد که به اميد خدا بتواند ما را راحتتر به نتيجه مطلوب برساند
..
ابتدا خدمت شما عرض کنم که اين صحبتهايي که بيان خوهم کرد
.
خطاب به کسي است که متشرع است يعني پايبند به شرع است
[COLOR=#eeece1].

فرض را برا ين ميگذاريم که شما درست ميفرماييد ...
.
(از راه علمي ثابت شده است که اين مسئله که مطرح فرموديد نه تنها ضرر نداشته بلکه مثمر ثمر هم ميباشد)
.
به نظر شما چطوره يک مقدار کلي تر به قضيه نگاه کنيم .... ؟
.
سوال :
.
آيا دانش روز مقدم است بر شرع ؟!
.
پاسخ:
.
اگر ما شرع و احکام شرعية را به حقيقت شناخته باشيم
.
هرگز علمي را که تجربه ثابت کرده هر روز دچار تغييراتي است بر آن مقدم نميداريم.
[COLOR=#eeece1].

دانشي که حتي دانشمندان بزرگ اذعان دارند هرگز نميتوانند به حقيقت اشياء دست يابند
.
و اين امر را تجربه نيز ثابت کرده است.
 .
.
و اينکه اجمالا فرموديد علم براي اين عمل ضرري نميبيند ...
.
بايد عرض کنم اگر شما از خود اين پزشکان سوال بفرماييد که

[COLOR=#eeece1].

آيا ممکن است ضرري در اين عمل نهفته باشد که شما از آن غافل بوده باشيد و در آينده آن را کشف کنيد؟
.
اگر تعصب نداشته باشند و به راستي دانشمند باشند ميگويند، بلي ...
[COLOR=#eeece1].
.
 اما در مقابل شرعي که ما به آن معتقديم به تمامي جوانب قضيه احاطه دارد 
.
و حکم مينمايد به حکمي از احکام حال بر حرمت کرداري و يا وجوب عملي و يا غير آن

[COLOR=#205867][COLOR=#eeece1].

زيرا احکام شرعي اصولا از جانب بشر نيستند بلکه از جانب خدايي است که علام الغيوب است  
[COLOR=#eeece1].
پس اگر ثابت شد که شارع مقدس همچين حکمي را بيان فرموده هيچ ترديد به دل راه ندهيد  
.
که مثلا ممکن است اشتباه باشد.
..
خداي متعال در سوره نجم آيات 1 تا 5 ميفرمايد:
  [COLOR=#eeece1].
بِسْمِ الله الرَّحْمنِ الرَّحِيْمِ
..  َالنَّجْمِ إِذَا هَوَى (1) مَا ضَلَّ صَاحِبُكُمْ وَمَا غَوَى (2) وَمَا يَنْطِقُ عَنِ الْهَوَى (3) إِنْ هُوَ إِلاّ وَحْيٌ يُوحَى (4) عَلَّمَهُ شَدِيدُ الْقُوَى (5)
..  ..
به نام خداي بخشنده بخشايشگر
.  سوگند به ستاره هنگامى كه افول مى‏كند، (1)
.  كه هرگز دوست شما ( محمد «ص‏») منحرف نشده و مقصد را گم نكرده است، (2)
.  و هرگز از روى هواى نفس سخن نمى‏گويد! (3)   [COLOR=#eeece1].
آنچه مى‏گويد چيزى جز وحى كه بر او نازل شده نيست! (4)    [COLOR=#4f6128][COLOR=#eeece1].
آن كس كه قدرت عظيمى دارد او را تعليم داده است; (5) 
 . 
..
در نتيجه اگر کرداري را شرع ممنوع دانست و مهر حرمت بر آن زد
.
قطعا مصلحت ما در انجام آن فعل نبوده است بلکه مصلحت دنيوي و اخروي ما در ترک فعل است
[COLOR=#eeece1].
اين نکته را عرض کنم که تصور نکنيم اگر در چيزي منفعتي يافتيم قطعا مصلحت در انجام آن است، خير  
.
 .
خداي متعال در سوره مبارکه بقرة آيه 219 در رابطه خمر( شراب انگور) و ميسر (قمار) ميفرمايد:   .  .
يَسْأَلُونَكَ عَنْ الْخَمْرِ وَالْمَيْسِرِ قُلْ فِيهِمَا إِثْمٌ كَبِيرٌ وَمَنَافِعُ لِلنَّاسِ وَإِثْمُهُمَا أَكْبَرُ مِنْ نَفْعِهِمَا   .
در باره شراب و قمار از تو سؤال مى‏كنند، بگو:  [COLOR=#4f6128][COLOR=#eeece1].
در آنها گناه و زيان بزرگى است; و منافعى (از نظر مادى) براى مردم در بردارد; (ولى) گناه آنها از نفعشان بيشتر  
 . 
.
احتمال دارد شما بفرماييد که بنده هم نميخواستم دانش را بر شرع مقدم دارم ...

.
خدا را شکر ...
.
پس در نتيجه شما ميتوانيد فقط در صدد رسيدن به حکمت حرمت اين عمل از ديدگاه علم باشيد ... درست است؟...

.
و شما به عنوان يک مسلمان نبايد به مجرد اينکه يک حکم شرعي به ظاهر مخالف با علم است از ميدان دانش بگريزيد.

