شک بر جنب شدن ...لطفا راهنمایی کنید (چندتاسوال دارم ...)

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 13 بار

شک بر جنب شدن ...لطفا راهنمایی کنید (چندتاسوال دارم ...)

پست توسط hoss13 »

سلام دوستان
طاعات وعباداتتون قبول
من چندتا سوال مهم دارم که خواهش میکنم کامل ودقیق وصحیح پاسخ دهید ..یه جورایی شک دارم ووسواس شدم دراین مورد هم خیلی حساسم ..
میخواستم بپرسم من بعداز فکر کردن به تصاویر شهوانی یا دست زدن به الت یا دیدن تصاویر شهوانی یا ...کمی شهوتی میشوم وگاهی اوقات ابی شفاف مثل اب ولی چسبناک (منی نیست )
ازم بیرون میاد ...وگاهی اوقات هم بعداز چنددقیقه فکر کردن وشهوتی شدنم ..چیزی بیرون نمیاد ووقتی همون موقع بعداز فکرکردن و..میرم به دستشویی ادرارمیکنم به همراه ادرار ابی شفاف وچسبناک که ظاهرا باید مذی باشه ..میاد ..وممکنه بعد از ادرار هم که از توالت برگشتم هم مقداری ریخته بشه ..
میخواستم بپرسم این اب مذی که میگن پاک هست ولی اگر باادرار مخلوط شود نجس هست وادم جنب میشود ...الان من که بعد از چنددقیقه فکر کردن شهوتی و.. همراه ادرار اب شفاف وچسبنده میاد نیاز به جنب دارم ؟
بعضی اوقات هم مقداری از همین اب میاد ومقدار دیگش همراه ادرار ومقداری هم بعداز ادرار ...
میخواستم بدونم حکم من چیست ؟بعضی ها میگن اب مذب اگر با ادرار مخلوط شود وادرار به ان برسد نجس است ونیاز به غسل جنابت هست ...
بعضی هاهم میگن که ابی که بعداز ادرار بیاد وذی یا ودی هست ...ولی مال من بعداز شهوتی شدن ..میاد یا بعداز شهوتی شدنم هنگام ادرارمیاد ..
خواهش میکنم کمک کنید ودلیل منطقی ومنبع مشخص بیارید ...
خیلی سخت شده واسم ..نمیدونم چکارکنم ..
خیلی ممنون ازهمگی
New Member
New Member

Re: شک بر جنب شدن ...لطفا راهنمایی کنید (چندتاسوال دارم ...)

پست توسط hoss13 »

دوستان کسی کمک نمیکنه ؟
New Member
New Member

پست توسط hoss13 »

کسی کمک نمیکنه ؟؟!
Bronze
Bronze
سپاس‌های ارسالی: 105 بار
سپاس‌های دریافتی: 54 بار

پست توسط mohammad area51 »

دوست عزیز نماز روزه های شما هم قبول
اگه چند روز وقت بدید یا من یا دیگران جواب شمارو میدن اگه البته جوابی پیدا کردن.

البته چیزی که شما باید توجه کنید این که اولا کلا و دوما در ماه رمضان سعی کنید به تصاویر شهوانی نگاه نکنید و جواب اولیه ای که من می تونم بدم این که اون مایع شفاف اگه با ادرار مخلوط بشه نیازی به غسل جنب نیست اما هم من و هم شما دنبال جواب دقیق و مستدل هستیم .
پس منتظر باشید......................
تصویر
New Member
New Member

پست توسط hoss13 »

mohammad area51 نوشته شده:دوست عزیز نماز روزه های شما هم قبول
اگه چند روز وقت بدید یا من یا دیگران جواب شمارو میدن اگه البته جوابی پیدا کردن.

البته چیزی که شما باید توجه کنید این که اولا کلا و دوما در ماه رمضان سعی کنید به تصاویر شهوانی نگاه نکنید و جواب اولیه ای که من می تونم بدم این که اون مایع شفاف اگه با ادرار مخلوط بشه نیازی به غسل جنب نیست اما هم من و هم شما دنبال جواب دقیق و مستدل هستیم .
پس منتظر باشید......................

تاجایی که ممکنه سعی میکنم به تصاویر واینا نگاه نکنم ..
مشکلم بیشتر فکر کردن به این چیزاست که یهو به فکرم میان ومنم خیلی حساسم واگر 2-3دقیقه به این چیزا فکر کنم ..اب مذی میاد یااگر اون لحظه نیاد ،به همراه ادرارمیاد
منم دراین مورد تو نت گشتم ولی بعضی ها میگن این اب مذی اگر باادرار مخلوط بشه نیاز به غسل نیست ولی بعضی ازسایتا میگن که مراجع تقلید گفته اگر بادرار مخلوط بشه نیاز به غسل هست ...
بعضی ها میگن ابی که بعداز ادرار بیاد ودی (وذی)هست ولی نمیگن که این اب چطوری میاد !مثلا بعد از شهوتی شدن میاد یا نه ...
من بعداز شهوتی شدن ابی شفاف رنگ اب وچسبناک ازالت میاد یا اگر زیاد به این چیزا فکر نکنم وزیاد طولش ندم ..اون لحظه نمیاد ووقتی برای ادرار میرم ، به همراه ادرار میاد ..که به احتمال خیلی زیاد باید همون اب مذی باشه که چون زیاد شهوتی نشدم ...ول کردم و رفتم ادرار کنم ..به همراه ادرارمیاد ...
من شک دارم که این اب با برخورد باادرار نجس هست یانه ...ودنبال جواب قاطع کننده به همراه دلیل هستم
راستی دوست عزیز
این سایتا که حکم میدن از مراجع تقلید میگیرن دیگه ؟چطوری میتونیم بفهمیم که گفته مراجع تقلید هست ؟
ممنون میشم کمک کنید
Bronze
Bronze
سپاس‌های ارسالی: 105 بار
سپاس‌های دریافتی: 54 بار

