پوستين سوختـه !

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Iron
Iron
پست: 240
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶, ۱۱:۱۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 200 بار
سپاس‌های دریافتی: 440 بار
تماس:

پوستين سوختـه !

پست توسط نسيم »

قسمت اول :razz:

 بسم الله الرحمن الرحیم 


صهیونیسم جهانی که سیطره آشکار و پنهان جهانی را در سر می پروراند، می کوشد با انواع و اقسام ابزارهای فرهنگی و اقتصادی و سیاسی به اهداف جهانی خود نائل شود. در این میان آنچه برای صهیونسم اهمیت دارد، رسیدن به هدف با هر ابزار و ترفندی است و از آنجا که میداند، بدون تغییر ذائقه فرهنگی و باور معنویِ جوامع دیگر نمی تواند به هدف خود برسد، می کوشد با تغییر باورها و ارزشها و تخریب اعتقادات ملتها این مهم را تحقق بخشد .

از این رو با ساختن مکاتب ساختگی و اصالت دادن به ارزشهای مادی و باورهای صرفاً این جهانی، جهانی بینی هایی از قبیل اومانیسم، سکولاریسم، و ماتریالیسم ، و مذاهبی دروغین و ساختگی همچون وهابیت ، بهائیت را ترویج کند.

 ترویج اباحه گری،ترویج و اشاعه ارزشهای مبتذل مانند پول پرستی، تجمل گرایی، حرص و طمع، دنیا طلبی افراطی و تضعیف شاخص های پایداری فرهنگ مل و کم رنگ ساختن ارزشهای دینی و ملی و تحریف اصالتها، از مهمترین اقدامات صهیونیسم بین الملل برای تخریب هویت ملت ها برای نفوذ در جوامع دیگر است.  


در پروتکل اول صهیون امده است که «اگر در ارتباط با دیگران دست روی حساس ترین عصب ذهن انسان بگذاریم خیلی زود به پیروزی خواهیم رسید. این اعصاب حساس ذهن آدمی عبارتند از زر اندوزی، مال پرستی و تنوع طلبی در ارضای نیازهای مادی که هر یک از این خواسته ها به تنهایی می تواند آدمی را تسلیم ما بکند. »

در بخشی دیگر از این پروتکل آمده است که « تا زمانی که غیر یهود مانع رسیدن به اهداف مان باشند باید فساد، خیانت، و رشوه خواری را بین آنها رواج دهیم. اگر چپاول اموال مردم به تسلیم آنها در برابر حکومت ما منجر شود، نباید تردیدی به خود راه دهیم.»

در مورد اهداف صهیونیسم در ترویج اصول غیر اخلاقی و تخریب ملتها باید گفت، آنها مردم جهان را نسبت به آینده خود و نسبت به سرنوشت خودشان و نسبت به حوادث و رویدادهایی که پیرامونشان می گذرد بی تفاوت می کنند، و برای رسیدن به این مقصود از هر ابزاری استفاده می کنند. ومتاسفانه فساد و فحشا و س*ک_*س و عریانی و مسایلی از این دست را میان جوامع غیر یهودی به ویژه جوامع اسلامی ترویج میدهند. به طوریکه اکثر مراکز خوشگذرانی مانند کاباره ها و قمارخانه ها و مراکز فحشا را صهیونیست در جهان اداره میکند.

[align=center] 

برخی از اهداف صهیونیست را می توان در موارد خلاصه کرد:

1- بیشترین تعداد ممکن از غیر یهودیان را فاسد کنند و آنها را از فعالیتهای اجتماعی، سیاسی، اقتصادی دور کنند و نیرو و توانایی آنها را تحلیل برند

و عملا در عرصه های لهو و لعب و فساد و فحشا آنها را سرگرم کنند.

2- برخی از افراد که به این مراکز رفت و آمد می کنند جزو مقامات بلند پایه کشورها هستند، در جهت رسیدن به منافع صهیونیسم بین الملل

آنها را شکار کرده و استفاده کنند.

3- آنها با ترویج فساد و فحشا از طریق برگزاری مراسم ملکه زیبایی، شوهای رقص، برنامه های ورزشی مبتذل و .... اندیشه خوب زیستن

و مبارزه با تهاجم و تهدیدهای بیگانه را از افراد میگیرند و نیز سعی می کنند این نوع تفکر را به ویژه به درون خانواده ها کشانده و به یکی دیگر

از اهداف شوم خود یعنی "سست کردن بنیان خانواده" نائل آیند.

4- ....

[align=center] 

قصد نگارنده نگاهی اجمالی و کوتاه به فعالیتهای صیهونیسم و امپریالیسم جهانی است. اهدافی با ابزاری چون سینما، موسیقی، تأتر، کتاب، و....
در تمام جهان سیطره یافته است. اهدافی شیطانی !! تغییر ارزشها و هنجارهای جوامع با رویکرد اصالت انسانی نه خدایی! اصالت لذت !
اصالت با شیطان است نه با خدا! ... در نهایت با تغییر خدای قابل پرستش از خدای واحد یکتا به شیطان رانده شده ،
که هر لحظه از غفلت انسان استفاده می کند و او را از پرستش و عبادت "الله" منع می کند.

لذا در این مجال اندک فقط به نگاهی اجمالی به هر یک از این ابزارها، و رابطه شان با صهیونیست و امپریالیسم جهانی می پردازیم.

