کلوپ ترک اعتیاد به خود ارضایی!!!!(را هنمایی دوستان!!))

مدیران انجمن: قهرمان علقمه, شورای نظارت

قفل شده
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

Re: کلوپ ترک اعتیاد به خود ارضایی!!!!(را هنمایی دوستان!!))

پست توسط s.sajad90 »

سلام
عزیزم شما منظور منو خوب متوجه نشدی
من اینو رد نکردم که در مواقع ضروری ازدواج واجبه
منظور من این بود که بهتره با احتیاط با این موضوع برخورد کرد آقا ازدواج موقت اعتیاد میاره درسته من خودم به شدت با ازدواج موقت مواقم ولی دلیل نمیشه به خاطر گناه در این موضوع افراط کنم

خوب مطلب من رو نخوندی من گفتم اگر هر کس به همون چیزایی که بلده عمل کنه میتونه عارف بشه مشکل اینجاست که اکثرن میخوان خدا رو دور بزنن چون ته دلشون راضی به ترک نیستتصویر
Iron
Iron
سپاس‌های ارسالی: 227 بار
سپاس‌های دریافتی: 154 بار

پست توسط kiuhnmgtrdcv »

خطبه أمیرالمؤمنین علیه السّلام درباره بهشت:
و اگر تو چشم دلت را بسوی آنچه از بهشت برای تو توصیف شده است بیندازی، هرآینه مكروه می داری و بی میل و ملول می شوی از آنچه در دنیا از شهوات آن ولذّات آن و زینت های مناظر آن به ظهور رسیده، و از بدایع و طرائف زیبائیهائی كه در آن به وقوع پیوسته است. و یكسره از دنیا غافل می شوی بواسطهفكركردن در بهم خوردن برگهای درختان و اشجاری كه ریشه های آنها در تل هائیاز مشك فرورفته و بر سواحل نهرهای آن روئیده است! و در آویخته شدن خوشههای مروارید تر و تازه در شاخه های بزرگ و كوچك آنها، و در به ظهور رسیدنو طلوع كردن این میوه های مختلف و متفاوت در غلافهای غلاف میوه آنها كهبدون هیچ مشقّت و سختی چیده می شوند، و طبق میل و خواست شخص چیننده كج شدهفرود می آیند و به دست او قرار میگیرند! و پیوسته برای واردین از بهشتیاندر پیرامونِ قصرهای آنها عَسَل های تصفیه شده و شراب های صاف كرده شده بهگردش درمی آورند و برای آنان میگردانند. آنان جماعتی هستند كه پیوسته وهمیشه، كرامت و مكرمت درباره آنها متّصل و پیوسته شده، تا آنها را به خانهقرار و محلّ امن و اطمینان داخل كرده است، و از نقل و انتقال و مصائبسفرها در ایمنی قرار گرفته اند. و بنابراین، ای گوش دارنده به سخنان من!اگر دل خود را گرایش دهی به وصول به آنچه بر تو وارد می شود و هجوم میآورد از آن مناظر شگفت انگیز، هر آینه از شدّت اشتیاق به آنها جانت بیرونمی آید، و از این مجلس ما به سوی مجاورت أهل قبور حركت میكنی، و برای سرعتو عجله به وصول به آن نعمت ها كوچ میكنی! خداوند ما و شما را ـ به رحمتخود ـ از أفرادی قرار دهد كه با دل به سوی منازل ابرار و مساكن نیكان حركتكنند و در وصول به آن ساعی باشند»
برای مطالعه بیشتر [External Link Removed for Guests]
------------چرا عده ای با سانسور چهره شیعه را زشت میکنند؟ ایا مولا علی هم چنین می کرد؟
اگر کسی اسم شیعه یدک میکشه ولی کار نادرستی انجام میده گناهش بیشتر است
(من در مورد صحت مطالبی که در این مدت نوشتم هیچ مسولیتی قبول نمیکنم اگر با نوشته های خودم هم باعث رنجش کسی شدم از او پوزش می طلبم)
Iron
Iron
سپاس‌های ارسالی: 227 بار
سپاس‌های دریافتی: 154 بار