[COLOR=#eeece1].

بلکه بايستي همانند بسياري از دانشمندان اسلام در صدد کشف حکمت برخي از احکام شرعيه برآييد
.
حال يابه مقصود ميرسيد و يا خير ...

.
لذا اگر براي شما امکان دارد مثلا يک محقق هستيد به تحقيق ادامه داده 
.
و پرده از حقيقتي که بسياري از دانشمندان از آن غافل بوده انند برداريد.

[COLOR=#eeece1].

چه بسا احکام اينچنيني که به ظاهر با علم روز مطابقت ندارد
.
بعد از ساليان به مرور ايام و پيشرفت دانش حکمت آن کشف شود.
.
و اگر بر فرض در پايان به نتيجه اي رسيديد که مخالف با شرع مقدس بود
.
به هيچ وجه در صحت حکم شرعي که حجيت آن براي شما ثابت است شک به دل راه ندهيد.
.
و احتمال اين را بدهيد که شماي دانشمند مثلا نتوانستيد حکمت را بيابيد ...
.
و چه بسا اموري هستند که از دائره درک عقل به کلي خارج اند و فقط شرع ميتواند آنها را تمييز و تشخيص دهد .

. 
.
در اين پاسخي که خدمت شما عرض شد فرض بر اين بود که قبول کنيم که
.
تمامي دانشمندان علوم پزشکي قائل به مضر نبودن اين عمل بوده باشند.

[COLOR=#eeece1].

حال از فرض خود عدول ميکنيم و اين امر را مورد بررسي قرار ميدهيم که
.

آيا در عالم واقع قضيه همينطور هست که شما فرموديد يا خير [COLOR=#3f3151]؟! 
.
بنده با تحقيق مختصري که در اين زمينه داشتم متوجه شدم

.
که اين مسئله حتي در ميان خود پزشکان مورد اختلاف است.

[COLOR=#eeece1].

پس نميتوان به ضرس قاطع گفت که اين عمل قبيح از ديدگاه علم پزشکي هيچ ضرر و زياني ندارد ...
.
.
بنده براي نمونه به نظر دو محقق در اين زمينه اشاره مينمايم

.
دکتر اسـپایـتک متخصص برجسته کالبد شناسی امریکایی و رئـیس جامعه عصب شناختی نیـویورک در کـتـاب خـود بـا عنوان "انرژی خالق" اظهار میدارد کـه:
  هـای متفاوتی
بـه واسـطه ی خـود ارضایی و آزار و اذیت های جنسی پدید خـواهد آمـد، چراکه مایـع مـغزی ابتـدا سـرشـار از لسیـتـین است و سپس بـواسطه انـزال غیـرمترقبه، از لسیتین خالی می شود. به همین دلیل ارگان ها بـه جـای آن باید از سایر بافت ها و اعصاب موجود در مغز استفاده کنند. 

ساموئل اون ویر، فیلسوف، انسان شناس، و محقق امور جنسی و روانشناس بخش مطالعات جنسی، در کتاب خود با عنوان "یادگیری علوم فردی" در مورد این هوای سرد جذب شده تصریح می دارد که:
در اثر خود ارضايي سیگنال هايي به مغز فرستاده می شوند، و مایع مغزی زیادی در این میان از بین می رود، و در نتیجه فرد از نظر ذهنی خسته می شود. و تعداد بیشماری از مردها به دلیل عمل منفور خودارضایی  
شده اند. و مغز اينگونه افراد دیگر توانایی تفکر ندارد و قابلیت های ذهنی خود را به طور 100% از دست ميدهد. 

. 
.
در پناه خداي حکيم پيروز باشيد.
.
 تصویر  .  .:: الإنسان هو شيعة علي بن أبي طالب عليه أفضل الصلاة و السلام إن عرفه حق معرفته ::.  .  تصویر 
Administrator
Administrator
سپاس‌های ارسالی: 10691 بار
سپاس‌های دریافتی: 5476 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

بررسی خود ارضایی از نقطه نظر علمی تصویر  
فروید،"پدر" علم روانکاوی، بر این باور است که برقراری رابطه جنـسی در انسان ازدو خـواستگاه متفاوت نشات می گیرد. رویـکرد اولـیه غـریزی یـافیزیـولوژیـک اسـت و دیـگری پـی آمد مـاهیـت نفسانی-عـاطفی انسـان ـاست.با در نظر گرفتن دیـدگاه فیـزیولوژیک، رابطه ی جنسی در نتیجه رشـد ویژگیهای ابتدایی جنسی در افراد ایجاد می شود. به عبارت دیگر انسان ها زمانی کهاز نظر جسمی به رشد کافی میرسند، آمـادگی بـرقرای ارتبـاط جنسی را پیدا میکنند. (این دوران که بلوغ نام دارد، در خانم ها در سن 18 سالگی و درآقایون در سن 21 سالگی به آخرین مرحله ی خود می رسد.)

در طول 7 سـال ابتـدایی زنـدگی، نیروی جنسی در یک پسر
بچهدر تمام قسمت های بدن او توزیع می شود. از 7 تا 14 سالگی، نیروی جنسی بهاعضای جنسی منتقل می گردد ( در آقایون بیضه ها و در خانم ها تخمدان) دراین زمان تفاوت های ظاهری میان جنس مذکر و مونث پدید می آید.

