کلوپ ترک اعتیاد به خود ارضایی!!!!(را هنمایی دوستان!!))

مدیران انجمن: قهرمان علقمه, شورای نظارت

قفل شده
Senior Member
Senior Member
سپاس‌های ارسالی: 21 بار
سپاس‌های دریافتی: 88 بار
تماس:

پست توسط vorojax »

اما ايني که دغدغه دوستانه اعتياد به اين عمله.براي ترک اون خيلي راهها گفته شده مثل ورزش و تنها نموندن و دعا و ...
اينا همه درسته اما تا اراده نباشه اينا همش الکيه و اثري نداره.
بعدم اين درست نيست که ما افراد رو از اين عمل بترسونيم و بگيم فلان ميشي و بهمان ميشي،چون خدايي نکرده ممکنه طرف دچار بيماري رواني بشه و اوضاعش بد تر بشه.
اما بهترين راهش ازدواجه اونم تو سنين پايين که متاسفانه تو جامعه ما نيست.

سلام دوست عزیز.
شرط اول اراده هست که گفتم اما این که شما می گی ورزش و انا همه کشه تا ارداه نباشه .......
دوست عزیز اگر فرد اراده داشت که این کارو نمی کرد و دو سوت می زاشت کنار پس! ارادش کمه!! و درنتیجه این و ورزش و... برای تقویت ارده است. و ارداه برای ترک!!
گفتم که راه های تقویت ارده زیاد مثلا تو ارده می کنی فلان کار معنوی رو بکنی که با نماز شب خوندن تو اون کار ارادت قوی میشه.
اما واسه این کار زیاد کار دینی جواب گو نیست یعنی اراده طرف اونقدر هم نیست که به تونه کار دینی کنه چجور بگم اونی که مومن هست و از دین سرش می شه این کارو می کنه اراده معنوی رو داره ولی مشکلش با اون حل نمیشه و اونی که دینی نیست اون قدر ارده نداره که بخواد دینی بشه در کول نه حوصلش می کشه نه قلبش می کشتش طرف این کار.
پس ورزش باعث تقویت اراده ای میشه که بتونه جلو گیری کنه از این کار.
اما گفتم هر ورزشی نه ورزش سنگین می تونه کمک کننده باشه
چرا ورزش سنگین چون اونقدرخست می کنه که دیگه شهوت تو بدن بی جون وخستت نمی تونه بیاد و کاری کنه!! اصلا فکرش نمیاد تو سرت.
و این ورزش سنگین چون هر روز یا یک روز در میونه بیشتر فکرو مشقول میکنه که این کارو نمی کنند. اما اگرم یک بار این کارو کردنند و اثرشو تو ورزش دیدن و داغون شدن دگه عمرا این کارو کنند!!
2-اکثر افراد اگر نترسونی و نفهمم که ادامه می دن چون بهشون لذت میده ترسوندن درسته فشار روحی رو می بره بالا اما باعث میشه زودتر از این کار بدشون بیاد و نفرتشون بیشتر شه و تو ترک کمکشون می کنه.

اما آخرش بر ميگرده به : ايمان،تعهد به اخلاقيات،اراده،خدا رو در همه جا ديدن و کلا" عوامل معنوي خيلي موثرتره تا عوامل مادي مثل ورزش و نخوردن و ...

اما راههایي که استفاده ميکنم و تا حدود زيادي ام جوابگو هستش ايناست:
1-نماز اول وقت
2-نماز هاي مستحبي روزانه(مثلا" پيش خودتون قرار بذاريد روزي 2 رکعت نماز شکر بخونيد با هر وعده نماز)
3-هميشه با وضو بودن
4-شبي يک صفحه قرآن بخونيد

1- دوست عزیز نمی دونم تا چه تو جو این افراد بودی اما این افراد نه توشون خبری از نماز هست نه چیز دیگه ای چه برسه به نماز شب!!البته اکثرشون!!
اونایی هم که به عنوان مومن من از شون نام می بردم و گفتم فقط یه نمازی می خوندن اونم نه اول وقت هر وقت پا می داد دگه خبری از نماز شبو اینا.....
در کل معنویات تاثیر داره. اما تو این مسئله ورزش تاثیرش بیشتره!
[External Link Removed for Guests]

آن کیست از روی کرم ، با ما وفاداری کند#بر جای بدکاران چو من ، یک دم نکوکاری کند
_ _ _ _ _
در جهان چون حُسن یوسف کس ندیــــــد# حُسن آن دید که یوسف افریــــــــــــــــــــد
Senior Member
Senior Member
محل اقامت: alihslc@yahoo.com
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 19 بار
تماس:

پست توسط alihslc »

به نام خدا

سلام به همگی.... به موضوع بسیار جالبی اشاره کردید...
خب.... من هم نظرم رو به عنوان یک {صاحب نظر} عرض می کنم ....