  ادامه دارد... 
خاک پایت سرمه چشم فلک یا فاطمه ( سلام الله علیها)
Iron
Iron
پست: 229
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۷ تیر ۱۳۸۶, ۴:۰۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 88 بار
سپاس‌های دریافتی: 557 بار

پست توسط پاسخ جو »

[align=center]به نام خدا  

با سلام و تشکر از دوست گرامی برای آغاز چنین مطلب جالب و مهمی . :smile:

مشتاقانه منتظر ادامه مطالب خواندنی شما هستیم .


موفق باشید :razz:
چو مي بيني که نابينا و چاه است ... اگر خاموش بنشيني گناه است !
Iron
Iron
پست: 240
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶, ۱۱:۱۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 200 بار
سپاس‌های دریافتی: 440 بار
تماس:

پست توسط نسيم »

[align=center]قسمت دوم

بسم الله الرحمن الرحیم

الف ) موسیقی

عصر حاضر عصر موسیقی های جهانی شده است و این یکی از ابزارهای فرهنگی امپریالیسم می باشد. " تمایل عامه مردم در خریدن و گوش دادن به آلبومهای موسیقی های جهانی شده، که ناشی از ایدوئولوژی حاکم بر امپریالیسم فرهنگی در جهان می باشد که بر اساس آن انتقال برخی تولیدات و مدها و سبک ها از کشورهای سلطه گر به کشورهای مصرف کننده منجر به ترویج الگوهای ویژه ای از تقاضا و مصرف می گردد که ارزشهای کشورهای سلطه گر را تأیید واستحکام می بخشد. در این شیوه توسط فرهنگ خارجی، فرهنگ محلی کشورهای محلی درحال توسعه و زیر سلطه ، به درجاتی متفاوت مورد هجوم قرار میگیرد و به مبارزه طلبیده می شود و غالباٌ این فرهنگ جایگزین فرهنگ محلی کشورهای در حال توسعه می گردد.(i)

به آن دسته از سبکهای موسیقی که در اکثر جوامع کشورهای جهان رواج می یابد و مورد استقبال عامه مردم جهان قرار می گیرد سبکهای جهانی شده می گویند. رپ، متال، راک، جاز، ... از این دسته اند. منشأ پیدایش اکثر این موسیقی های جهانی شده کشورهای سلطه گر می باشد. غالباً این سبک از موسیقی ها در اعتراض به وضع نابسامان حاکم بر کشورهای سلطه گر شکل گرفته اند، اما در نهایت دست های قدرت و سلطه با کنترل و اجیر نمودن ستاره های این سبک ها، این موسیقی ها را به ابزاری برای اهداف سلطه جویانه خود تبدیل کردند. و در لوای اداب حاکم بر هر یک از این موسیقی ها، آداب و عقاید و فرهنگ خود را در بسیاری از کشورهای جهان رواج دادند.(میدهند)

موسیقی های راک، هوی متال، و... به گردانندگی صهیونیسم بین الملل و برای تخریب ملتها انجام میشود. هیچ امر مقدسی در این موسیقی ها محترم شمرده نمیشود. مثلا در اهنگ "سوگند" خواننده راک می خواند:« ما با تمام ارواح شریر تسخیر شدیم. ای خدا ما مرگ تو را می خواهیم و در دست راست شیطان
می نشینیم..."


تصویر

در کتاب شیطان پرستها نیز آمده است : «زندگی یعنی شهوت، از زندگی لذت ببر. شیطان خدای توست. ما حیوانات هم جنس خواریم. من نجات دهنده خودم هستم مفهوم زندگی در لذت است. آزادی جنسی درست، مهم و از ارکان مذهب شیطانی ماست.»

آقای دکتر صفا تاج در مورد موسیقی جاز و تأثیرات آن این گونه می گوید: « موسیقی جاز و بی ریشه ای که برخی از کارشناسان آن را برگفته از موسیقی "ییریش" یهیودیان می دانند در تمامی زوایای جامعه امریکا رخنه کرده و روان جوانان غربی را به تسخیر خود در آورده است . اگر از امریکا سری به اروپا بزنیم باز شاهد چنین رویکردی هستیم و حتی درمیان جوامع اسلامی به ویژه کشورهای عربی و گروه های موسیقیِ " جاز و راک" که زمانی با چند ستاره یهود" نظیر "الویس پریسلی" و "دینگو استار" به دنیای غرب معرفی شدند.

هم اکنون با گذشت چندین دهه به یک شهرت و اعتباری دست پیدا کرده اند که در میان نسل جوان غربی و به ویژه امریکا، فردی مانند مایکل جکسون یهودی را از تمام متدینین کلیسا برتر میدانند. در دهه های گذشته به ویژه از دهه 60 میلادی به این سو ما شاهد شکل گیری گروه های مختلف موسیقی بوده ایم که عمدتاً کارشان ترویج فحشا و فساد و ابتذال و عریانی بوده که این کارها روح موسیقیِ "بیتِل "ها است. » (ii)

امروزه شاهد گروه های موسیقی شیطان پرست هستیم که عملاً در غرب به ویژه امریکا بیرق، علم و پرچم جنگ با خدا را برافراشته اند. 

  ادامه دارد... 


پاورقی:
i- بخشی از تحقیقات رابینسون و همکاران در سال 1991 میلادی
ii - یکی از خواننده های این گروه گفته بود که: " ما از خدا هم معروفتریم"
خاک پایت سرمه چشم فلک یا فاطمه ( سلام الله علیها)
Iron
Iron
پست: 240
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶, ۱۱:۱۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 200 بار
سپاس‌های دریافتی: 440 بار
تماس:

پست توسط نسيم »

 
بسم الله الرحمن الرحیم
    پوستین سوخته !!

