شک بر جنب شدن ...لطفا راهنمایی کنید (چندتاسوال دارم ...)

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 13 بار

Re: شک بر جنب شدن ...لطفا راهنمایی کنید (چندتاسوال دارم ...)

پست توسط hoss13 »

hasan21 نوشته شده:هوالمحبوب
سلام
هنگامی که یک شخص جنب می شه دو آب از او خارج میشه . آب وذی و بلا فاصله آب منی گاهی اوقات که انسان به تصویری نگاه میکنه یا فکر شهوانی میکنه یا غیره معمولا فشار شهوت اونقدری نیست که باعث جنابت بشه پس فقط مرحله ی اول یعنی خروج وذی پیش میاد که نجس نیست ، غسل نمیخواد و احتیاجی هم به تعویض لباس زیر نیست .
معمولا بعد از ادرار مقداری در مثانه میمونه که باید با استبرا اون رو خارج کرد ( چگونگی استبرا را در توضیح المسائل مرجع خود بخوانید ) اما اگه با استبرا هم مشکل حل نشد اگه خود به خود بریزه نجسه و برای حل این مشکل فکر میکنم باید به دکتر مراجعه کنید . در ضمن هر گاه شک دارید که بیرون ریخته یا نه نباید به این شک توجه کنید . ولی اگه شکتون رو برطرف کنید بهتره
یا علی :razz:

سلام دوست عزیز
من بعداز فکر کردن به ....تا 3-4دقیقه چیزی نمیاد وبعداز چنددقیقه ابی شفاف وچسبناک میاد ..گاهی اوقات زیاد وگاهی کم ..
البته اگر بعداز 2دقیقه فکر کردن نیاد برای ادرار که برم ،همون اب شفاف وچسبناک به همراه ادرار یا گاهی اوقت بعداز ادرار میاد که من احتمال میدم همون مذی باشه که میگن بعداز شهوتی شدن میاد ...
ومیگن اب مذی نجس نیست ..ولی اگر باادرارمخلوط بشه نجس هست ونیاز به غسل داره ..منم که اکثر اوقات احساس میکنم درمجرام مقداری ادرار هست ..
دوستان واسه همه درمجراشون ادرار میمونه یانه ؟من استبرا نمیکنم معمولا
بعضی اوقات هم بعدزا این که از توالت برمیگردم احساس میکنم یه مقدار ادرار دارم ...
ادرار اگر بریزه دوباره الت باید ابکشی بشه ولباس هم تعویض بشه ؟نماز درست نیست ؟
نیاز به غسل که نداره ؟
Iron
Iron
محل اقامت: خیلی دور ، خیلی نزدیک
سپاس‌های ارسالی: 3080 بار
سپاس‌های دریافتی: 1425 بار

پست توسط hasan21 »

هوالمحبوب
سلام عرض کردم نیاز به غیل نداره ولی نجسه یک چیز طبیعیه که در مجرا ادرار بمونه که این مشکل با استبرا حل میشه اگه بریزه باید هر چیزی که آلوده شده آبکشی بشه پس تا نجاست رفع نشه نماز درست نیست اما در مورد غسل خیالت راحت غسل لازم نیست
[External Link Removed for Guests]
جنبش مبارزه با صهیونیزم ، اومانیسم و فراماسونری
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 13 بار

پست توسط hoss13 »

hasan21 نوشته شده:هوالمحبوب
سلام عرض کردم نیاز به غیل نداره ولی نجسه یک چیز طبیعیه که در مجرا ادرار بمونه که این مشکل با استبرا حل میشه اگه بریزه باید هر چیزی که آلوده شده آبکشی بشه پس تا نجاست رفع نشه نماز درست نیست اما در مورد غسل خیالت راحت غسل لازم نیست

ممنون بابت پاسخگوییهات وراهنمایی
من که شک دارم ادرار میریزه یانه چکارباید بکنم که مطمعن بشم ؟
راستی یکم ادرار همیشه درمجرای همه میمونه ؟
اگر احساس کردم اردر ریخت ،هرموقع احساس کردم باید اب بکشم الت رو ولباس زیر رو عوض کنم دیگه ؟
راستی اون موضوع قبلی (شک برجنب شدن )هنوز شفاف سازی نشده واسم ..نمیدونم اب مذی که قبل از منی براثر فکر و..میاد وقتی باادرار مخلوط بشه نجس هست یانه ؟
از کجا بهفم مخلوط شده یا نه ؟من که معمولا مقداری ادرار درمجرا میمونه ...
ظاهرا هروقت که فکری چیزی کردم باید غسل کنم ..!
Iron
Iron
محل اقامت: خیلی دور ، خیلی نزدیک
سپاس‌های ارسالی: 3080 بار
سپاس‌های دریافتی: 1425 بار

پست توسط hasan21 »

هوالمحبوب
باز هم سلام
اگه بعد از استبرا احساس کردید که بازم چیزی مونده باید برید دکتر در وافع طبیعیه که ادرار در مجرا بمونه ولی اگه بعد از استبرا احساس کردید چیزی مونده حتما باید برید دکتر .
در ضمن تنها زمانی که مطمئن شدید ادرار با آلت یا لباس تماسی پیدا کرده باید آبکشی کنید.
آب مذی هم اگر با ادرار مخلوط بشه نجسه ولی هرگز احتیاجی به غسل نداره شما که احساس میکنید ادرار در مجراتون میمونه اگه آب مذی ازتون خارج بشه پس نجسه .
[External Link Removed for Guests]
جنبش مبارزه با صهیونیزم ، اومانیسم و فراماسونری
Administrator
Administrator
سپاس‌های ارسالی: 10691 بار
سپاس‌های دریافتی: 5476 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