شما میگید روزه ؟؟؟؟ باشه.... اشکالی نداره ... روزه بگیریم.... میگیریم دیگه آقا.... گور بابای شهوت هم کرده.... روزه میگیریم...
فرض کنید من الان 20 سالم باشه.... انشالله به امید خدا.گوش شیطون کر... 27 سالگی ازدواج کنم.... خب من 7 سال ... هفته ای 2-3 روز روزه بگیرم که کمرم میشکنه...
در ضمن من این موضوع که بشه این عادت را 100% ترک کرد را قبول ندارم.... چرا ؟ چون شهوت که دست بردار نیست.... با دیدن یه عکس(ناخواسته) ... توی خیابون های ما هم که اصلا بد حجاب نیست.... چشم ها رو هم که همیشه نمیشه نگهداشت.... به هرحال آدم باید راهش رو نگاه کنه... و هزار چیز دیگه که ممکنه آدم رو تحریک کنه...

به هر حال همونطور که همتون میدونید این یک نیاز هستش.... نباید ازش فرار کرد.... باید باهاش روبرو شد به طرز صحیح ارزضایش کرد...

من کاری به پزشکی ندارم... ولی همین رو میدونم که خود ارزایی اثرات ویرانگری بر روی روح انسان می گذارد...
البته این ها را که در پایین عرض می کنم استاد تنظیم خانواده ما فرموده .. پس فکر بد نکنید ها ...

کسی که در یک رابطه سالم با شریک جنسی خود ( همسر شرعی ) آمیزش دارد... حرارت بدن او... حس کردن او.... و .......... دوست داشتن او و .... همه و همه کمک می کنند تا مرد یا زن به شیوه صحیحی ارضا شوند... ! و از این هم آغوشی لذت کاملی ببرند...

خب.... شما کسی را تصور کنید که در استرس کامل.... با ترس از آبرو.... و فقط و فقط به ارضا شدن خود فکر کند ولی همین که ارضا شود برایش دنیایی است . بعد از ارضا شدن وقتی که شریک جنسی خود را در کنار خود نمیبیند و همچنین از تن به خفتی که داده احساس پوچی و یاس می کند ...

هربار به این فکر می کند که این آخرین بار است... ولی غافل از اینکه آخرین بار برای این نیاز جنسی و شهوانی معنی ندارد.
شهوت عقل را له و مچاله می کنه.... خیلی خیلی مردی میخواد که کسی عقلش بر شهوت جنسی اش غلبه کنه....

به نظر من فکر سرکوب کردن این نیاز... از ابلهانه ترین فکر هاست.... البته منظورم این نیست که ول کنیم و بی بند بار بشیم... راه صحیحش رو پیدا کنید...

اولا وقتی میگید ترک کنید... به طرف بگید در ازای اینکه خود ارضایی نمیکنید چه کار بکنید.... شما میگید خود ارضایی نکن... برو ورزش بکن... برو روزه بگیر.... غذای سرد بخور.... با دوستان بد نگرد... تنها نباش... شب غذا کم بخور... با آلت جنسی بازی نکن ... شب به پشت بخواب... کتاب گناهان کبیره بخون....

خب...خیلی خب.... همه این کار ها را انجام دادم... ولی من نیاز دارم تا ارضا شوم.... حالا چه کنم ؟؟؟

خب.... لابد می فرمایید ازدواج ؟؟؟ در درجه اول دختر خوب کجاست ؟؟؟؟؟؟ کو پول...... ؟؟؟؟ کو خونه ؟؟؟؟؟؟ من جوان 20 ساله دانشجو که هنوز خودم مصرف کننده هستم در خانواده برم به کجا بگم که من زن میخوام ؟؟؟؟؟؟؟
این هم فعلا راهش نیست....