پست توسط kiuhnmgtrdcv »

قرآن در خصوص قرین بودن عمل کافر با او در آیات 36 - 38سوره زخرف می فرماید: «و کسی که از یاد خداوند رحمن إعراض کند، ما میگماریم بر او شیطانی را که پیوسته با او قرین و ملازم است؛ و آن شیاطین پیوسته آنانرا از راه خدا باز میدارند و آنان چنین گمان می کنند که راهیافتگانند. تا زمانی که بر ما وارد شود میگوید: ای کاش فاصله بین من و توکه شیطان قرین من هستی، به اندازه فاصلة مغرب از مشرق بود، پس چه بد قرینیهستی ».
پس کسی که یه یاد خداست شیطان بر او تسلطی نداره
آخرین ويرايش توسط 1 on kiuhnmgtrdcv, ويرايش شده در 0.
------------چرا عده ای با سانسور چهره شیعه را زشت میکنند؟ ایا مولا علی هم چنین می کرد؟
اگر کسی اسم شیعه یدک میکشه ولی کار نادرستی انجام میده گناهش بیشتر است
(من در مورد صحت مطالبی که در این مدت نوشتم هیچ مسولیتی قبول نمیکنم اگر با نوشته های خودم هم باعث رنجش کسی شدم از او پوزش می طلبم)
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط s.sajad90 »

با سلام
باید یادآوری کنم شیطانبر کسی تسلطی نداره و جز وسوسه را نفوذ دیگری هم نداره
در حقیقت این نفس ماست که به افسارگسیختگی عادت کرده
این شیطان رو انسان های بزرگ هم تاثیر گذاشته و اونهارو از مسیر حق دور کرده
ما باید توجه داشته باشیم وقتی برای خدا این ارزش داره که ما وسوسه نشیم این هم ارزش داره که وقتی وسوسه شدی و گناه کردی به سمتش برگردی و این خیلی مهمه چون هدف شیطان اینه که با ایجاد وسوسه تو رو از خدا دور کنه ولی تو با توبه میتونی دل خدا رو بدست بیاری.
New Member
New Member
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط mkk »

با سلام خدمت دوستان عزیز ...

من این مطلب رو خوندم ... منتها ایرادات زیادی توش دیدم که ذکر کنم.

به قول دوستمون وروجک ... با این حسابی که ایشون کردن آلت ها رو باید از ریشه کند و انداخت دور ... چون به درد نمی خوره تصویر

و خدا هم بیکار بوده یه تیکه اضافه روی بدن آدم خلق کرده ..! تصویر

ولی اینها به نظر من دلیل نمیشه برای کسی که بخواد این عمل رو ترک کنه ...

البته اگه قرار بود ترک کنه ، خب کلا خدا این امکان رو در وجود انسان نمی ذاشت ...

چون خیلی ها سوالشون اینه ...

فرق انزال بدون همبستر با انزال با همبستر چیه ؟ تصویر

خب فرقهاش اینهاست که من عرض می کنم ...

1. انزال زودرس در آقایان در موقعیت بدون همبستر بوجود میاد که انسان شهوتش موقتا فروکش می کنه ولی ارضا نمیشه ..!

در حالی که با همبستر با مقدمات عمل نزدیکی انزال کم کم بوجود میاد و در نهایت حس رضایت در انسان ایجاد میشه.

2. در خود ارضایی حس تشنگی انسان خیلی افزایش پیدا می کنه برای همین فرد در این امر زیاده روی می کنه که همین کار آسیب پذیر می کنه بدن رو ... در حالی که اگر خود ارضایی کنترل بشه ایرادات کمتری داره ( ولی باز توصیه نمیشه ... مگر در حالات انفجار جنسی فرد که در صورت تخلیه نشدن ممکنه عواقب بدتری داشته باشه ).

