اگر کسی ادعای امام زمانی کرد چه کنیم !!؟.

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Member
Member
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 39 بار

اگر کسی ادعای امام زمانی کرد چه کنیم !!؟.

پست توسط Hamid_9923 »

بسم الله الرحمن الرحیم  با یاد نام خدا که آرام بخش دلهاست  
  درست است که ظهور نزدیک است و هر لحظه امکان ظهور حضرت وجود دارد اما از کجا بدانیم که

کسی که مطلبی را ادا می کند و ادعای امام زمانی می کند و یا ادعای دوستی با امام زمانی می کند

با توجه به شناختی که من از خدا پیدا کرده ام ، نه خداوند ناراحت می شوند و نه خود امام زمان عج

به خاطر اینکه دروغ و ریا زیاد شده اند و نه فقط به خاطر این بخاطر اینکه اطمینان 100 در صد وجود

داشته باشد . خدایی که حقیقت را از بنده اش می خواهد درک کند و بر طبق حقیقت رفتار کند

مطمئنن شناخت امام زمانش را منوط به نشانه های خودش کرده است که هر کسی خود را

جای ایشان نگذارد . و هر کس هم فریب کسی که ادعای دروغی کرده است باید این ها

را در نظر بگیرد :

اگر به خدا اعتقاد دارید باید از ایشان چیزی بخواهید که ماوراء تصور است :

از ایشان معجزه بخواهید هر چیزی که دلتان می خواهد اما عقلانی باشد .

مثلا چیزی را بپرسید که فقط خودتان می دانید و خودتان واقفید .

از ایشان شفای سریع بخواهید .

از ایشان علم بی نهایت را بخواهید .

از ایشان نور خدا را درونش بخواهید چیزی که درست و غلط را تفکیک می کند .

و ...

این ها هیچ کدام زشت نیستند ، زشت آن است که هر کسی را ایشان بدانیم و به فریب ابلیس   
  چنگ بزنیم تا اینکه به ریسمان الهی چنگ بزنیم .

امام زمان عج فرع دین است حال آنکه اصل دین که شناخت خداست و عمل به آرمان های الهی

عمل نکنیم چطور به امام زمان قرار است برسیم ؟!!!

این ها همه وظایف روحانیت است که نباید این بیماری شخصیتی و روحی را اجازه دهند شیوع

پیدا کند .

خیلی ها فکر می کنند اگه انسان دو تا حرف درست و حسابی بزند امام زمان است .

نه اگه قرار بود با این حرف ها امام زمان باشه دیگه نیازی بهش نبوده . دلم پر از اینکه چرا همه فکر

می کنند با دو تا حرف ساده امام زمان را رویت کرده اند . دلم خونه

زمانی راه برای امام زمان صاف می شه که از هر ابهام و اشتباهی در مورد امامیت راه صاف شده

باشد . وقتی ندانیم امام زمان کیست و چه کاری قرار است بکند و مقام امامیتش برای چیست

چطور می توانیم بگوییم منتظرش هستیم ؟!!!

امام زمان یعنی 100 کل در تمامی رفتارها و اعمال درست . امام زمان یعنی نور خدا

پس هیچ شباهتی با چند تا روشن فکر تازه وارد و چند نفر که خودشان را روشنفکر می خوانند   
  نیست .

توصیه من به مدعیان امام زمانی :

شاید شخصی حرفی بزند خیلی زیبا و علمی است و خیلی عقلانی و درستی است اما حرف زدن

امامیت نیست . این احتمال را هم بدهید که خدا برای پاک کردن گناهان شما این حرف و عمل را

درون شما قرار داده است . و کسانی که با رفتارشان باعث می شوند که دیگران همچین فکری

کنندکه می توانند امام زمان باشند یا تافته جدا بافته باشند با گناه ایشان شریک شده است .

من گناه جمله ی زیر را می خرم :

امام زمان عج و طرفدارانش وجود ندارند تا ظهور و فقط در پس سایه و پشت بطوری که دیده نشوند

کارها را انجام می دهند و اگر ایشان ظهور کرد و ازش نشانه خواستم تا سرحد مرگ تصویر

مرا ببخشایند چون باید باورم بشه که ایشان هستند نه کس دیگری چون من می خواهم روحم

بزرگ تر و وسیع تر شود تا اینکه بخاطر یک خوبی ساده برای شناخت ایشان منحرف شوم و بجای   
  اوج سقوط کنم . با تشکر از ایشان که مرا تحمل می کنند .

و این را هم می دانم تا امام زمان ظهور نکنند خیلی نباید سخت گرفت اما اگر سخت نگیرم که

دیگه زنده نیستم که بخوام معنی زندگی کردن را بفهمم . خودت این رو می دونی

نامه ای به امام زمان :

سلام داداش ، در اصل و ریشه خلقت با هم برادریم دیگه تصویر

داداش خیلی از خودم ناراضیم . وضعیتم هر روز خراب تر می شه که بهتر نمی شه .

به نظرت اگه ظهور کنی در کنارتم یا در مقابلت ؟

من نمی خوام به این چیزا فکر کنم این وظیفه ی توست که من رو در کنار خودت قرار بدی مگر نه که

امام نیستی یکی هستی که اومدی و رفتی کاری نکردی که .!!!

تو در مورد من می دونی و من در مورد تو نمی دونم این زندگی نا برابرانه و نا عادلانست پس در مورد

من قضاوت نکن . هیچ وقت دوست ندارم دیگران در مورد من قضاوت کنند که قضاوت اشتباه باعث

تخریب شخصیتی خودشان است . بماند روزگار می گذرد و در غم هجران به بی راهه رفتم

سید من عزیز من قربون اون امامه سیاهت . البته فکر کنم

موفق باشی داداشی گلم ، من خودم رو از دیگران برتر نمی بینم اما نمی دونم چی می شه یدفه

از دهنم هر چی هست میاد بیرون . دلم شکسته از خودم ، باور کن امید به تو نداشتم دنیا من رو نداشت تصویر

ارسال پست

بازگشت به “مهدویت (عج)”