خب.... بابا ... خدا که یه راه دیگه هم پیش روی ما گذاشته..... نا سلامتی ما شیعه هستیم...... ما که معتقد به ازدواج موقت هستیم... خب بریم ازدواج موقت کنیم.. (( البته من این را عرض کنم که خودم از مخالفان ازدواج موقت هستم و به نظر من ازدواج موقت نوعی ترویج فساد است ...حالا یه عده میگن راه فرار است... ولی اینکه هر چقدر که دلت بخواهد بتونی زن صیغه کنی خیلی ستمه )).... حالا بحث در زمینه درست یا غلطی این موضوع بماند....

خب.... چرا ازدواج موقت نکنیم؟؟؟؟؟ شمایی که میگید کم کمش 50% جوانان ایرانی به این مرض مبتلا هستند.... چرا ازدواج موقت نکنیم؟؟؟
شمایی که میگید کتاب گناهان کبیره رو بخون.... چرا ازدواج موقت نکنیم....
میگن ازدواج به خودی خود مستحبه... ولی اگر آدم به واسطه مجردی به گناه بیفته بر انسان واجب میشه....
شما که دارید به گناه کبیره خود ارضایی مبتلا میشید.... چرا به سوی این مستحب که الان دیگه واجب شده نمیرید....؟؟؟؟؟؟
یکی به من جواب بده ؟؟؟
آیا این ازدواج موقت فقط مال زمان پیامبر بود ؟؟؟؟؟؟ جوانان الان شهوت ندارن ؟؟؟؟

اعراب اون زمان که در سنین نو جوانی ازدواج می کردند... دختران از زمان که خودشون از سنین 9 -10 سالگی ازدواج می کردند.... اون موقع درست بوده.... الان که جواب 20 و چند ساله ی ما نمیتونه ازدواج دائم کنه... حتی نباید ازدواج موقت داشته باشه ؟؟؟؟
پس اسلامی که میگن کامل ترین دینه چی شد ؟؟؟؟
جراَت اندیشیدن داشته باش!
{کانت}
Senior Member
Senior Member
تماس:

پست توسط vorojax »

به نام خدا
سلام :razz:
فرض کنید من الان 20 سالم باشه.... انشالله به امید خدا.گوش شیطون کر... 27 سالگی ازدواج کنم.... خب من 7 سال ... هفته ای 2-3 روز روزه بگیرم که کمرم میشکنه...

بازم سلام!!
دوست عزیز اراده انسان فراتر از این حرفاست.
روزه گرفتن کار سختی نیست به خدا!!
نمونه کوچکشو عرض می کنم که دیدم.
برو تایپیکای دیگمو بخون من با یه سنی دوست هستم!
این دوستم 26-7 سالشه و تقریبن به دلیل اینکه زن نداره ونتونسته بگیره یه چند سالی هست که دوشنبه و پنج شنبه ها رو که روایت داریم بگیرید می گیره!
و چندتا دیگه از بچه ها که تو خاب گاه این کارو انجام می دن وباهم یه گروپ تشکیل دادن!
خیالت تخت دوست عزیز اگر 4چوبه بدن سالمه و مشکلی نداری بگیر کمرت شیکست با من :grin:
در ضمن من این موضوع که بشه این عادت را 100% ترک کرد را قبول ندارم.... چرا ؟

شدن میشه من زیاد دیدم که شده!نمونش خودم!!
شهوت با خود ارضایی فرق داره.
اگر شهوت رو کنترل کنی حله!
با دیدن یه عکس(ناخواسته) ... توی خیابون های ما هم که اصلا بد حجاب نیست.... چشم ها رو هم که همیشه نمیشه نگهداشت.... به هرحال آدم باید راهش رو نگاه کنه... و هزار چیز دیگه که ممکنه آدم رو تحریک کنه..

درسته اما
1-نباید نگاهتو ادامه بدی
و اینکه باز هم میگم شهوت اومد بخابونش
تو خیابون چیزی می بی نی البته فرض بر فقط یک نگاه دیدی داره دوت اثر می زاره ذکر بگو
الان خودم نمونش اولا دقیقا مثل شما فکر می کردم می گفت نمی شه که نگاه نکرد و....اما الا مشکل حل کلا چیزی می بینم جدا از اینکه نارحت می شم و ذکر می گم سعی مکنم از تو ذهنم با همون ذکر پاکش کنم!!
به هر حال همونطور که همتون میدونید این یک نیاز هستش.... نباید ازش فرار کرد.... باید باهاش روبرو شد به طرز صحیح ارزضایش کرد...