در حالی که در نزدیکی فرد تشنگیش برطرف میشه ... چون بود و نبود رو می بینه و می فهمه که افکارش خیالی بود و چیزهای دیدنی زیاد نیست تصویر

3. اگه توجه کنین افرادی که ازدواج می کنن همیشه به دنبال تقویت قوای جنسی هستن ...
چون با نزدیکی قوای جنسی اونها به مرور تضعیف میشه

اما در خود انزالی اکثر افراد به فکر تقویت خود نیستن ... ولی اگه بعد از این عمل حداقل درست غذا بخوریم و خودمون رو تقویت بکنیم فکر می کنم تا ازدواج دوام بیاریم.

4. افرادی که قدرت بدنی کمتری دارن در خود انزالی بیشترین ضربه رو می خورن ... پس سعی کنید رفته رفته کمترش کنین و یا ترکش کنید. ( البته بعید می دونم با این جامعه ای که ما داریم بشه ترکش کرد )

اما در ازدواج و نزدیکی افراد ضعیف هم قانع شده ولی با کمش هم شده خودشون رو می تونن قانع و راضی کنن.

----------------

نکات پایانی ...

در هر صورت اگه خداوند لازم نمی دونست این نیاز رو درون انسان نمیذاشت ... پس درست مصرف کنید تا همیشه مصرف کنید.

چرا که همین خستگی که در انسان با زوجه ی خودش ایجاد میشه در تنهایی هم ایجاد میشه ، منتها فرقش توی جزئیاتشه که همون چیزاییه که در بالا گفتم.

اما بازم می گم در این جامعه ی امروز بعید میدونم کسی بتونه ترک کنه چون ...

1. دخترها ماشا الله کم مونده لباس نپوشن و بیان بیرون ( البته حق دارن ، به قول بعضی ها آزادی می خوان تصویر )
2. رویه ی ازدواج موقت درست اجرا نشده و اکثرا رابطه ها زناست ..! ( طرف میره ازدواج موقت صبح انجام میده ، شب هم با یکی دیگه در حالی که این اسمش چیز دیگه ایه ..! و ازدواج موقت شرایط خاص خودش رو داره و در تمامی رساله ها اومده )
3. تو دانشگاه ها به جای اینکه راه کارها رو نشون بدن به خورد جوون ها کافور میدن که قدرت جنسی رو کاهش میده تصویر
4. تقریبا مد شده قبل از ازدواج باید دو سه تا دوست دختر داشته باشی که همین که کنارش میشینی خودش مجبورت می کنه برای اینکه به دختر مردم دست درازی نکنی خودت رو قبلش ارضا کنی ... و فرض کنید هفته ای 10 بار بخواید ببینیدش تصویر

5. دختر ها فکر خودشون هستن نه فکر پسرها و برای همین هر جور دوست دارن می گردن و فکر این نیستن که باباااااااااااااااااااااا به پسرها فشار میاد چادر سرت کن ... حجابت رو کامل کن ... لباس تنگ نپوش.

تو روزنامه ها رو بخونین 99% افرادی که بهشون تجاوز جنسی شده همگی بد حجاب بودن ...!

----------------------------------------------------------------------------

حالا خیلی ها می پرسن که چرا تو آمریکا اینجوری نیست .... و ال و بل ...؟

راحت میگم ... تو آمریکا و اروپا و آفریقا و ... شاید 50% مردها عقیم شده باشن چون وضعیت زنهای اونها دیگه از حد گذشته.
به راحتی این رو میشه از آمار افزایش مبتلایان به ایدز در این کشورها فهمید ...چون رابطه ها اینقدر کنترل نشده بود که یکی که ایدز می گرفت 10 نفر رو هم آلوده می کرد تصویر

در هر صورت اصل کار اینه که خود ارضایی کنترل بشه و اگه نباشه چه بهتر ... ولی قبل از ازدواج همگی کنترل روش داشته باشید حتما موفق تر خواهید بود ... تصویر

اینها حقایقی بودن که تنها با قرآن خودن و ورزش و ... بهش نمی شه دست پیدا کرد.

