ایها الناس! اگه جواب این سؤالا رو بلدید بدید...

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

Re: ایها الناس! اگه جواب این سؤالا رو بلدید بدید...

پست توسط کوتاه بیا بابا »

سلام بچه ها من سوال دارم و میخوام حداقل به یکیشون جواب منطقی و علمی
داده بشه بدون هیچ مغلطه و سفسطه ای.

1 – خدا کیست ؟چه شکلیست و خانه ی او کجا قرار دارد ؟خداییکه توی یه خونه جابشه که خونش از خودش بزرگتره که تازه خونش ازش حفاظت هم میکنه که پس خونه هه خدا تره ولی احیانا اگه منظورتون از خونه همون جا و مکانه که اول شما بفرمایید مکان در بینهایت چه معنی میده تا من بگم خدا کجاست
2 – محمد چگونه با یک اسب به معراج رفت ؟ کی میگه با اسب مشرف تر شدن تازه اگه با اسب رفتن اون چه اسب با کمالاتی بوده که جبرییل اون کمالات رو نداشته تازه کی باور میکرد یه روز یه ماهواره از تهران بره خارج از جو
3 – معراج کجاست و چگونه به اثبات رسیده ؟ بابا ما که صدقه سری همین ماهواره ها تازه بعد از قرنها فهمیدیم که زمین گرده اگه یه چند میلیارد سال دیگه هم صبر کنید تا یه ادم کنجکاو یه ماهواره قویتر و ابر پیشرفته تر بسازه احتمالا ما هم دیگه اون روز از طریق تلویزیونی مانیتوری چیزی پی میبریم معراج چه شکلیه و ما کجاشیم
4 – عصای موسی چگونه به اژدها تبدیل شد ؟ همون جوری که هر دانه ی سر بسته ای که خدا بخواد درخت میشه عصای موسی جان نداشت دانه هم جان نداره اژدها جان داره درخت هم جان داره
5 – موسی چگونه با عصای خود دریا را شکافت ؟ همون جور که فشار دادن یه کلید هیروشیما رو کن فیکون کرد مطمئن باش اگه ابزارش رو میشناختیم ماهم میتونستیم
6 – قوچ حضرت ابراهیم چگونه به او داده شد ؟چگونه قوچ از اسمان نازل شد
؟ خب لابد اون بالاها هم دامداری و پرورش دام وطیور هست اما انصافا این سوالا دیگه خیلی بچه گانست حتی اگه فقط وجود داشتن خودتو باور کرده باشی