نه فرار نه!! کنترل!!
البته منظورم این نیست که ول کنیم و بی بند بار بشیم... راه صحیحش رو پیدا کنید...

100% صحیح است!
پیدا کنیم و استفاده کنیم!!
خب...خیلی خب.... همه این کار ها را انجام دادم... ولی من نیاز دارم تا ارضا شوم.... حالا چه کنم ؟؟؟

دوست عزیز حتمی همون لحظه که نباید ارضا شد!!کنترل و کنترل!!
به خدا اگر بخاهید و واقعا طالب باشید میشه!قید همه چیزی رو که شهوت برانگیزه زد!!
خب.... لابد می فرمایید ازدواج ؟؟؟ در درجه اول دختر خوب کجاست ؟؟؟؟؟؟ کو پول...... ؟؟؟؟ کو خونه ؟؟؟؟؟؟ من جوان 20 ساله دانشجو که هنوز خودم مصرف کننده هستم در خانواده برم به کجا بگم که من زن میخوام ؟؟؟؟؟؟؟
این هم فعلا راهش نیست....

تا حدودی موافقم!!
ولی بازهم دلیل نمیشه که خود ارضایی کننند!!
اگر خیلی فشار میاد بهشون برن یه بار یکی رو صیغه کنند! :grin:
خب.... چرا ازدواج موقت نکنیم؟؟؟؟؟ شمایی که میگید کم کمش 50% جوانان ایرانی به این مرض مبتلا هستند.... چرا ازدواج موقت نکنیم؟؟؟
شمایی که میگید کتاب گناهان کبیره رو بخون.... چرا ازدواج موقت نکنیم....
میگن ازدواج به خودی خود مستحبه... ولی اگر آدم به واسطه مجردی به گناه بیفته بر انسان واجب میشه....
شما که دارید به گناه کبیره خود ارضایی مبتلا میشید.... چرا به سوی این مستحب که الان دیگه واجب شده نمیرید....؟؟؟؟؟؟
یکی به من جواب بده ؟؟؟
آیا این ازدواج موقت فقط مال زمان پیامبر بود ؟؟؟؟؟؟ جوانان الان شهوت ندارن ؟؟؟؟

داداش کی گفته ازدواج موقت نکن!!
برو خوش باش!!
البته اونم حد اندازه داره نه اینکه بسم الله سالی چند نفرو..........
یک بار در سال مثلا جوری که به قول یکی از دوستان الوات گری شرعی نشه!!
البته باز در این مورد خودم در حال تحقیق بوده!! :grin: وشاید نظرم اشتباه باشد!!یحتمل اساتید که فکر نکنم اینورا پیداشون شه!! غلطاشو می گیرن! :grin:

خلاصه رفیق خاستن توانستن است!! =:(

_ _ _ _ _
در جهان چون حُسن یوسف کس ندیــــــد# حُسن آن دید که یوسف افریــــــــــــــــــــد
Senior Member
Senior Member
محل اقامت: alihslc@yahoo.com
سپاس‌های دریافتی: 19 بار
تماس:

پست توسط alihslc »

به نام خدا

خب... برادر وروجکس عزیز.... خوشم اومد که زیاد تند نرفتی....

شما که میگی :
{
برو خوش باش!!
یک بار در سال مثلا جوری که به قول یکی از دوستان الوات گری شرعی نشه!! }

آقا بنده عرضم اینه ... هرچند که قبلا اعلام کردم خودم با ازدواج موقت مشکل دارم... دلایلش را هم به موقع عرض می کنم !