قسمت سوم
موسیقی های شیطانی یکی از ابداعات صهیونیست برای ترویج فساد و خشونت است با چنان قدرتی کار خود را انجام می دهد که قادرند با اعمالی خارق العاده و جادویی مردم را به صدمه به خود و حتی خودکشی وا دارند. لذا مرگ های زودهنگام، خودکشی، قتل و مواد مخدر و تجاوز فرجام موسیقی های شیطانیِ راک و هوی متال است.

در موسیقی راک زخمی کردن امری رایج است. بررسی روزنامه ها و دیگر رسانه های همگانی می توان نمونه های خود کشی فزاینده شنوندگان و بینندگان این کنسرت ها را مشاهده کرد. به طور مثال میانگین خودکشی و یا صدمه زدن شدید به خود در برنامه یکی از گروه های شیطانی به نام "پینک فلوید" به 15 تا 20 نفر بعد از هر کنسرت می رسد.

[hr]اعمال دیوانه وار و خشونت آمیز خود زنی در میان هوادارن و مروجان موسیقی های شیطانی امری رایج است. پس از شنیدن صدای گوشخراشُ هوی متال، جوانی مادر خود را می کُشد و بعد خودزنی می کند. بر پایه آماری که در غرب منتشر شده از هر 7 نفر جوانی که به موسیقیِ راک گوش می کند، یک نفر خودکشی می کند. در موسیقی راک تشویق به مواد مخدر و الکل و... دیگر امری رایج است و عادی.

" ما هر کاری می کنیم ، هر چند زشت و بد باشد" و یکی دیگر از ستارگان راک میگوید: " راک خود مواد مخدر را می آفریند." شیطان پرستها نسبت به اخلاقیات بی اهمیتند. ترکیب س*ک_*س با خشونت طلبی در موسیقی راک امری عادی است به گونه ای که به گفته محققان و روان شناسان « با 3 بار گوش دادن به "راک"، انسان به یک خشونت طلب تمام عیار تبدیل میشود.»
در شکل گیری فساد و ترویج خشونت و فساد ، نقش صهیونیسم در آن به خوبی روشن می گردد. دکتر مجید شاه حسینی در این رابطه می گوید:« به تدریج شاهد شکل گیری نوعی خاص از موسیقی در سالهای بعد از جنگ جهانی دوم به نام راک اند رل( ROCK&ROLL) هستیم که موسیقی تند و بی هویتی است که از موسیقی جاز سیاهپوستان، مؤلفه هایی کاملا جدا دارد. هدفی که راک اند رل دارد جذب جوانان است، اما برای کدام مقصود؟!»

R&R یک موسیقی نبود، یک فرهنگ بود و یا شاید در یک بیان اغراق آمیز، یک جهان بینی بود که کسی که این جنس موسیقی را دنبال و گوش می کند و با آن مترنّم می شود، عالم را به شیوه خاصی می بیند و این بینش نوعی نگاه "اصالت لذت" و "دم غنیمتی" و اعتراض خاص سیاسی به سیاستهای روز غرب بود که در نهایت به وسیله یک تفکر خاص، مصادره شد.

نمی توان گفت که موج هایی مثل "بیتیلیسم" و "هیپی" و موج های فرهنگی ای که در دهه 60و70 در عرصه عالم به راه افتاد صرفاً از جریان های یهودی تأثیر پذیرفتند نه؛ بیشتر به موسیقی ای می پردازیم که ریشه آن موسیقی، از ریشه موسیقی یهودی است.

بعد از این موج جهانی شدن فرهنگِ R&R ما شاهد پدیده ستاره سازی هستیم. ستاره سازی یهودی ها پیش از این در هالیود آغاز شده بود اما در عرصه موسیقی به صورت بارز در شخصیتی به نام "الویس پریسلی" اتفاق افتاد، یک ابر ستاره R&R در دهه 60 امریکا، که به یک "بُت" تمام عیارجوانان امریکایی تبدیل شد.

[External Link Removed for Guests]

وی بعدها به سرعت در سینمای هالیود شناخته شد و نوعی خاص از جهان بینی را به بیننده منتقل می کرد. حهان بینی "اصالت لذت و دم غنیمتی" و فرهنگ خاص اختلاط با جنس مخالف و نوعی حالت سرگردانی و آوارگی و رهایی و بی تعلُّقی. و جوانان امریکایی به الویس پریسلی تأسی کرده و شیوه زندگی وی را انتخاب کردند.

بعدها گروه "بیتلز" ها در انگلستان شکل گرفت که برخی از شخصیتهایش یهودی بودند. مثل "رینگو استار".

به هر حال آنچه که اتفاق افتاد در موسیقی های عظیم غربی، رد پای یهودیان به صورت جدی پیداست. و از این طریق هم موج دیگری از تبلیغ را در عالم شکل می دهند.  

ادامه دارد ...
خاک پایت سرمه چشم فلک یا فاطمه ( سلام الله علیها)
Iron
Iron
پست: 240
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶, ۱۱:۱۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 200 بار
سپاس‌های دریافتی: 440 بار
تماس:

پست توسط نسيم »

قبل از اینکه به بخش دیگری از مقاله " پوستین سوخته" بپردازم از تمام خوانندگان و دوستان گرامی
بابت این همه تأخیر پوزش و حلالیت خواسته و امیدورام از این قسمت به بعد دیگر با تأخیر مواجه نشوم.
در ضمن از تمام خوانندگان محترم و معزز درخواست می کنم بنده را در ادامه راه با نظرات سازننده و
خوب شان یاری دهند.