7 – چگونه آتش ابراهیم به گلستان تبدیل شد ؟ همون جوری که میشه از هیدروژن که یه گازه با شکافت هسته ای ابر بمب ساخت این سوال یه سوال شیمیاییه البته این وسط میمونه اینکه یکی بلد باشه و اراده کنه که برا حضرت ابراهیم خدا بود و برا بمب هم خدا ولی این بمبه اشتباها به پای دانشمندا نوشته میشه
8 – انسان چگونه از گل آفریده شد ؟ مایقی حیوانات از چه چیزی افریده
شده اند ؟ گل از چی افریده شد ؟ از اتم ؟ مواد از چی ساخته شدن ؟ از مولکول؟ اینا که بازم یه سوال شیمیاییه مهم اون جان داشتنه هستش که علم روبوتیک هم در به در دنبال اون میگرده که البته حالا حالا ها دوندگی داره امیدواریم زودتر به تیجه برسن
9 – حضرت یونس چگونه به شکم یه نهنگ راه یافت و زنده بیرون امد ؟ لابد میدونید که تمساح روی اب ضربان قلبی در حد طببیعی خودش داره زیر اب یک دهم اون رو اره از نظر پزشکی خیلی منطقی و فیزیووژیستیک میشه این قضیه رو اثبات کرد
10 – بهشت کجای افرینش قرار دارد ؟ جهنم کجای افرینش است ؟ ان شاء الله بعدا باور کنید وقت ندارم... فقط گفته باشم که قضیه ی عالم مثالی و این بحثهای فلسفیه که...
11 – آدم و حوا چه کسانی بودند و دارای چه فیزیولوژی بدنی بوده اند ؟ تا وقتی توی بهشت بودن جنس افرینشی اونها منسب بهشت بود اما وقتی به زمین تبعید شدن طبق حکمت نامتناهی پروردگار اینجوری شدن که الان ما هستیم
12- مریم چگونه باردار شد آن هم بدون همسر ؟ جواب این سوال رو میتونید توی کتاب خزینه الکرم بخونید خیلی کتاب پر محتوا و پر جوابیه خیلی سوالات از ایانها پیشرفته تر رو جواب داده
13- عیسی چگونه کر را شنوا لال را سخنگو و مرده را زنده میکرد ؟ همون طوری که دکترها میکنن البته این جواب خیلی سطحیه توی فلسفه اسلامی جواب های منطقی این سوالات سطحی به سادگی داده شده
14 – آب هایی که کشتی حضرت نوح را برافراز اسمان به جرکت درآوردند بعد
از فرونشانی کشتی ابها کجا رفتند ؟ یعنی ممکن نیست ابها از داخل زمین به سطح اومده باشه و بعد دوباره برگشته باشه سر جاش ؟ البته با فرض نداشتن اعتقاد به قدرت خدا در تبدیل کردن ناپدید کردن و...
15 – گفته شده نوح از هر جانور یک جفت وارد کشتی کرد اکنون اون چگونه
توانسته است کل جهان رو بگردد و جانوران ان را جستجو کند و از هر کدام
یک جفت به کشتی ببرد ؟ لازم نبود بگردن لابد با یه هلیکوپتری توپولوفی ایرباسی براشون اوردن تازه اگه خارج از جو هم حیوانی میبود سفینه ها در خدمتند
16- پرنده هایی که ابراهیم قطعه قطعه کرد چگونه دوباره به هم پیوستن و
پرواز کردن ؟(میبینین طرف چقدر باسواده؟؟!!) به هم پیوستن که مربوط به جاذبه میشه و باز هم علم خداوند که از چه نوع جاذبه ای استفاده شده گرانشی مغناطیسی ا از همونهایی که هنوز کشف نشده مستحضر هستید که کاروان علم هنوز راه می پیماید خدا رو چه دیدی شاید من یا خود شما کشفش کردیم
17 – محمد چگونه با گفتن نمی خط جمله با سواد شد ؟ اگه فوق تخصص مغز و اعصاب بودید میدونستید که فرایند یادگیری یعنی ایجاد اتصالات جدید در سطح نورون ها که یه عمل بیوالکتریک هستش حالا بگذریم از این که خیلیها تلاش هم میکنن و اموزش هم میبینن ولی یاد نمیگیرن حالا مشکلی هست اگه این اتصالات رو عامل اصلی که خداوند باشه بدون طی مراحل اموزش ایجاد کرده باشه ؟
18- حضرت سلیمان چگونه با هدهد و مورچه سخن میگفت ؟ بابا این ارتباطات مخابراتی و مبایل و الکترومغناطیس و مغناطیس فرستنده ها و گیرنده ها و اینارم قبول نداری اموزش گاههای زبان های خارجی سطح شهر و...
19- حضرت خضر به چه علت سر یک بچه رو از تنش جدا کرد ان هم به علت
اینکه او میندانسته که این کودک در آینده کافر میشود ؟ اون یه امتحان بوده برای حضرت خضر بالاخره از امتحان حضرت ابراهیم که ایراد نگرفتین از اینم ایراد نگیرین
20 – حضرت خضر چگونه بر روی آبها راه میرفت ؟
22 - نوح چگونه 1300 سال عمر کرد ؟ اکسیر جاودانگی ... این سوال هم که توجیح پزشکی داره به یه پزشک عمومی هم مراجعه کنید جوابتونو میده.. بگذریم که ماها به زود مردن عادت کردیم ..ولی میگن ورزش . تغذیه سالم اخلاقی که دم به دیقه ادرنالین رو بالا و پایین نکنه موثره حالا باید دید پزشکان اینده دیگه چی کشف میکنن البته اگه استعداد ژنتیکی زود مردن رو نداشته باشیم
23 – امام زمان بعد از ناپدید شدن چگونه این همه سال عمر کرد و هزارو
اندی سال از نظرها غایب مانده ؟ از نظر ها غایب مانده یعنی این که خودشونو به ما ادمهای عادی معرفی نمیکنن نه اینکه در عالم غیب تشریف داشته باشن این رو دیگه باید از اخرین متد و فنون اطلاعاتی دونست که البته امام ما توی این زمینه هم بینظیر هستن
24 – حضرا عیسی اگر عمرش به پایان نرسیده پس کجا رفته ؟ مگه تو میدونی من الان کجام وزنده هستم یا مرده فکر کنم جواب این سوال هم توی کتاب خزینه الکرم باشه ببخشید دیگه وقت نیست بگردم پیداش کنم
25 – کلاغ هایی که بر روی سر ابرهه سنگ ریختن چگونه اینکار رو کردند ؟ خب رفتن از یه جایی سنگریزه پیدا کردن اوردن ریختن ولی این که از کجا میدونستن که باید چیکار کنن این دیگه یه سوال هوش مصنوعی ایه همین الانش هم من موندم این پرنده های چرخریسک چطوری بلدن خونشونو ببافن من که هر چی نگاشون میکنم اموزشگاه لانه سازی پرندگانی ندیدم قضیه ی همون هدایت تکوینی و تشریعی و عامه و خاصه هستش