شما بفرمایید : بنده میخواهم برم ازدواج موقت کنم.... کجا برم.... به کی بگم ؟ طرف رو از کجا پیدا کنم ؟
آیا جایی برای مراجعه هست ؟؟؟
از کجا معلوم که پس فردا به من تهمت زنا نزنن... ؟؟؟
شما بگو.... چه خاکی باید به سر ریخت ؟ یقیننا کسی که آبرو و حیثیت و دین و ایمان داره نمیاد طرف رو ببره تو خونه خودش... توی خونه کسی هم حاضر نمیشه بره...
جایی هم که نیست آدم قانونی کارش رو انجام بده....
اگر شما سراق داری.... بگو من پایه هستم ! ( شوخی )
جراَت اندیشیدن داشته باش!
{کانت}
Senior Member
Senior Member
تماس:

پست توسط vorojax »

خب... برادر وروجکس عزیز.... خوشم اومد که زیاد تند نرفتی....

متسفانه اب روغن قاطی کردم تا همینجاشم رفقا حول دادن :grin:
برو خوش باش!!
یک بار در سال مثلا جوری که به قول یکی از دوستان الوات گری شرعی نشه!! }

آقا بنده عرضم اینه ... هرچند که قبلا اعلام کردم خودم با ازدواج موقت مشکل دارم... دلایلش را هم به موقع عرض می کنم !

شما بفرمایید : بنده میخواهم برم ازدواج موقت کنم.... کجا برم.... به کی بگم ؟ طرف رو از کجا پیدا کنم ؟
آیا جایی برای مراجعه هست ؟؟؟
از کجا معلوم که پس فردا به من تهمت زنا نزنن... ؟؟؟
شما بگو.... چه خاکی باید به سر ریخت ؟ یقیننا کسی که آبرو و حیثیت و دین و ایمان داره نمیاد طرف رو ببره تو خونه خودش... توی خونه کسی هم حاضر نمیشه بره...
جایی هم که نیست آدم قانونی کارش رو انجام بده....

عجب تا به حال به این مسئله فکر نکرده بودم!! :-( شوخی)
داداش منم روزی روزه گاری تو فکر صیغه بودم!
و این فکر اومد تو سرم!
1-این رو بکس خانومهای این کاره سراق داشتند!!برم یا که نرم؟؟البته این کاره ها رو(منضور دختران فاسد هست!!) صیغه کنم!!
'که چندتا دلیل داشت گه نرفتم
یکیش ..............(این یتیکه ف_ی*ل-تر شده نمی شه گفت!! :grin: ) حالا خودم برم بگم میونبر شرعی پیدا کردم بریم خدا رو هم گول می زنیم از فردا هر شب بسم الله!!به دلیل بی جنبه گی خود و دوستان و جوانان مانند من تبدیل به فساد شرعی می شد!!
و اینکه در این زمان از دیگر شهوت را می توانسم با کمک خدا و لطف خدا کنترل کنم!!و دیگر نیازی نمی دیدم پس فقط واسه اینکه یه حالی کنم!!تو فکرش بودم!!
و دسته اخر یه بارم به سرم زد برم پیشه یه اخوندی بپرسم!!شنیده بودم تو قم یکی هست واسه اخوندا چون بعضی دیر ازدواج می کنند و مشکلی براشون پیش نیادد کما اینکه تو زندگی نامه یکی از علما که دوستان تعریف می کردن می گفت یک بار این کارو کرده (صیغه!)خلاصه چاره کارو دست اخوندای محل دیدم!!

یه بارم یادش بخیر خیلی نزدیک شده بودم یکی رو یافته بودم با کمک یکی از دوستان صمیمیم!!
که گفتم دیگه شهوت کنترل شده بود و از روی هوس می خاستم برم!!
اومدیم به این داش کاظم گفتیم می خاستم گول بزنم خودمو و حاج کاظمو
گفتم داداش کاظم می گن ثواب داره!! خیلی هم داره!!!خیلی خیلی خیلی هم داره!!! :grin:
گفت برو بچه پی بازیت!! :grin:
این همه ثواب چسبیدی به این :grin:
آخرین ويرايش توسط 1 on vorojax, ويرايش شده در 0.

_ _ _ _ _
Junior Member
Junior Member
سپاس‌های ارسالی: 39 بار
سپاس‌های دریافتی: 51 بار

Re:

پست توسط godlover »

بعدم اين درست نيست که ما افراد رو از اين عمل بترسونيم و بگيم فلان ميشي و بهمان ميشي،چون خدايي نکرده ممکنه طرف دچار بيماري رواني بشه و اوضاعش بد تر بشه.