درمردان استخوان ها قدری درشت تر شده و بدن عضلانی تر می شود، و به تدریج تنصدای آنها تغییر پیدا می کند. البته باید توجه داشت که این تغییرات با گذرزمان تکمیل می شوند. شروع این تغییرات حاکی از ابتدای سن بلوغ است. پس ازآن منی و به مثابه آن اسپرم تولید می شود، ولی اسپرم ها در این زمان بهبلوغ کامل نرسیده اند. بر اساس پژوهش های پزشکی، محققین بر این باورند کهاسپرم ها در سن 18 سالگی شروع به بالغ شدن می کنند و در سن 21 سالگی مرحلهی بلوغ آنها تکامل پیدا می کند. در این زمان رشد بیضه ها و غدد مترشحهداخلی بدن نیز به آخرین حد خود می رسد.

ارتباط میان غدد جنسی و غدد درون ریز

درارگانیسم بدن انسان 7 غده مترشحه داخلی وجود دارد. هر یک از این غددهورمون های متفاوتی را ترشح می کنند که پیام های مختلفی را به اعضای دیگرمنتقل میسازند. این غدد مسئول تنظیم و تعدیل عملکردهای مختلف بدن از جملهرشد، فشار خون، دمای بدن، میزان کلسیم، شکر، فسفر، و از همه مهمتر عملکردجنسی افراد هستند. زمانی که هر یک از این غدد به نحوی قادر به نشان دادنواکنش درست از خود نباشند، بدن ممکن است با انواع و اقسام مختلف اختلالاتمواجه شود. به همین دلیل است که برخی از افرادی که در غدد خود با اختلالروبرو می شوند، باید با استفاده از هورمون های مصنوعی نیازهای بدن خود رامرتفع سازند.

مهمترین غده درون ریز، غده هیپوفیز نام دارد.این غده توانایی آن را دارد که به کل غدد درون ریز شدت و یا کسرت عمل واردکند. غده ی هیپوفیز همچنین از جمله مهمترین غده های جنسی نیز محسوب میشود.

غده معروف هیپوفیز که محور اصلی کنترل فعالیت های بیضهای/تخمدانی است، کنترل کلیه ی تنظیمات جنسی در بدن خانم ها و آقایون را بهعهده دارد.

در مردان این غده فعالیت های جنسی خود را از زمانبلوغ -یعنی درست وقتی که هورمونهایی را به منظور تحریک اعضای جنسی به خونمی فرستد- کار خود را شروع می کند.

در خانم ها هم غده یهیپوفیز در دوران بلوغ با ایجاد هورمون هایی که سبب تخمک گذاری در تخمدانها می شوند، کار خود را شروع می کند. هر یک از تخمک ها حاوی هورمون هایجنسی زنانه هستند که سبب ایجاد و گسترش خصوصیات زنانه در بانوان می شوند.

همهی انسان ها در تمام طول زندگی خود دائماً در حال انتقال و تغییر شکل انرژیهستند. همه چیز در زندگی انسان ها شروع و پایانی دارد و رابطه جنسی نیز ازاین امر مستثنی نخواهد بود.

اندام های جنسی انرژی را تولیدمی کنند که باعث ایجاد تمایلات و گرایش های جنسی در افراد می شود؛ اما بهمنظور تولید یک چنین انرژیی، اندام های جنسی باید از منبع ذهنی تغذیهشوند. افکار و تصورات جنسی به عنوان مواد اولیه ی تولید اسپرم و انرژیجنسی محسوب می شوند.

زندگی یک انسان از تلفیق یک اسپرم باتخمک شکل می گیرد. تنها یک اسپرماتوزوئید (نطفه) این توانایی را دارد کهیک انسان جدید خلق نماید. گفته می شود که در هر بار انزال، مردها چیزی درحدود میلیون ها اسپرم از دست می دهند.

در یک زمین کشاورزیزمانی که کشاورز تصمیم می گیرد دانه بکارد، بهترین انواع دانه ها راانتخاب می کند، زمین را به خوبی شخم می زند، و دو تا سه دانه می کارد –ونه میلیونها- و زمانیکه این دانه ها بزرگ شده و رشد کردند، از آنهااستفاده کرده میوه هایشان را میخورد و زندگی می کند.

بهعنوان مثال یک درخت لیمو را در نظر بگیرید. این درخت زمانی به مرحله تکاملخود می رسد که بتواند میوه های رسیده ی لیمو پرورش دهد. اما اگر کسی بهاین امر توجه نداشته باشد و میوه ها را پیش از رسیده شدن کامل از درختبچیند، با این کار خود به رشد درخت صدمه وارد کرده و اجازه نمی دهد کهدرخت به رشد و تکامل نهایی خود برسد. این امر در مورد ارتباط جنسی نیز صدقمی کند. اگر فرد پیش از رسیدن به بلوغ کامل بخواهد از انرژی جنسی خوداستفاده کند، به بدن خود صدمات جبران ناپذیری وارد می کند که در زیر نگاهکوتاهی به این مشکلات خواهیم داشت.