هر کسی میخواد جواب بده سوال رو نقل قول کنه .

فقط قبلش چند نکته رو بگم :

1 – کسی نگه اینا معجزه بوده یا غیره چون گوشم از این حرفا پره من فقط
استدلال علمی و منطقی میخوام همین.
2 – به اعتقاد هم احترام بذاریم.

خواهش میکنم بهم کمک کنید
ممنون
New Member
New Member

از زیاد بودن حجم نوشته ها نترسین ارزش ی بار خوندن رو داره

سلام بچه ها من سوال دارم و میخوام حداقل به یکیشون جواب منطقی و علمی
داده بشه بدون هیچ مغلطه و سفسطه ای.

1 – خدا کیست ؟چه شکلیست و خانه ی او کجا قرار دارد ؟خداییکه توی یه خونه جابشه که خونش از خودش بزرگتره که تازه خونش ازش حفاظت هم میکنه که پس خونه هه خدا تره ولی احیانا اگه منظورتون از خونه همون جا و مکانه که اول شما بفرمایید مکان در بینهایت چه معنی میده تا من بگم خدا کجاست
2 – محمد چگونه با یک اسب به معراج رفت ؟ کی میگه با اسب مشرف تر شدن تازه اگه با اسب رفتن اون چه اسب با کمالاتی بوده که جبرییل اون کمالات رو نداشته تازه کی باور میکرد یه روز یه ماهواره از تهران بره خارج از جو
3 – معراج کجاست و چگونه به اثبات رسیده ؟ بابا ما که صدقه سری همین ماهواره ها تازه بعد از قرنها فهمیدیم که زمین گرده اگه یه چند میلیارد سال دیگه هم صبر کنید تا یه ادم کنجکاو یه ماهواره قویتر و ابر پیشرفته تر بسازه احتمالا ما هم دیگه اون روز از طریق تلویزیونی مانیتوری چیزی پی میبریم معراج چه شکلیه و ما کجاشیم
4 – عصای موسی چگونه به اژدها تبدیل شد ؟ همون جوری که هر دانه ی سر بسته ای که خدا بخواد درخت میشه عصای موسی جان نداشت دانه هم جان نداره اژدها جان داره درخت هم جان داره
5 – موسی چگونه با عصای خود دریا را شکافت ؟ همون جور که فشار دادن یه کلید هیروشیما رو کن فیکون کرد مطمئن باش اگه ابزارش رو میشناختیم ماهم میتونستیم
6 – قوچ حضرت ابراهیم چگونه به او داده شد ؟چگونه قوچ از اسمان نازل شد
؟ خب لابد اون بالاها هم دامداری و پرورش دام وطیور هست اما انصافا این سوالا دیگه خیلی بچه گانست حتی اگه فقط وجود داشتن خودتو باور کرده باشی

