عمل زیبایی بینی برای من و پینوکیو نظرتون چیه ؟

مدیران انجمن: قهرمان علقمه, شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

عمل زیبایی بینی برای من و پینوکیو نظرتون چیه ؟

پست توسط mazda3n »

[External Link Removed for Guests] برای من و پینوکیو نظرتون چیه ؟

سلام دوستان
چند وقت پیش داشتم به این فکر میکردم که اگر قرار بود ما هم مثل پینوکیو با هر دروغی که میگیم دماغمون بزرگ بشه ، قیافه مون چه جوری میشد و برای [External Link Removed for Guests] چقدر باید هزینه میکردیم ؟
خوب که فکر کردم به این نتیجه رسیدم که برای مثال خود بنده باید هفته ای یک بار به پزشک [External Link Removed for Guests] مراجعه کنم و یک چیزی مثل تلفن همراه اعتباری که باید برای استفاده کردن همیشه شارژ داشته باشه ، من هم باید چند روز یک بار شارژ دکتر [External Link Removed for Guests] انجام میدادم تا بتونم با پرداخت آبونمان جراحی ، هفته ای یک بار عمل زیبایی بینی انجام بدم .

نظر شما چیه ؟

New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار

Re: عمل زیبایی بینی برای من و پینوکیو نظرتون چیه ؟

پست توسط fhvfvd »

mazda3n نوشته شده:
[External Link Removed for Guests] برای من و پینوکیو نظرتون چیه ؟

سلام دوستان
چند وقت پیش داشتم به این فکر میکردم که اگر قرار بود ما هم مثل پینوکیو با هر دروغی که میگیم دماغمون بزرگ بشه ، قیافه مون چه جوری میشد و برای [External Link Removed for Guests] چقدر باید هزینه میکردیم ؟
خوب که فکر کردم به این نتیجه رسیدم که برای مثال خود بنده باید هفته ای یک بار به پزشک [External Link Removed for Guests] مراجعه کنم و یک چیزی مثل تلفن همراه اعتباری که باید برای استفاده کردن همیشه شارژ داشته باشه ، من هم باید چند روز یک بار شارژ دکتر [External Link Removed for Guests] انجام میدادم تا بتونم با پرداخت آبونمان جراحی ، هفته ای یک بار عمل زیبایی بینی انجام بدم .

نظر شما چیه ؟

عالی بود
همه ما کمی به این بیماری دچار هستیم ...
ارسال پست

بازگشت به “مهارت های زندگی”