ارتباط جنسی و ورزش
تصویر

اخیراًمحققان از وجود نیروی جنسی باخبر شده اند و سعی می کنند تا از این نیروبـهره گـرفته و آن را بــرای موارد دیگری ذخیـره کرده و به کار گیرند. درورزش مشت زنـی، هـر مـربی کارآمدی در حیـن دوره ی آمـادگی، بـوکسور خـودرا برای 90 روز از بـرقـراری ارتـباط جنسـی منـع مـی کند تا هم انرژی اوبیشتر شود و هم بتواند مشتهای محکمـتری بـه حـریف وارد کند. در تیمهایفوتبال نیز بازیکنان از 3 روز قبل از انجام بازی به حومه شهر انتقال دادهمیشوند تا انرژی آنها بر اثر بـرقـرای رابـطه جنـسی تحـلیل نـرود. درمسابقات قهرمانی جهان در سال 1986م. تیم ملی کشـور آرژانتـین از هـمه تیمها مدت زمـان بیشتـری را در اردوی آمـــادگی به سر برد و نتـیجـه چه شد:بدون شـکست از مسـابقات بـیرون آمـدند. یـک گـزارش علمی اثبات می کند که:"تستـوسترون نقـش مهـمی را در شـکل دهـی رفتار افراد بازی می کند. اینهورمن به عنـوان نوعی محرک شناخته میشود که در کلیه حالات فردی، از جملهعصبانیت و پرخاشگری نیز تاثیر گذار است."

بنابرگزارش فوق در یک بازی فوتبال به راحتی می توان تشخیص داد که کدام یک از تیمها برنده خواهند شد: "تیمی که در رگ های خونی بازیکنانش میزانتستوسترون بیشتری موجود باشد."

در "ناسا" که معتبرترین مرکزپژوهش های علمی جهان به شمار می رود، فعالیت های جنسی کلیه ی دانشمندانیکه در آنجا مشغول به فعالیت هستند، تحت کنترل است تا پژوهشگران همیشهبتوانند در بهترین وضعیت مممکن ذهنی و جسمی قرار داشته باشند.

درگذشته مردهای یونان باستان تا سن 140 سالگی عمر می کردند. تا همین چند وقتقبل هم مردم به راحتی تا سن 90 سال عمر می کردند، اما این روزها به دلیلبروز پاره ای از مشکلات نظیر خودارضایی، آزار و اذیت های جنسی، غذاهایصنعتی، استفاده از هورمون های مصنوعی (که مصارف مختلفی دارند، نظیر: چاقکردن و بزرگ کردن زودرس جوجه ها و احشام) فرایند سالخوردگی از سنین پایینی(تقریباً 35 سالگی) شروع می شود. در کل دنیا افراد انگشت شماری هستند کهاز نظر اقتصادی کنترل همه افراد را به دست گرفته اند. این افراد از قدرترابطه جنسی نیز به خوبی اطلاع دارند؛ به همین دلیل کلیه ی امکانات موجودرا فراهم می آورند تا ذهن انسان های دیگر را تنها به این امر متمرکز کرده،عقل را از سر آنها بپرانند و کاری کنند تا آنها مطابق میلشان عمل کنند.آنها به خوبی می دانند که انسان های کم عقل، سرشار از شهوت هستند، بر رویامیال جنسی خود هیچ گونه کنترلی نداشته و به راحتی میتوان آنها را مطیعخود ساخت.

تئوری های پوچ مدرن در مورد ارتباط جنسی

نوگرایانیکه بر روی ارتباط جنسی تحقیق و بررسی می کنند، به سادگی به خود اجازه میدهند که قدرت و حق انتخاب جوانان را از بین ببرند. برخی از آنها مواردینظیر "خود ارضایی" را به جوانان پیشنهاد می کنند. کینسی، مستر و جانسون کهبه عنوان پایه گذاران مطالعات جنسی نوین شناخته می شوند بر این عقیده اندکه یک جوان می تواند چندین مرتبه در طول روز خود ارضایی کند چراکه علمپزشکی هیچ گونه تاثیر جانبی خطرناکی را پیدا نکرده که مربوط به خودارضاییباشد. آنها بر این باورند که اهمیت خود ارضایی به ویژه در زمان بلوغ کهخصوصیات های زنانه و مردانه در افراد بروز می کند از اهمیت بیشتریبرخوردار می شود و به همان اندازه که در مردها اهمیت دارد برای خانم هانیز مهم است. این افراد حتی معتقدند که زن و مرد می توانند در طول زمانقاعدگی ، با هم ارتباط جنسی داشته باشند؛ اما پژوهش های علمی اثبات کردهاند که برقراری رابطه جنسی در زمان قاعدگی خطرناک و در عین حال زیان آوراست چراکه در این زمان مواد مرده و فاسد از بدن زن خارج می شود که اگر آلتتناسلی مرد با این مواد تماس پیدا کند آنها را جذب کرده، خواص آن از طریقخون به سلول های عصبی مغز انتقال پیدا می کند و بر روی قدرت جنسی مردتاثیر نامطلوبی می گذارد. تعداد دیگری از این محققان معتقدند که برقراریارتباط جنسی از راه مقعد بلامانع بوده و می تواند بر طبق توافق طرفینانجام پذیرد. در مقابل این ادعا باید اظهار داشت که هر یک از ارگان هایبدن برای انجام دادن کار خاصی ایحاد شده اند و عملکرد مقعد نیز تخلیهمدفوع است. افرادی که این کار را انجام می دهند به عضلات همکش و تنگ کنندهی باسن (Sphincters) خود آسیب وارد کرده و سبب بروز بواسیر و سایر عفونتهای شدید روده و اثنی عشر می شوند. شایان ذکر است که برقراری یک چنینروابطی به عنوان عمده ترین عامل انتقال بیماری های جنسی از جمله ایدز درمیان مردهای هم جنس باز تلقی می شود.