اشاره دوم

در ترویج سینما و برنامه های ضد اخلاقی باید گفت که اشتیاق و جنون غربی ها به ویژه جوانان به سمت و سوی شهوت واین نوع موسیقی را در فیلم های مختلف سینمایی
می توان دید و صد البته سررشته این امور را هم در دست یهودیان صهیونیست!
و متاسفانه در جوامع غیر یهودی غربی ( و غیر غربی هم ) کاری از دست والدین ساخته نیست.
وچون خانواده ها توان مقابله صحیح و درستی با این هجمه فرهنگی یهودی
و صهیونیستی، ندارند، بی تفاوت میشوند؛ و به خواسته های برنامه های ضد اخلاقی ای
که به روشنی و وضوح در میان شان در حال ترویج است تن میدهند.

در سینمای هالیود، شاهد روابط جنسی میان نوجوانان امریکایی و به تبع آن تولد فرزندان نامشروع و
مشکلات اجتماعی ناشی از این پدیده هستیم و بعضا به سوژه های جذابی تیدیل میشوند
در حالیکه در این سینما کاملا عادی تلقی و برخورد میشود.

 صهیونیسم  

[External Link Removed for Guests]
واقعا مقصود از صهیونیسم چیست؟

در میان مردم، کسانی یهود را معادل صهیونیست می دانند ،
و کسانی آن را صرفاً یک نهضت سیاسی بین الملل می دانند
و عده ای نیز آن را یک موج سیاسی و اجتماعی میدانند.
جالب آنجاست که در عرصه بین الملل که با محوریت یهود در عالم ایجاد شده ،
از بین پیروان ادیان دیگر نیز عضو پذیرفته میشود. و بر سبیل اتفاق برخی از این ها از پیروان مسیحیِ آیین و مرام صهیونیسم می باشند و از جدی ترین پیروان این آیین تلقی شده که آنها را مسیحیان صهیونسیت میشناسیم (1)

اما نسبت فرهنگ با صهیونیست چیست؟

صهیونیسم مانند هر جریان نهفته سیاسی که در نیمه دوم قرن 19 بارز شده ،
حتماً رگه ها و جریان های خفیفی که در تاریخ ثبت نشده دارد .

ولی آنچه که مسلم و مشهور است آن است که پیروان این آیین از نیمه دوم قرن 19
به طور آشکار افکار خود را بیان کردند. و با پروتکلها و همایش ها و کارهای تئوریک،
حرکت فرهنگی خود را در سطح عالم آغاز کردند. از دهه 60 به این سو، شاهد شکل گیری امپراطوری فرهنگی جهانی صهیونیست ها هستیم.

صهیونیسم درعین این که ظالم است ولی به شدت مظلوم نمایی می کند و
در حوزه هنر سینما و ادبیات و تأتر و موسیقی سعی میکند که ردیف های اول را به اشغال خود
در بیاورد و بهترین ها را داشته باشد.


البته قصد این نیست که در استعداد و هنرنمایی هنرمندان یهودی شک کنیم اما واقعا مگر چه تعداد
هنرمند یهودی در عالم وجود دارد که این تعداد از یهودیان را در حوزه سینما و جراید و تلویزیون و سایر هنرها شاهد هستیم....؟

پخش و توزیع مواد مخدر در جوامع غیر یهودی و خصوصاً اسلامی یکی از ترفندهای بین الملل
برای ترویج بی بندو باری و تخریب فرهنگ و بی هویت ساختن انسانهاست.

از تحقیقات اداره ضد جاسوسی در کشورهای سوریه و مصر و لبنان درباره شبکه های جاسوسی،
حقیقت وحشتناکی کشف شد که نشان از بخش مهمی از طرح کینه توزانه این رژیم برای
از بین بردن تمام غیر یهودیان است. انتشار انواع مواد مخدر و روان گردان در کشورهای اسلامی
و تشویق جوانان این جوامع به استفاده از این مواد یکی از برنامه های اصلی صهیونیست هاست.
بیشترین بازداشت شده های شبکه های جاسوسی اسرائیل اعتراف کرده اند که علاوه بر
فعالیت های ضد جاسوسی به انتقال مواد مخدر و توزیع آن پرداخته اند.
[External Link Removed for Guests]

این افراد اعترافات خود گفته اند

"سازمان اطلاعات رژیم اشغالگر فلسطین، مقداری مواد مخدر از قبیل هروئین و کوکائین و مرفین و حشیش در اختیار آنان می گذاشت و از آنان می خواست تا این مواد را در کشورهای هدف به باندهای توزیع بدهند." (2)

و بی شک هدف صهیونیسم از انتشار و توزیع این مواد آن است که
جوانان کشورهای اسلامی را با آلوده کردن به اعتیاد و لذائذ آنی و مضر آن،
از فکر کردن به موضوعات مهم و عمیق دینی بازداشته و روح مقاومت و جنبش را در آنان از بین ببرد.
تا از این طریق ، نفوذ و وراد شدن به سرزمین های اسلامی بدون کمترین دفاع و مقاومتی صورت پذیرد.
ادامه دارد.....