البته همیشه اینها موثر بودن ...

موفق باشید تصویر تصویر

از طرف یک روانشناس تصویر
Member
Member
سپاس‌های ارسالی: 49 بار
سپاس‌های دریافتی: 25 بار

پست توسط Amir_ »

سلام

برخلاف تصور عموم افراد
تفاوت کسانی که دچار افراط گری در مسایل جنسی هستند
بابقیه از لحاظ غدد جنسی و یا ترشح هورمون نیست
این افراد از لحاظ شخصیتی متذلذل وبی اراده هستند
بهتر است به یک روانکاو مراجعه کنند و اگر خجالت میکشید
از طریق سرچ اینترنت این مقالات رو مطالعه کنید
ولی بخوبی مشاوره نیست

1_مدیریت استرس

2_وسواس فکری

3_اعتماد بنفس

4_زود رنجی

تا میتونید مقالات بیشتری در موارد بالا مطالعه کنید

ودر مرحله بعد مقالاتی در مورد خود ارضایی و ترک آن سرچ کنید

موفق ورستگار باشید :razz:
خداوندا ظهور امام مهدی را نزدیک بگردان تا همه مردم جهان را از دست حکومتهای ظالم ونابلد برهاند
Member
Member
سپاس‌های ارسالی: 49 بار

پست توسط Amir_ »

سلام
هرفردی برای آرامش یک مسئله رو پناه خود قرار میده
که در زمان استرس برای آرامش بهش پناه میبره
یکی به سیگار یکی به مواد مخدر یکی به س ک س و لختی

یکی به عبادت یکی به افزودن دانش

سعی کنیم پناهگاه خوبی رو در مواقع استرس انتخاب کنیم

الا بذکرالله تطمئن القلوب

دلها با یاد خدا آرام میشوند تصویر
خداوندا ظهور امام مهدی را نزدیک بگردان تا همه مردم جهان را از دست حکومتهای ظالم ونابلد برهاند
Junior Member
Junior Member
سپاس‌های ارسالی: 19 بار

پست توسط Aviny »

به خدايي كه همه چيز را جفت آفريد . خداوند در قرآن كريم مي فرمايد: كسانيكه در حال حاضر ازدواج براي آنها ميسر نيست راه عفت را در پيش گيرند تا خداوند آنها را از فضل خويش بهره مند گرداند.
[HIGHLIGHT=#ffff00]آرمانخواهي انسان" مستلزم صبر بر رنجهاست . پس برادر خوبم " براي جانبازي در راه آرمانها" يادبگير كه در اين سياره رنج " صبورترين انسانها باشي .(شهيد سيد مرتضي آويني)    [External Link Removed for Guests] 
Junior Member
Junior Member
سپاس‌های ارسالی: 201 بار
سپاس‌های دریافتی: 27 بار

پست توسط شمیم الزهرا »

سلام دوستان.لطف کنین حدیث درباره این موضوع بهم بگین.ممنونم
Junior Member
Junior Member
سپاس‌های ارسالی: 201 بار
سپاس‌های دریافتی: 27 بار

پست توسط شمیم الزهرا »

یا غیاث المستغیثین 

سلام.به نظر خودتون مردومردونه ازدواج موقت 1کلاه شرعی بزرگ نیست؟؟؟؟؟چرا خدا تو قرآن گفته مجردایی که شرایط ازدواج ندارن تقوا پیشه کنن؟؟؟؟؟چرا نگفته برن صیغه کنن؟؟؟؟ 
 اگه سخت نگیرین و توکل داشته باشن میشه تو سن کم ازدواج دائم موفق داشت و صد در صد این ازدواج زیباتر و شیرین 
  تر از ازدواجیه که بعد چندتا ازدواج موقت انجام میشه.  
قفل شده

بازگشت به “جوانان”