ارتباط خودارضایی با ضعف جنسی و انزال زودرس

مثالیکه پیشتر در مورد زمین کشاورزی، درخت لیمو، و رسیدن دانه های لیمو برایتانبازگو کردیم را یک بار دیگر در ذهن مجسم کنید. ما در آن قسمت عنوان کردیمکه اگر اولین برداشت پیش از رسیدن کامل میوه ها باشد، و کشاورز میوه هاینارس را از درخت بچیند، عمر درخت کم شده، و توانایی باروری آن نیز به شدتکاهش پیدا میکند. این امر در مورد حیوانات نیز صدق میکند به همین دلیل همهست که دامپزشکان اهمیت بسیار زیادی برای این امر قائل هستند. باید بدانیدکه مطلب فوق در مورد انسان ها نیز صحت پیدا می کند. اگر آقایون شروع کنندبه برقرای روابط زیاد جنسی با افرا مختلف، و یا پیش از رسیدن به سن 21سالگی، خود ارضایی را تجربه کرده باشند -یعنی زمانی که اسپرم ها به بلوغکامل نرسیده اند- این امر خلل جبران ناپذیری را به قوای جنسی شان وارد میکند و بعدها عواقبی را در زندگی جنسی شان به وجود خواهد آورد. زمانی کهمرکز فعالیت های جنسی به دلیل وجود مزاحمت هایی نظیر خود ارضایی و یا آزارو اذیت های جنسی نتواند به درستی رشد پیدا کند، اندوخته قوای جنسی از سن35 سالگی به بعد رو به تحلیل می رود و این مورد نه تنها تاثیر نامطلوبی برروی دستگاه تناسلی می گذارد بلکه عملکرد کلیه سیستم های بدن را نیز تحتالشعاع قرار می دهد: دستگاه هاظمه، گردش خون، عملکرد غدد مترشحه، سیستمعصبی و ...

این افراد به سرعت از سن 35 سالگی به بعد شاهدفرایند سالخورده شدن خواهند بود. خیلی زودتر از حالت طبیعی توانایی هایشانرا از دست می دهند و متاسفانه خیلی سریع روانه گورستان خواهند شد. در چنینشرایطی ارگان های جنسیشان نیز دچار اختلالات مختلفی شده و انواع بیماریهای گوناگون جنسی به همراه بیماری هایی نظیر اختلال سیستم عصبی و دگرگونیسیستم سمپاتیک و پاراسمپاتیک و غدد درون ریز می شوند.

خودارضاییکه از جمله نقص های فردی به شمار می رود، سبب ایجاد تصورات شهوانی در ذهنفرد می شود. در دراز مدت فرد عدم تمایل جنسی نسبت به جنس مخالف خود راپیدا می کند، از نظر ذهنی خسته می شود، و دچار ناتوانی های جنسی خواهد شد.

ساموئل اون ویر در بخش 9 کتاب خود با عنوان "ازدواج موفق"اینطور می نویسد که: "تصورات جنسی و تخیلات شهوانی سبب ایجاد ضعف جنسی وذهنی می شوند. شاید در نگاه اول اینگونه افراد نرمال به نظر برسند و مانندافراد عادی تحریک پذیر باشند، اما زمانی که می خواهند با طرف مقابل ارتباطبرقرا کنند و خواسته های او را براورده سازند، به سرعت ارضا می شوند، آلتتناسلی به حالت اولیه باز می گردد، در بدترین حالت ممکن قرار می گیرند، ودچار ناامیدی و افسردگی می شوند. آنها در توهمات جنسی خودشان را غرق کردهاند که این توهمات هیچ ارتباط و یا شباهتی به دنیای واقعی ندارند. به همیندلیل هنگامیکه در شرایط طبیعی قرار می گیرند، نمی توانند از خود واکنشمناسب نشان داده و شکست می خورند. "ضعف جنسی-ذهنی ترسناک ترین تراژدی استکه می تواند برای هر زن و یا مرد با احساس و با منطقی اتفاق بیفتد."

زمانیکهیک فرد جوان دست به خود ارضایی می زند، بازه زمانی، برای او هیچ اهمیتیندارد و ترجیح می دهد که هر چه سریعتر خود را تخلیه کند. در علم روانشناسیاین امر نهایتاً منجر به بروز عارضه ی انزال زودرس در فرد می شود. علاوهبر این، استمناء سبب انبساط عضلات اسفنکتر می شود که این عامل به نوبه یخود موجبات انزال زودرس را بیش از پیش فراهم خواهد آورد.