دوستان عزیز من اینجا با خوشحالی عرض می کنم من امسال تا 15 فروردین این گناه را نکردم که قبلا رکردم 3 هفته بوده آن هم در ایام امتحانات

تصمیم داشتم امسال اصلا این کار را نکنم ولی .... نشد دیگه ولی از رحمت خدا نا امید نمی شم یه بار دیگه توبه میکنم این بار تا عمر دارم دیگه این کار را نمی کنم امسال سال خوبی بود کنکور دارم می خوام زیر 300 بشم تا همزمان در دو رشته ی فیزیک و پزشکی شرکت کنم

کنکور سراسری با رشتهی ریاضی و در دانشگاه آزاد با تجربی شرکت کردم می دونی امسال می خوام یه بار برای همیشه کمر شیطونا بشکنم و دیگر گناه نکنم
البته می خوام به تمام صهیونیستای عالم صابت کنم که دانش اگر تا ثریا هم رود مردانی از پارس به آن دست خواهند یافت

به خواطر کنکور ممکنه تا تابستان دیگه به اینجا سر نزنم نا را حت نشین به وبلاگم هم سری بزنید
[External Link Removed for Guests]تصویرتصویر
ای مرغ سحر عشق ز پروانه بیاموز
کان سوخته را جان شد و آواز نیامد

این مدعیان در طلبش بیخبرانند
آن را که خبر شد خبری باز نیاند

[url=http://www.navay_baran.mihanblog.com]www.navay_baran.mihanblog.com[/url]
Member
Member
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 61 بار
سپاس‌های دریافتی: 181 بار

Re: کلوپ ترک اعتیاد به خود ارضایی!!!!(را هنمایی دوستان!!))

پست توسط ولایت »

راه ترک = اعوذ بالله من الشيطان الرجيم بسم الله الرحمن الرحیم 1- قل اعوذ برب الناس 2-ملک الناس 3- اله الناس 4- من شر الوسواس الخناس 5- الذی یوسوس فی صدور الناس 6- من الجنه والناس صدق الله العلي العظيم
    [External Link Removed for Guests]  --  [External Link Removed for Guests]    
New Member
New Member
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط s.sajad90 »

سلام داش
یه چیزایی هست که باید بدونی
1- آقا جون ترک کردن کارتون نیست اگه مردی اگه از ته دل میخوای ترک کنی برو دنبالش که اگه اینجوری نباشی نمیتونی و از نظر روحی له میشی
2- بیخود نگو ایندفه دفه اخره نه داداش اینطور نیست بدون تو که در حین گناه اینو میگی وضعت خیلی خرابه یادت باشه همیشه باید بگی دفه پیش دفه آخر بود
3-آقا جون آمپول درمانش هنوز نیومده پس اگه میخوای بذاری کنار باید روزه بگیری نماز بخونی کم بخوری . . . اگرم دوست نداری این کارا رو بکنی بدون و خودتم گول نزن ته دلت راضی نیست بذاری کنار
4-اگه موردی برای صیغه پیدا شد چرت نگو حدیث داریم کسی که برای گناه نکردن ازدواج میکنه به ازاء هر قطره آبی که از بدن موقع غسل کردن میریزه زمین 1000 تا ثواب میبره خدا به زندگیش برکت میده و ... در ضمن بدون صیغه اعتیاد میاره ولی در کل بهتر از وضع فعلیته
5-تهش بگم یادت نکره داری ترک میکنی باید هر روز به خود یاد آوری کنی با نماز با دعا با هر چی بلدی تا ارادتو خواب نبره
6-دنبال راه خارقالعاده نگرد اگه به همون چیزای که بلدی عمل کنی موفق میشی در ضمن خدا هم کمک میکنه
Bronze
Bronze
سپاس‌های ارسالی: 71 بار
سپاس‌های دریافتی: 353 بار

پست توسط tartil »

به نام خدا
سلام
مثل اینکه شما خیلی عصبانی بودید وقتی این مطلب رو نوشتید

4-اگه موردی برای صیغه پیدا شد چرت نگو حدیث داریم کسی که برای گناه نکردن ازدواج میکنه به ازاء هر قطره آبی که از بدن موقع غسل کردن میریزه زمین 1000 تا ثواب میبره خدا به زندگیش برکت میده و ... در ضمن بدون صیغه اعتیاد میاره ولی در کل بهتر از وضع فعلیته