------------------ پاورقی -----------------------------
1 - باید بدانیم که یک حرکت خاص وپیچیده جهانی از بین پیروان ادیان مختلف عضو می گیرد
2 - دکتر مجید شاه حسینی
خاک پایت سرمه چشم فلک یا فاطمه ( سلام الله علیها)
Iron
Iron
پست: 229
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۷ تیر ۱۳۸۶, ۴:۰۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 88 بار
سپاس‌های دریافتی: 557 بار

پست توسط پاسخ جو »

به نام نامی اش

با سلام ، رسیدن بخیر ؛ (در این شب مبارک)

داشت یادمون می رفت دیگه ، گفتیم حتما صهیونیست ها تغییر موضع دادن که شما دیگه چیزی ننوشتید . :grin:

راستش می دونم وسط بحثه ، نباید بپرم اما هم یه سوال داشتم هم یه پیشنهاد ؛ خیلیا ممکنه مثل من زیاد از این جونورها چیزی ندونند

لذا بد نیست در تفکیک و تعریف بعضی اصطلاحات و فرقه ها برامون بیشتر توضیح بدید : مثلا خود یهود ، صهیونیسم ، مسیحیت صهیونیست :-x

زیاد آخه شنیدم که اینا با هم فرق دارند اما نفهمیدم چه تفاوت هایی :?

شاید اگه اینا توی پرانتز توضیح داده بشه ، ادامه مقاله رو با دید بهتر و شفاف تری بشه خوند :smile:

ممنون و ببخشید که سرزده پرسیدم :D
چو مي بيني که نابينا و چاه است ... اگر خاموش بنشيني گناه است !
Iron
Iron
پست: 240
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶, ۱۱:۱۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 200 بار
سپاس‌های دریافتی: 440 بار
تماس:

پست توسط نسيم »

دوست عزیز پاسخ جو
سلام علیکم
از اینکه در بحث شرکت فرمودید، سپاسگزارم. اگر اجازه بفرمایید در انتهای مقاله حتما به تفاوتهای این دو اشاراتی در حد توان خواهم کرد
در پناه امام عصر موفق باشید :razz: :o
خاک پایت سرمه چشم فلک یا فاطمه ( سلام الله علیها)
Iron
Iron
پست: 240
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶, ۱۱:۱۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 200 بار
سپاس‌های دریافتی: 440 بار
تماس:

پوستين سوخته؛ اشاره سوم

پست توسط نسيم »

اشاره سوم

توسعه طلبی فرهنگی صهیونیسم و نقش آن در بی بندو باری و فساد

در جهان بینی ماتریالیستی وجود خداوند از اساس و بنیاد نفی میشود و رها بودن انسان در زندگی، بی اعتباری وحی، نفی نبوت، انکار قیامت، اصالت یافتن قعل انسان، تداوم بقاء و زندگی به هر قیمت، بی اعتباری اخلاقیات از آثار و تبعات نفی وجود خداوند به عنوان خالق هستی و انسان است.

در جهان بینی اومانیستی و سکولاریستی تمام نتایج منبعث از جهان بینی های ماتریالیستی پذیرفته میشود.

اما اومانیست و سکولاریست ها (5) خداوند را آفریننده جهان و هستی می دانند و معتقدند که خداوند پس از خلقت انسان بر او و اعمال و رفتارش کاری ندارد.

آنها وجود خداوند در زندگی اجتماعی انسان را قید و بندی میدانند که آزادی انسان را سلب میکند و دین را در عرصه اجتماع نمی پذیرند.

[External Link Removed for Guests]

در حالیکه دین داری یعنی یافتن راه سعادت انسان از طریق پرستش خداوند و پیروی از وحی در زندگی فردی و اجتماعی.

اما چون چنین دینی با پیروی از هواهای نفسانی و بی بندوباری و خواسته های طمع ورزانه مخالف است، اومانیست ها و سکولاریست ها آن را رد و انکار می کنند

بنابراین سکولاریسم رویکرد خاصى است که بر اثر تحولات اقتصادى، فرهنگى، اجتماعى مغرب زمین پس از رنسانس به وجود آمد.
از مهمترین نتایج این پدیده، شکل گیرى نظریه اى سیاسى در باب جدایى دین از سیاست است.
جان مایه اندیشه سکولارها تاکید بر امورى است که منتهى به انکار شدید مرجعیت دین در امور اجتماعى و سیاسى مى شود و تلقى خاص و ویژه اى از دین و کارکرد آن عرضه مى دارد.(6)

-----------------------------------------------------------------------------------------

در این میان هر جا نامی از یهود برده میشود، قطعا متدینین و معتقدان به کتاب مقدس منظورمان نیستند.
بلکه مقصود افرادی هستند که در تورات و قرآن به عنوان منحرفین این آیین از آنها یاد میشود.
و ما از آنها به عنوان نهضت صهیونیسم و یهودیان صهیونیست میشناسیم. و البته همان طور که عرض شد، این جریان و تفکر انحصار به یهودیان ندارد و از بین سایر ادیان و حتی از افراد کاملا بی دین هم عضو میپذیرد.
نقش یهودیان در امریکا و اروپا در قرن 20 و خطراتی که افکار عمومی و امریکا از این افزایش نفوذ حس می کردند و نیز برخوردهای منطقی یا افراطیی که با این ها میشد و نیز از احساس خطر از مدیریت خاصی که برخی برنامه ریزان یهودی برای جوامعی که در آن میزیستند، بررسی و معلوم میشود.