ازسوی دیگر نباید از این امر غافل شد که "ملاتونین" هورمون بی چون و چرایجوانی است. فرایند سالخوردگی مستقیماً به ترشح این هورمون در بدن بستگیدارد. این هورمون در زمان جوانی به وفور در بدن ترشح می شود و از سن 25سالگی به بعد ترشح آن در بدن کاهش پیدا می کند. خود ارضایی، به ویژه درزمان جوانی، باعث از دست رفتن میزان بسیار زیادی ملاتونین در بدن می شود.این امر غده ی کاجی شکلی که در بدن ملاتونین ترشح می کند را ضعیف کرده،خاصیت مغناطیسی موجود در این غده را کاهش می دهد و بطور کلی سبب کاهش طولعمر آن می گردد.

روابط جنسی نامشروع با افراد متعدد نه تنهااز نظر فیزیکی مضرات بیشماری را در بردارد، بلکه می تواند از نظر روحی وذهنی نیز بر روی افرادی که این کار ار انجام میدهند، تاثیرات نامطلوبیبگذارد. افرادی که در مکالمات محرک جنسی شرکت میکنند، کسانی که به خواندنمجلات محرک جنسی معتاد هستند، و کسانی که به تماشای فیلم های ضد اخلاقیجنسی گرایش دارند، مبحث ظریف و مطبوع رابطه جنسی را به صورت وحشیانه، بهدور از انسانیت، و تنها با رضایت ذهنی با نکبت و بدبختی همراه می سازند.انسان ها باید یاد بگیرند که چگونه می توانند هوشمندانه زندگی کنند.

تصویر
عواقب خودارضایی  
  به رویکرد نفسـانی-عـاطـفی رابـطه جنـسی، فـرویـد معتـقد است کهرابطه جنسی محصول گردهمایی یک زن و یک مرد است کـه یـکدیـگر را دوسـتبـدارند و مکمل یکدیگر باشند.

به همین دلیل هم هست که فرویدخود ارضایی را یک نقص فردی نـامگـذاری مـی کند (بـه این دلیل که طرف دومدر این ارتباط وجود ندارد مگر در خیال). در حین خود ارضایی فرد اگر مردبـاشــد، یک زن را در ذهن خود مجسم می کند و اگر زن بـاشد یک مرد را درذهن خود مجسم کرده و با او وارد رابـطـه جنسی می شود. در این حال خستگیچند برابر می شود، چرا که فرد هم از نظر جنسی از خود کار می کشد و هم ازنظر ذهنی. تصویر شریک جنسی خیالی، مانند یک لوح در ضمیر ناخودآگاه فرد حکمی شود و سبب بروز انزال های شبانه ناخواسته می شود. به این ترتیب که فردهر چقدر بیشتر خود ارضایی کند، میزان این انزال های شبانه افزایش می یابد.

دمای خارجی بدن انسان 98 درجه فارنهایت است و دمای درونی آن100 درجه فارنهایت. این دما در زمان خود ارضایی افزایش پیدا می کند.زمانیکه انزال به واسطه خود ارضایی پدید می آید، حرکات کرم وار جذب درکیسه ی منی ایجاد می شوند، اما به دلیل خود ارضایی، کیسه ی حاوی منی خیلیزودتر از زمان مقرر تخلیه گردیده است. فرایند طبیعی بدین گونه است که کیسههای منی سعی می کنند تا خود را پر کنند، اما از آنجایی که منی خیلی زودتراز بدن خارج شده، چیزی جز هوای مرطوب از طریق آلت تناسلی مرد جذب نخواهدشد. این هوا بعداً از طریق کیسه منی به سیستم لنفاوی انتقال داده می شود،سپس به مغز انتقال پیدا کرده و باعث ایجاد شک دمایی شده و فضای سردی رامیان ماده ی مغزی و سلول ها ایجاد می کند و این امر واکنش نرمال مادهمغزی، سیستم عصبی و جسمانی را مختل می سازد.

کیسه منی میبایست به جای جذب هوا، اسپرم جذب کند، اما این امر مقدور نخواهد بود چراکهاسپرم ها قبلاً آزاد شده اند. علاوه بر این جذب هوا از جذب مایع خیلی سادهتر است.

ساموئل اون ویر، فیلسوف، انسان شناس، و محقق امورجنسی و روانشناس بخش مطالعات جنسی، در کتاب خود با عنوان "یادگیری علومفردی" در مورد این هوای سرد جذب شده تصریح می دارد که: " در خصوص افرادیکه به شخصه استمناء می کنند، به راحتی می توان گفت که چه ایرادی می تواندبوجود آید. زمانی که آنها خود ارضایی می کنند، در حال ارتکاب به جرم دربرابر طبیعت هستند. وقتی انزال به واسطه خود ارضایی پدید می آید، حرکاتکرم وار جذب ایجاد می شوند که این حرکات برای هر مردی کاملاً قابل درک وتشخیص است و به واسطه ی تاثیر خالی بودن کیسه های منی، این کیسه ها سعی میکنند تا خود را پر کنند و به همین دلیل هوای مرطوب از طریق آلت تناسلی مردبا همان حرکات کرمی شکل، جذب می شود. این سیگنال ها به مغز فرستاده میشوند، به همین دلیل مایع مغزی زیادی در این میان از بین می رود، و درنتیجه فرد از نظر ذهنی خسته می شود. بد نیست بدانید که تعداد بیشماری ازمردها به دلیل عمل منفور خودارضایی دیوانه شده اند. مغزی که پر از هوا شوددیگر توانایی تفکر ندارد و قابلیت های ذهنی خود را به طور 100% از دستخواهد داد. به همین دلیل ما هم این عمل نادرست را 100% محکوم می کنیم.