پست توسط mohammad area51 »

, عزیز
مرجع تقلید شما کیه؟

تا جایی که من اطلاع دارم از پنج ابی که از بدن خارج میشه فقط منی نیاز به غسل جنابت داره.
تصویر
Iron
Iron
محل اقامت: خیلی دور ، خیلی نزدیک
سپاس‌های ارسالی: 3080 بار
سپاس‌های دریافتی: 1425 بار

پست توسط hasan21 »

هوالمحبوب
سلام دوستان عزیز نماز روزه هاتون قبول .
طبق نظر همه ی مراجع آب وذی پاک است و احتیاج به غسل هم ندارد . حتی اگر شک دارید که با ادرار مخلوط شده یا نه باز هم پاک است اما اگر مطمئنید که با ادرار مخلوط شده نجس است اما در هیچ کدام از سه حالت مذکور غسل واجب نمی شود .
:razz: یا علی :razz:
[External Link Removed for Guests]
جنبش مبارزه با صهیونیزم ، اومانیسم و فراماسونری
New Member
New Member

پست توسط hoss13 »

mohammad area51 نوشته شده:  , عزیز
مرجع تقلید شما کیه؟

تا جایی که من اطلاع دارم از پنج ابی که از بدن خارج میشه فقط منی نیاز به غسل جنابت داره.

سلام دوست عزیز
مرجع بنده تقلید ایت الله خامنه ای هست
منم خیلی گشتم تواینترنت ..اوایلش خوشحال شدم وفکرکردم که فقط منی نیاز به غسل داره ..ولی بعش ک بیشتر گشتم متوجه شدم (البته بعضی از سایتا نوشته بود )که مذی وقتی با ادرارمخلوط یشه نجس هست ونیاز به غسل جنابت هست ..
ودی یاوذی هم یکیشون بعد از ادرارمیان که ظاهرا پاک هستن ولی نمیدونم چطوری ودرچه صورت میان ...مثلا مذی بعد از دست دادن شهوت به ادم میاد ..ولی اینو نمیدونم ..
بعد از چنددقیقه فکر کردن و..به شهوت ..هیچ ابی نیومد ولی بعدش که ادرارکردم ابی شفاف وچسبناک همراهش اومد (به نظرمن همون مذی بود که باید بعداز شهوتی شدن بیاد ...
اگر زیاد فکر میکردم یا...میومد ولی من چون طولش ندادم ،اون لحظه نیومد ووقتی ادرار کردم همراه ادرار اومد
ولی میگن ودی یا وذی یکیشون بعد از ادرار میاد ولی نمیدونم چطوری ...
میخوام مطمعن بشم
New Member
New Member

پست توسط hoss13 »

hasan21 نوشته شده:هوالمحبوب
سلام دوستان عزیز نماز روزه هاتون قبول .
طبق نظر همه ی مراجع آب وذی پاک است و احتیاج به غسل هم ندارد . حتی اگر شک دارید که با ادرار مخلوط شده یا نه باز هم پاک است اما اگر مطمئنید که با ادرار مخلوط شده نجس است اما در هیچ کدام از سه حالت مذکور غسل واجب نمی شود .
:razz: یا علی :razz:

سلام دوست عزیز
نمازوروزه شما هم قبول
دوستان اب وذی برای چی میاد ؟چه رنگی وچطوری هست ؟اگه بیاد حتی لباس زیر هم نیاز به تعویض نیست ؟
راستی همه بعداز ادرار کردن ،مقداری ادرار در مجراشون میمونه ؟ این خودبه خود اگر بیرون بریزه چی ؟ من شک دارم که ادرار بیرون میریزه یانه ...
Iron
Iron
محل اقامت: خیلی دور ، خیلی نزدیک
سپاس‌های ارسالی: 3080 بار
سپاس‌های دریافتی: 1425 بار

پست توسط hasan21 »

هوالمحبوب
سلام
هنگامی که یک شخص جنب می شه دو آب از او خارج میشه . آب وذی و بلا فاصله آب منی گاهی اوقات که انسان به تصویری نگاه میکنه یا فکر شهوانی میکنه یا غیره معمولا فشار شهوت اونقدری نیست که باعث جنابت بشه پس فقط مرحله ی اول یعنی خروج وذی پیش میاد که نجس نیست ، غسل نمیخواد و احتیاجی هم به تعویض لباس زیر نیست .
معمولا بعد از ادرار مقداری در مثانه میمونه که باید با استبرا اون رو خارج کرد ( چگونگی استبرا را در توضیح المسائل مرجع خود بخوانید ) اما اگه با استبرا هم مشکل حل نشد اگه خود به خود بریزه نجسه و برای حل این مشکل فکر میکنم باید به دکتر مراجعه کنید . در ضمن هر گاه شک دارید که بیرون ریخته یا نه نباید به این شک توجه کنید . ولی اگه شکتون رو برطرف کنید بهتره
یا علی :razz:
[External Link Removed for Guests]
جنبش مبارزه با صهیونیزم ، اومانیسم و فراماسونری
ارسال پست

بازگشت به “ساير احکام”