hoss13 نوشته شده:سلام دوستان
طاعات وعباداتتون قبول
من چندتا سوال مهم دارم که خواهش میکنم کامل ودقیق وصحیح پاسخ دهید ..یه جورایی شک دارم ووسواس شدم دراین مورد هم خیلی حساسم ..
میخواستم بپرسم من بعداز فکر کردن به تصاویر شهوانی یا دست زدن به الت یا دیدن تصاویر شهوانی یا ...کمی شهوتی میشوم وگاهی اوقات ابی شفاف مثل اب ولی چسبناک (منی نیست )
ازم بیرون میاد ...وگاهی اوقات هم بعداز چنددقیقه فکر کردن وشهوتی شدنم ..چیزی بیرون نمیاد ووقتی همون موقع بعداز فکرکردن و..میرم به دستشویی ادرارمیکنم به همراه ادرار ابی شفاف وچسبناک که ظاهرا باید مذی باشه ..میاد ..وممکنه بعد از ادرار هم که از توالت برگشتم هم مقداری ریخته بشه ..
میخواستم بپرسم این اب مذی که میگن پاک هست ولی اگر باادرار مخلوط شود نجس هست وادم جنب میشود ...الان من که بعد از چنددقیقه فکر کردن شهوتی و.. همراه ادرار اب شفاف وچسبنده میاد نیاز به جنب دارم ؟
بعضی اوقات هم مقداری از همین اب میاد ومقدار دیگش همراه ادرار ومقداری هم بعداز ادرار ...
میخواستم بدونم حکم من چیست ؟بعضی ها میگن اب مذب اگر با ادرار مخلوط شود وادرار به ان برسد نجس است ونیاز به غسل جنابت هست ...
بعضی هاهم میگن که ابی که بعداز ادرار بیاد وذی یا ودی هست ...ولی مال من بعداز شهوتی شدن ..میاد یا بعداز شهوتی شدنم هنگام ادرارمیاد ..
خواهش میکنم کمک کنید ودلیل منطقی ومنبع مشخص بیارید ...
خیلی سخت شده واسم ..نمیدونم چکارکنم ..
خیلی ممنون ازهمگی

سلام دوست عزیز

ببخشید دیر پاسختان را می دهم.

آبی که هنگام دیدن تصاویر از ادم بیرون میاد حکم منی را نداره و پاکه.
وقتی هم که ادرار می کنید با ادرار بیرون میاد و معمولا تخلیه میشه.

آبی که بعد از ادرار برخی اوقات بیرون میاد نجسه اما راه حل داره استبراء.

اگر استبراء کنید و بازهم اب بیرون بیاد اون اب پاک است اما بدون استبرا نجس است.

وذی هم با بول مخلوط بشه غسل نداره.

فقط منی غسل داره ، منی هم سه نشونه داره : با شهوت باشه ، با جهش باشه ، بعد از آمدن بدن و بخصوص پاها سست شود.

منبع هم رساله مراجع.

ضمنا توصیه میکنم رساله مرجعتون را اگر ندارید بخرید و مطالعه کنید پاسخ اکثر سوالاتتون را خواهید گرفت.

موفق باشید
New Member
New Member

پست توسط ali_h »

سلام خسته نباشید طاعات و عبادات قبول

در مورد جنب شدن سوال دارم

شک دارم

من موقع دیدن بعضی عکس ها یا صداها
یا صحبت کردن با یک دختر یا مونث حس میکنم آب چسبناکی از من خارج میشه دست خودم نیست

آیا بیرون آمدن آب بی رنگ و چسبناک یعنی آب لزج قبل از اسپرم نیاز به غسل دارد؟
اینطور باشه بنده کلا نه صدای دختر باید بشنوم نه عکس یا فیلم زیر نویسی ببینم

مراجع یا سایت ها نوشتن اصن کوچکترین چیزی بیاد باید غسل کرد اینطور باشه آدم همش باید بره حموم غسل کنه

خود منی باید غسل بشه؟فقط اسپرم؟
اگه این مایع لزج بخوره به لباس زیر آیا نیاز به غسل دارد یا لباس زیر عوض شه کافیه میشه نماز خوند؟
خیلی شک دارم به این موضوع مجبور میشم اکثرا غسل کنم

یکی با دلیل بگه من باید حتما غسل کنم یا واجب نیست لباس زیر عوض شه نماز قبوله؟
فقط حس میکنم مایع لزج یا بی رنگ چسبناک بیرون میاد موقع ادرار حس میکنم میره بیرون و دیگه اثری ازش نمیمونه خیلی کم شاید اون ماده سفید گاهی زیاد هم میاد نه اونقد زیاد فقط لباس زیر خیس میشه که لباس زیر رو میشورم عوض میکنم این عمل موقع دیدن عکس یا صحبت با مونث رخ میده،آیا باید فقط شستشو بدم لباسو یا لباس زیر عوض میکنم
آیا کارم درسته یا هر وقت اینجوری شد باید برم غسل کنم؟

ممنون میشم یکی منو راهنمایی کنه

با تشکرتصویر
Administrator
Administrator
سپاس‌های ارسالی: 10691 بار
سپاس‌های دریافتی: 5476 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

سلام

دوست عزیز این مایعی که از شما هنگام تحریکات کم مثل فیلم دیدن یا صحبت و حتی ملاعبه با جنس مخالف در ابتدا بیرون میاد پاک هست و غسل نداره لباستون هم پاکه ولو اینکه جای اون مایع مونده باشه.

البته باید دقت کنید که به اومدن منی نرسه چون بعضی اوقات با تحریک زیاد منی هم خارج میشه که مشخصه سفید و با جهش است.
ارسال پست

بازگشت به “ساير احکام”