اسپرمها حاوی رمز ژنتیکی DNA (اسید دی اکسی ریبونوکلئیکDeoxyribonucleic Acid)،RNA یا اسید ریبونوکلویک (Ribonucleic Acid)، آنزیم ها، کلسیم، فسفر، نمکهای بیولوژیک، و تستوسترون می باشند. زمانیکه استمناء صورت می پذیرد، کلیهی این اجزای حیاتی از بدن فرد بیرون کشیده می شوند و اگر فرد در دورانبلوغ قرار داشته باشد، امکان رشد کافی را پیدا نمی کند و نیرویی که در اینمواد وجود دارد، جذب نشده و از بدن او خارج می شوند.

ازآنجایی که میزان زیادی کلسیم به همراه منی از بدن خارج می شود، فرد احساسخستگی شدید در استخوان ها می کند و ممکن است دچار کوفتگی پا شود. لازم بهذکر است که استخوان های تنومند نشان دهنده ی میزان قدرت فرد هستند.همانطور که می دانید گلبول های قرمز خونی و پلاکت ها در مغز استخوان تولیدمی شوند. فرد جوانی که خودارضایی می کند، اجازه نمی دهد که مایع مغزاستخوان به خوبی شکل بگیرد و باید تا آخر عمر خود شاهد عواقب آن باشد.زمانیکه فسفر بیش از حد طبیعی به واسطه خودارضایی از بدن خارج می شود،مشکلات عصبی از قبیل رعشه برای فرد ایجاد می شود. در زمان خود ارضاییلسیتین نیز از بدن خارج می شود که این امر سبب فرسودگی سیستم عصبی می شودو به مرور زمان موجبات بیحالی، ضعف اعصاب و نهایتاٌ مرگ تدریجی سلول هایعصبی را فراهم خواهد آورد.

تصویر 
  های پوچ محققان جنسی نوگرا

دکتراسـپایـتک متخصص برجسته کالبد شناسی امریکایی و رئـیس جامعه عصب شناختینیـویورک در کـتـاب خـود بـا عنوان "انرژی خالق" اظهار میدارد کـه جنـونهـای متفاوتی بـه واسـطه ی خـود ارضایی و آزار و اذیت های جنسی پدیدخـواهد آمـد، چراکه مایـع مـغزی ابتـدا سـرشـار از لسیـتـین است و سپسبـواسطه انـزال غیـرمترقبه، از لسیتین خالی می شود. به همین دلیل ارگان هابـه جـای آن باید از سایر بافت ها و اعصاب موجود در مغز استفاده کنند.

درهـر بار انـزال مـردها چیـزی در حـدود 300 تا 400 میـلیون اسپرم به همراهمقادیر زیادی انرژی از دست می دهند. واقعاً چه می شد اگر انسانها میدانستند که چگونه می توانند این انرژی را به جای خارج کردن از بدن، در بدنخود ذخیره نمایند؟! نتیجه حتماً انسانی شبیه به سوپرمن می شد!

پروستاتغده ای است که دقیقاً در زیر گردنه ی مثانه قرار گرفته است؛ مایعی به رنگسفید کدر و لزج ترشح می کند که به عنوان وسیله ای برای انتقال اسپرم ها بهشمار می رود. این غده تقریباً در سن 21 سالگی به مرحله ی رشد کامل خود میرسد. زمانیکه فرد پیش از رسیدن به بلوغ کامل (در مردان سن 21 سالگی) دستبه خود ارضایی می زند، پروستات دچار ضعف و نقصان می شود و این امر سبببروز اختلالات مربوط به پروستات در سنین چهل سالگی به بعد می شود. ایناختلال بدین شرح است که غده ی پروستات بزرگ شده، راه خروج ادرار را مسدودمی کند و فرد برای تخلیه ی ادرار باید بالاجبار از سند پزشکی استفاده کند.این عارضه درست مانند وازکتومی، سبب ایجاد ناتوانی جنسی می شود.

بدنیست بدانید بچه هایی که پدر آنها خودارضایی می کرده، نمی توانند در سلامتکامل روحی و روانی به سر برند. آنها دارای بیماری های گوناگونی هستندچراکه از یک تخم نه چندان سالم بوجود آمده اند.

خود ارضایی همچنین در خانم ها هم دیده می شود و امری زجر آور و دردناک قلمداد می شود.

خود ارضایی سبب ایجاد ناتوانی جسمی و انزال زوردس می شود. این امر به وفور در میان مردهای سنین زیر 40 سال قابل مشاهده است.

ساموئلاون ویر در کتاب دیگر خود با عنوان " آموزش های بنیادین" در بخش "نوجوانی"اینطور نوشته است که: "جرم های خاموشی وجود دارند و پی آمدهای منفوری درپی آن گریبانگیر افراد می شود. اگر فرد مشکلات جنسی اش را مخفی نگه دارد،مرتکب گناه می شود. اگر در مورد مشکلات خود اطلاعات غلط بدهد نیز مرتکبجرم دیگری شده است."