مثلا هنری فورد (در نشریاتی مانند دیربورن ایندیپندنت _دهه 20و30_ ) و اعلام خطر او برای افکار عمومی امریکا و فرهنگ آنگلوساکسن ها و نابودی عنقریب آنها ؛ "موسیقی، فرهنگ، و اعتقاد یهودی ممکن است که جامعه امریکا را به گونه ای ببلعد که از دست آنها رهایی نداشته باشیم"

و جالب است که در همان زمان هم این موج های قوی تحقیر و توهین در حول محور و واژه یهود و یهودی و به نوعی ایجاد "تابو" حول محور و انگ غیر یهودی بودن، پیش از جنگ جهانی دوم جهانی دامن گیر، هنری فورد شد. و وی را ناگزیر کرد از برخی از صحبت هایش عقب نشینی و عذرخواهی کند
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در بحث سرمایه گذاری یهود هم میتوان کاملا رد پای این نگاه اقتصادی را در پروتکل هایشان مشاهده کرد و اینکه چگونه این پروتکل ها برای ساحتهای فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی جهان تعیین تکلیف کرده و وظیفه یهودیان باورمند به این پروتکل را بیان کرده و در حوزه اقتصاد پیشبینی کرده اند که تمام مراکز اقتصادی جهان را در دست بگیرند.
بورسها و روابط تجاری بزرگ، رانت ها و نسبت های ظریف تعریف شده و نشده اقتصادی را باید در دست بگیرند. در حوزه فرهنگ های بومی و قومی نیز آنها را مزاحم تلقی کرده و خصوصاً آنها که سبقه دینی دارند وصد البته برنامه های خاصی برای آنها تدوین شده است.(7)

جهانی که صهیونیزم برای انسان ترسیم می کند، هستی و انسانی بری از اهداف متعالی است.

بلکه هدف او از زندگی و زیستن صرفاً ارضای خواسته های نفسانی است. در واقع شأن انسان، هم شأن سایر موجودات نباتی و حیوانی است.

ترویج اباحه گری، ترویج و اشاعه ارزشهای مبتذل مانند پول پرستی، تجمل گرایی، حرص و طمع، دنیا طلبی افراطی و تضعیف شاخص های پایداری فرهنگ ملل و کم رنگ ساختن ارزشهای دینی و ملی و تحریف اصالتها، از مهمترین اقدامات صهیونیسم بین الملل برای تخریب هویت ملت ها برای نفوذ در جوامع دیگر است. که در ابتدای بحث و در توضیح پروتکل اول گفته شد.

ادامه دارد....
----------------------------------------------------------------------------------
پاورقی:
5- فرهنگ بزرگ انگلیسی وبستر سکولار را دنیایی، این زمانی و متعلق به این دنیا، غیر کلیسائی و غیر مذهبی توصیف کرده است. فرهنگ فرانسه لاروس نیز آنرا غیر کلیسائی توصیف کرده، و فرهنگ انگلیسی اریان پور درباره «سکولاریسم»می نویسد:
اعتقاد به اینکه قوانین اخلاقی و اصول آن باید با زندگی دنیوی منطبق بوده و صرفا مطابق اصول روحانی و مذهبی نباشد. هر برنامه آموزشی متکی بر اصول دنیوی و منکر مراعات اصول مذهبی است. به این ترتیب نظام حکومتی لائیک، یک نظام حکومتی سکولار است که دین و سیاست از هم جدا بوده و حکومت، و نظام سیاسی هیچ رنگ و صبغه مذهبی، اخروی، و آن جهانی ندارد.
علامه محمد تقی جعفری در تحلیل واژه سکولاریسم می نویسد: این کلمه در لغات و دائره المعارفها با مفاهیم زیر تفسیر شده است:
سکولاریسم یعنی مخالفت با شرعیات و مطالب دینی ، روح دنیا داری ، طرفداری از اصول دنیوی و عرفی. ماده سکولار وابسته به دنیا، غیر روحانی، غیر مذهبی، عامی، عرفی ، بیسواد ، خارج از صومعه ، مخالف شرعیات و طرفدار دنیوی شدن امور. (1- علامه جعفری ، ترجمه و تفسیر نهج البلاغه ، جلد 25 ، ص 51)


6- سایت دانشنامه رشد

7- دکتر شاه حسینی
خاک پایت سرمه چشم فلک یا فاطمه ( سلام الله علیها)
Iron
Iron
پست: 240
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶, ۱۱:۱۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 200 بار
سپاس‌های دریافتی: 440 بار
تماس:

پوستين سوخته - اشاره چهارم

پست توسط نسيم »

اشاره چهارم
 [External Link Removed for Guests] 
به دلیل نقشی که رسانه ها در کنترل افکار عمومی یک جامعه دارند، برایشان تعیین و تکلیف جدی صورت گرفته است. به طوری که هرجا سخن از رسانه باشد، جراید و نشریات اولین حلقه نفوذ و تأثیرگذاری یهودیان است که در اروپا و امریکا ( و حالا در شرق!!) به صورت بسیار جدی به این حوزه وارد شده اند و به نوعی افکار عمومی را مدیریت می کنند.
باشگاه ها و کلوپ ها و تماشاخانه ها و هرجایی که گروهی از مردم جمع شوند، قرار است و باید که افکار در آنجا مدیریت شوند!

اینها از نکات مورد توجه خاص برنامه ریزان صهیونیست است.

از مراکز تفریحی _ سرگرمی و برخی قمارخانه ها و کازینوها و مراکز پول ساز تا برخی از مراکز عیش و عشرت تحت کنترل سرمایه داران یهودی خاص قرار گرفت.