اینکه میگی رو من قبول ندارم

شما مگر نمیدانی برای کسی که داره به گناه می افته بعضی وقتها ازدواج کردن واجب میشه

بعد شما میگی در کل بهتره؟؟؟؟؟

دوستان عزیز چشم خیلی مهمه کسی که چشمشو نتونه کنترل کنه بعد شهوت هم پشتش میاد

چه تو خیابون
چه تلویزیون
چه در سی دی
سینما
یا پناه بر خدا پناه بر خدا ماهواره

بسازم خنجری نیشش ز فولاد زنم بر دیده تا دل گردد آزاد

بعد کسی که راحت با نامحرم حرف میزنه و شوخی میکنه نباید توقع داشته باشه بتونه ترک بکنه
. تالارهای گفتگوی توبه توبه کردن فقط برای آدمهای بد نیست [External Link Removed for Guests]
وبسایت قرآنی ترتیل [External Link Removed for Guests]
خبر خوان قرآنی مبین [External Link Removed for Guests]
Iron
Iron
سپاس‌های ارسالی: 227 بار
سپاس‌های دریافتی: 154 بار

پست توسط kiuhnmgtrdcv »

سلام دوستان گرامی
مهمترین عامل برای گناه لذت ان است ولی باید بدانیم این ما نیستیم که از گناه لذت میبریم بلکه چیزی است به نام شهوت(انسان موجودی مرکب و پیچیده است اگر خودمان بشناسیم هیچ وقت راضی به گناه نخواهیم شد )
اگر تحت امر شهوت باشیم او لذت میبره و باعث رنجش ما میشه و اگر شهوت تحت امر ما باشه ما لذت میبریم و او رنج میکشه
پس اولین قدم برای مبارزه با نفس شناختن خودمان است(خودشناسی)
در این مورد:
انسان مثل کشوری است که خود او پادشاه و عقلش وزیرش و اعضاوجوارحش پیشه وران شهرش و خشمش لشگرش وشهوتش هزینه مملکت اوست که شهوت به بهانه هزینه
مملکت، خزانه تاراج میکنه پس باید به وسیله وزیر(عقل) شهوت و خشم تحت امر پادشاه(یعنی خودمان)در اورد

ببینید مثلا یک شطرنج باز از موفقیت خودش یه لذتی کسب میکنه و یک ورزشکار ازقهرمانی خودش یه لذتی کسب میکنه یعنی معشوقه هر کس میزان لذت بردن اونوتعیین میکنه و ازانجا که خدا بالاترین معشوق است پس لذت عبودیت بالاترین لذت است ( و الذین آمنوا اشدّحب لله )[این قسمت برگرفته از کتاب کیمیای سعادت بود]

نعمت ها نشان دهنده لطف خداست پس چرا باید این نعمت ها که نشان دهنده لطف خداست در راه غیر او استفاده کنیم؟
اینم داشته باشید "یاد مرگ کور کننده شهوات" گذشتگان نیز مانند ما بودند و دنبال لذت ها بودند و از مرگ فرار میکردند ولی چه کسی از انها زنده ماند؟ و یا چه کسی از انها از ان لذتها جدا نشد؟[اگر هم کسی به اختیار خودش از لذتهای دنیا جدا نشه دنیا روزی اورا از ان لذتها جدا میکنه زیرا خدا دنیا را برای دنیا خلق نکرد بلکه دنیا محل ازمایش انسانها و محل گذر است]
البته زینتهای دنیا برای استفاده از بندگان خداست با این شرط که فی سبیل الله
یا علی
آخرین ويرايش توسط 1 on kiuhnmgtrdcv, ويرايش شده در 0.
------------چرا عده ای با سانسور چهره شیعه را زشت میکنند؟ ایا مولا علی هم چنین می کرد؟
اگر کسی اسم شیعه یدک میکشه ولی کار نادرستی انجام میده گناهش بیشتر است
(من در مورد صحت مطالبی که در این مدت نوشتم هیچ مسولیتی قبول نمیکنم اگر با نوشته های خودم هم باعث رنجش کسی شدم از او پوزش می طلبم)
قفل شده

بازگشت به “جوانان”