خواب عجیب

قوانين و اخبار انجمن را در اين قسمت مطالعه فرماييد.

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member

خواب عجیب

پست توسط شیوا حیدری »

سلام خسته نباشید من کلا خواب عجیب زیاد می بینم وار مفهومی هستن.امسال تو خانواده خیلی من رو تو خواب عجیب می بینن خودم هم همینطور.ولی 1 خالی رو من دوش پشت سرهم دیدم خیلی ترسیدم میشه تعبیر کنید .ببخشید اگر بیابی میکنم ولعی چیزا رومر میکنم.من دختری 29 ساله هستم مدت 5 سال هست از کسی که دوستش دارم وازدواجمون بهم خورد کلا جدا افتادم.خیلی از هم دور هستیم.وعد ومورد. دو شب این خاب رو دیدم.دیدم ازدواج کردیم شب حجله ی من هست .از خاست بریم اتاق موضوعی رو بهم بگه .آمدیم اتاق .شلوارش رو تازد بالا وون داد که یکی از پاها از زانو نیست قطع شده بود وگفت شیشه از سقف افتاده رو پاش وپاش قطعم شده.بعد رفتیم باهم رو تخت طبق مساعل زناشویی.البته من چیزی ندیدم فقط میدونستم توخاب که داره اتفاق میافته.دیدم ببخشید باهم همستر شدیم بعد از شکم من 1 دستمالی بیرون اومد بلند ورا چرک سبز دعوت. همسرم هم که همون عشقم بود یک زمانی گفت چرا نگفتی اینو داشتی منم گفتم خجالت میکشید بگم بعد اون این دستمال رو بااینکه بوی خیلی بدی داشت قورت داد وخیلی هم اذیت شد موقع قورت دادنش به سختی این کار روکرد. من خیلی حس بدی دارم خیلی .لطفا تا جایی که میشه تعبیر کنید دوستی بهم گفت تعبیرش آینه در آینده بچه نیار معلول میشه کسی دیگه گفت گناه بزرگ مرتکب شدی نمیدونم خیلی ناراحتم
ارسال پست

بازگشت به “قوانين و اخبار سايت”