"فسادی که به واسطه خود ارضایی ایجاد میشود، قابلیت ها و توانایی های مغزی را به طور کامل از بین می برد. افرادباید توجه داشته باشند که ارتباط تنگاتنگی میان منی و مغز وجود دارد. مغزبرای منی از اهمیت ویژه ای برخودار است و منی هم برای مغز مهم است. مغزبرای منی انرژی ایجاد کرده و سبب انتقال آنها می شود، منی هم ذهن را تصفیهکرده و اگر در جهت درست هدایت شود، توانایی های آن را ارتقا میبخشد."

"مطالعاتفیلسوفانه ای که عمیقاً بر روی عملکرد غده های درون ریز متمرکز شده اند،بر این باروند که بدن طی فرایند خودانزالی انرژی بی شائبه ای را از دست میدهد. چه بسیار افرادی زیادی با چهره های زیبا بوده اند که در اثر انجاماین کار زیبایی خود را از دست داده اند! چه بسیار مغزهایی که منحط و فاسدشده اند! و ... همه و همه ی این وقایع به دلیل آن است که انزال در شرایط وموقیعت و زمان مناسب انجام نپذیرفته."

"آمار و ارقام گویایاین مطلب هستند که این روزها خود ارضایی در خانم ها و آقایون جوان بیش ازپیش باب شده است. بیمارستان های روانی مملو از زنان و مردانی هستند کهمغزشان به دلیل خودارضایی بیمار گشته. تیمارستان، مقصد نهایی فردی است کهبه خودارضایی اعتیاد پیدا می کند."

خودارضایی در خانم ها

خودارضاییدر خانم ها نیز به چشم می خورد و این امر، هم دردناک است و هم زجر آور.برخی از مضرات در خانم ها و آقایون مشابه است: اختلال در رشد سیستم عصبی،مغز، خستگی، از دست دادن انرژی و سر زندگی، کاهش قدرت حافظه و عدم تمایلبه جنس مخالف. در خانم ها شاهد ناباروری نیز خواهیم بود. بدترین پی آمدیکه در خانم ها می توان مشاهده کرد رفتارهای متعارض روانی-اجتماعی است.خانم هایی که مرتکب این امر می شوند به مروز زمان نمی توانند با هیچ مردیارتباط جنسی برقرار کنند چرا که به تدریج توانایی های اولیه جنسی خود رااز دست میدهند. خانمی که خود ارضایی نمی کند، همچنان سرزندگی، زیبایی، برقچشمان، و توانایی جذب بالای خود را حفظ خواهد نمود. خانم ها باید ازمشاهده ی تصاویر محرک جنسی خودداری کنند، در مکالمات مبتذل شرکت نکنند، وفقط با افراد شایسته ارتباط دوستی برقرار کنند.

چگونه می توان از خودارضایی دست کشید؟

پیشاز هر چیز باید بدانید که افراد زیادی به مراکزی که به این منظور دایرشده، مراجعه کرده و حتی در موارد خیلی حاد و پیشرفته نیز موفق به جلوگیریاز این عمل غیر اخلاقی شده اند. چرا شما یکی از آنها نباشید؟

بایدیاد بگیرید که چگونه می توانید جلوی خود ارضایی را با استفاده از تکنیکهایی که در جلسات آموزشی به شما تعلیم داده می شود، بگیرید. در اغلب اینجلسات مشاور سعی می کند تا ضمیر ناخودآگاه بیمار را به کار اندازد.

دراین جلسات به شما آموزش می دهند که تمایلا خودارضایی به عنوان یک عینینتدرونی هستند که به ذهن شما حمله ور می شوند. شما باید در مقابل آنهاایستادگی کرده و اجازه ندهید که به درون ذهنتان نفوذ کنند. در ابتدا شایدانجام این کار قدری دشوار باشد و این توانایی را نداشته باشید که فکرتانرا بر روی چیز دیگری متمرکز کنید؛ اما با تلاش به راحتی می توانید آنراتحت کنترل خود در آورید. شما به راحتی قادر خواهید بود آنرا به طور کاملاز زندگی خود حذف کنید. اگر فرد در گذشته دائماً خودارضایی می کرده و سپساین کار را متوقف کند، خودش متوجه تغییرات بوجود آمده در زندگی اش خواهدشد و می تواند مقادیر زیادی انرژی و توانایی های ذهنی اش را ذخیره کرده وبدون احساس هیچ گونه ترس و واهمه ای با حقایق زندگی روبرو شود.

سایر راههای جلوگیری:

آداتسالم را در خود تقویت کنید: از تصاویر محرک جنسی اجتناب کنید، به جوک هایمبتذل گوش ندهید، دوستان سالم برای خود انتخاب کنید و از پوشیدن زیر پوشهای تنگ و چسبان خودداری نمایید.

از مصرف بیش از اندازه ی گوشت گاو، به ویژه در وعده غذایی شام خودداری کنید. مصرف یک وعده غذای حیوانی آن هم در نهار کافی است.
مقالات مختلفی که در این سایت پیرامون روابط میان زن و مرد وجود دارد را به دقت مطالعه کنید تا آگاهی های کلی شما ارتقا پیدا کند.

سایت مردمان
قفل شده

بازگشت به “دیگر گفتگو ها”