اصولاً در دین یهود و معتقدان و متدینین واقعی این آیین برخی دستورات اخلاقی، حتی سختگیرانه تر از آیین ها و مذاهب دیگر است، بحث حلیت و حرمت روابط زن و مرد، حجاب، ضرورت اخلاقی بودن روابط زن و مرد در آیین یهود بسیار جدی است.

حرمت عمل شنیع زنا و ...جدی و توسط یهودیان حقیق و واقعی رعایت میشود.
اما جالب آنجاست که این گروه از یهودیانی که اشاره شد به تدریج به حوزه های تاثیرگذار اجتماعی، با سرمایه هایی که در طی سالیان اندوخته بودند، وارد شدند.
اگر ایشان به کازینوها یا قمارخانه ها یا خانه های فساد وارد شدند و دایر کردند قطعا یکی از دلایلش گردآوری سرمایه و ثروت بود برای مقاصدی که داشتند و قطعاً و بالاتر، اینکه فساد و عادات خلاف و بدِ اجتماعی و اخلاقی را برای خانواده خود روا نمیداشتند. بلکه برای کل جامعه تجویز کرده و دامن میزدند.
این یکی از عجائب قرن بیستم است که هدف وسیله را توجیه می کند.

به نوعی که رد پای صهیونیسم و این نوع مدیریت اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی، حتی به عرصه تفریح و لذائذ اجتماعی هم نفوذ یافت و کار به جایی کشیده شد که پیشوندها و پسوندهای خاصی که در اسامی یهودیان به کار می رفت در مدیریت خیلی از این مراکز و اسامی دیده شد.

باید توجه داشت که یهودیان صهیونیسم مادامی که خود را ملت برتر بدانند و بقیه را انسانهای حیوان نما، از ارتکاب هیچ جرم و جنایتی مذایقه نخواهند کرد
[External Link Removed for Guests]

و بلکه به هر عمل شنیع و ناشایست و خطرناکی برای ویران کردن هویت دیگران دست میزنند،
آنها به راحتی اعلام می کنند که ما ملت برگزیده خداوندیم،
لذا خداوند برای ما حیوانات انسانی خلق کرده است .
زیرا خدا می دانست که به دو قسم حیوان احتیاج داریم. یکی حیوانات بی شعور مانند چهارپایان و دیگری حیوانات با شعور مانند مسیحیان و بودائیان و مسلمانان.

یهودیان صهیونیست با تأکید بر لزوم تسلط آنها بر جهان معتقدند میان سیاست و اخلاق هیچ گونه وجه اشتراکی نیست
و فرمانروایی که متکی به اخلاق باشد، نمی تواند سیاست مداری کارکشته و ماهر از آب در بیاد و در نتیجه پایه های قدرت سیاسی او متزلزل خواهد شد.

به باور صیهونیسم بین الملل کسانی که می خواهند وارد عرصه سیاست شوند باید هم نیرنگ باز باشند و هم بتوانند دیگران را متقاعد کنند.
در نخستین پروتکل یهود، دانشوران صهیون درباره این تعریف از سیاست و سیاسمت مداران آمده است:

 " ممکن است کسانی که آزاد منشانه می اندیشند به سیاستی که ما ترسیم کرده ایم ایراد بگیرند و آن را غیر منطقی تلقی کنند، در پاسخ به این عده می گوئیم کنار آمدن با توده مردم فقط با دست گذاشتن روی عواطف و اعتقادات آنها ممکن است در نظام سیاسی ما حق چنین تعبیر میشود : هر آنچه را می خواهم به من بده، زیرا من از تو قوی ترم، نیازی نیست که ثابت کنم حق از آن کیست؟!"  

درباره اهداف صهیونیسم در ترویج اصول غیر اخلاقی و تخریب ملتها باید گفت

صهیونیست ها متاسفانه برای اینکه که مردم جهان را نسبت به آینده و سرنوشت شان و
نسبت به حوادث و رویدادهایی که پیرامونشان می گذرد، بی تفاوت کنند، عملاً از این ابزار بشری استفاده می کنند و متاسفانه فساد و فحشا و س*ک_*س و عریانی از این دست را میان جوامع غیر یهودی و به ویژه جوامع اسلامی ترویج بدهند.
[External Link Removed for Guests]

اینها رد پای شان در اکثر قمارخانه ها و مراکز فحشا و فساد دیده میشود و این کار را برای رسیدن به اهداف متعددی انجام میدهند که در بخش نخست این مقاله ذکر شد.

همان طور که قبلا ذکر شد، آنها ظاهراً با راه اندازی برنامه های هنری نظیر مراسم ملکه زیبایی و شوهای رقص و آواز برای خواننده های مرد یا زن و یا برنامه های ورزشی مبتذل، افراد را به طبقات پست و فرومایه اجتماع تبدیل کرده
و با ترویج فحشا و فساد، آنها را به حال خود رها می کنند و انگیزه خوب زیستن و مبارزه با تهاجم و تهدیدهای بیگانه را از آنها بگیرند
و نیز سعی می کنند آنها را به ویژه به خیابانها و میادین بکشانند و با یکدیگر به ستیز بکشانند و حتی این ستیز و جدال را به درون خانواده ها سرایت دهند و این دقیقا یکی از اهداف شان مهم شان است که در پروتکل هایشان به آن تصریح کرده اند . "سست کردن بنیاد خانواده " !!!

و نیز سعی در ارتباط برقرار کردن و اختلاط زن و مرد در ادارات دولتی و غیر دولتی و موسسات و اماکن عمومی و... به طور شهوانی دارند و با استفاده از رسانه ها و سینما و هنر و... در این امر تسهیل می کنند و از این طریق با جذب و شکار افراد مورد نظرشان، آنها را به کارهای مورد نظر خود وادار می کنند.

************************************************************************************

هنری فورد می گوید که برنامه های دروغینی وجود دارند که بنیه اخلاقی ملت ما را مورد تهاجم قرار داده است.

این اندیشه ها از منابعی سرچشمه میگیرند که به سهولت قابل شناسایی هم هستند و صرفاً از طریق افشاگری و آگاه ساختن افکار عمومی جامعه می توان از پیشرفت آنها جلوگیری کرد. کافی است مردم بدانند و بیاموزند که سرچشمه و ماهیت نیروهای تأثیرگذار به محیط زندگی و جامعه شان کجاست؟!

باید مردم برای یک بار هم که شده بدانند و بفهمند

که این نه یک انحطاط طبیعی که یک توطئه حساب شده است، که آنها را احاطه کرده است

امروز که بیش از 80 سال از مقالات فورد در نشریات امریکا می گذرد متاسفانه بسیاری از این پیش بینی ها و هشدارهای او چه در امریکا و چه جوامع دیگر محقق شده است.

دولت اسرائیل در سرزمین اشغال شده فلسطین عملاً این سیاست ها را دنبال میکند و زمام سیاست های داخلی و خارجی امریکا را به دست گرفته،
حتی می توان مدعی شد که در امریکا به عنوان بازوی قدرتمند صهیونیسم، عمل می کند. اخلاقیات ملت امریکا چنان رو به زوال کشیده شده که صاحب نظران اجتماعی و اندیشمندان دینی به کلی از آینده این ملت قطع امید کرده اند (8)

کار به جایی کشیده که لوک فورد یکی از یهودیان ارتدکس در صنعت هرزه نگاری درباره چرایی ترویج فیلم های مستهجن می گوید:

" هرزه نگاری تنها تعبیر و ترجمان از شورش و طغیان به ضد استانداردها و معیار هاست. این صنعت به معنای ضدیت با زندگی منضبط و مقررات مبتنی بر اطلاعات دینی است. هم چنین هرزه نگاری شورشی بر ضد والدین است که آرزو دارند فرزندانشان پزشک، حقوق دان و حسابدار شوند."

 به همان اندازه که تاثیرات مذهبی در زندگی انسانها محو گردد،

آموزهای سکولار و ارزشهای مادی جانشین آنها میشود.  

از این رو اغراق نیست اگر بگوییم

ساختن جامعه ای بی مذهب بخشی از مبارزه قدیمی برای براندزی دین از زندگی اجتماعی است.

در این بین
هنر و سینما و موسیقی ابزاری کارآمد و جدی برای به منجلاب کشیدن جوانان
در اختیار یهودیان صهیونیسم قرار گرفته است. سینما به صورت سالنی برای ارائه صحنه های ضد اجتماعی و ضد دینی درآمده است.
[align=center]این نوع آموزش غیر مستقیم بصری را حتی بی سوادترین و ناآگاه ترین افراد هم می توانند بفهمند.  

درباره موسیقی بی هویت و خشن نیز بسیاری از مردم حیران مانده اند که انبوه آهنگ های احساساتی و احمقانه که خانه های پاک و محجوب را اشغال کرده و جوانان را به تقلید از یاوه سرایی واداشته از کجا سرچشمه میگیرند؟!
 
در پاسخ باید گفت
موسیقی جاز آفریده یهود است،
احساسات افراطی و احمقانه و وسوسه های شیطانی و نفسانیات و لذت پرستی در نت های گمراه کننده، همه منشأ یهودی دارند،  

[align=center]کلمه های وسوسه برانگیز، جیغ های و فریاد های حیوانات جنگلی وآه وناله و صداهای شهوانی با چند نت موسیقی استتار شده است و وارد خانه های مردم میشود تا اصالت و هویت فرهنگی آنها را تخریب کنند. 

در ترویج فساد و استفاده ابزاری از فساد توسط صهیونیست ها که برای مشروعیت بخشیدن و بهره مندی از حمایت بین المللی از رژیم نامشروع خود
بحث های بسیار زیاد و مبسوطی را می طلبد که این چند سطر را توان توضیح و تفسیر اعمال و اهدافشان نیست و
فقط قصدم مرور اجمالی و گذرا در باب برنامه ها و اهداف شوم و شیطانی صهیونیست هاست و نه بیشتر.
که ان شاءالله با یاری ایزد منان در بخشی دیگر و مجالی دیگر به این موضوع بیشتر خواهم پرداخت.
ادامه دارد ...


_________________
پاورقی:
8 - کتاب سنت ها و سجایای اخلاقی – هنری فورد
خاک پایت سرمه چشم فلک یا فاطمه ( سلام الله علیها)
Junior Member
Junior Member
پست: 33
تاریخ عضویت: شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۷, ۶:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های دریافتی: 6 بار
تماس:

پست توسط sarbaze-agha »

با اجازه :-o

در كتاب مقدس صهونيست ها كه هم اكنون بر جامعه منحط تلاويو و پيرامون آن سيطره دارد در ورود به فسادهايي كه كمتر

گروهي به آن مشغول شدند تا آنجا پيشرفته است كه اجازه دست يازيدن به محارم و حتي مادر را صادر مي كنند.

و اعوذ بالله من خطوات الشياطين

التماس دعا.
اين صداي تپش قلبم نيست------ در حسينيه دل سينه زنيست
التماس دعا.
ارسال پست

بازگشت به “یهودیت”