7 – چگونه آتش ابراهیم به گلستان تبدیل شد ؟ همون جوری که میشه از هیدروژن که یه گازه با شکافت هسته ای ابر بمب ساخت این سوال یه سوال شیمیاییه البته این وسط میمونه اینکه یکی بلد باشه و اراده کنه که برا حضرت ابراهیم خدا بود و برا بمب هم خدا ولی این بمبه اشتباها به پای دانشمندا نوشته میشه
8 – انسان چگونه از گل آفریده شد ؟ مایقی حیوانات از چه چیزی افریده
شده اند ؟ گل از چی افریده شد ؟ از اتم ؟ مواد از چی ساخته شدن ؟ از مولکول؟ اینا که بازم یه سوال شیمیاییه مهم اون جان داشتنه هستش که علم روبوتیک هم در به در دنبال اون میگرده که البته حالا حالا ها دوندگی داره امیدواریم زودتر به تیجه برسن
9 – حضرت یونس چگونه به شکم یه نهنگ راه یافت و زنده بیرون امد ؟ لابد میدونید که تمساح روی اب ضربان قلبی در حد طببیعی خودش داره زیر اب یک دهم اون رو اره از نظر پزشکی خیلی منطقی و فیزیووژیستیک میشه این قضیه رو اثبات کرد
10 – بهشت کجای افرینش قرار دارد ؟ جهنم کجای افرینش است ؟ ان شاء الله بعدا باور کنید وقت ندارم... فقط گفته باشم که قضیه ی عالم مثالی و این بحثهای فلسفیه که...
11 – آدم و حوا چه کسانی بودند و دارای چه فیزیولوژی بدنی بوده اند ؟ تا وقتی توی بهشت بودن جنس افرینشی اونها منسب بهشت بود اما وقتی به زمین تبعید شدن طبق حکمت نامتناهی پروردگار اینجوری شدن که الان ما هستیم
12- مریم چگونه باردار شد آن هم بدون همسر ؟ جواب این سوال رو میتونید توی کتاب خزینه الکرم بخونید خیلی کتاب پر محتوا و پر جوابیه خیلی سوالات از ایانها پیشرفته تر رو جواب داده
13- عیسی چگونه کر را شنوا لال را سخنگو و مرده را زنده میکرد ؟ همون طوری که دکترها میکنن البته این جواب خیلی سطحیه توی فلسفه اسلامی جواب های منطقی این سوالات سطحی به سادگی داده شده
14 – آب هایی که کشتی حضرت نوح را برافراز اسمان به جرکت درآوردند بعد
از فرونشانی کشتی ابها کجا رفتند ؟ یعنی ممکن نیست ابها از داخل زمین به سطح اومده باشه و بعد دوباره برگشته باشه سر جاش ؟ البته با فرض نداشتن اعتقاد به قدرت خدا در تبدیل کردن ناپدید کردن و...
15 – گفته شده نوح از هر جانور یک جفت وارد کشتی کرد اکنون اون چگونه
توانسته است کل جهان رو بگردد و جانوران ان را جستجو کند و از هر کدام
یک جفت به کشتی ببرد ؟ لازم نبود بگردن لابد با یه هلیکوپتری توپولوفی ایرباسی براشون اوردن تازه اگه خارج از جو هم حیوانی میبود سفینه ها در خدمتند
16- پرنده هایی که ابراهیم قطعه قطعه کرد چگونه دوباره به هم پیوستن و
پرواز کردن ؟(میبینین طرف چقدر باسواده؟؟!!) به هم پیوستن که مربوط به جاذبه میشه و باز هم علم خداوند که از چه نوع جاذبه ای استفاده شده گرانشی مغناطیسی ا از همونهایی که هنوز کشف نشده مستحضر هستید که کاروان علم هنوز راه می پیماید خدا رو چه دیدی شاید من یا خود شما کشفش کردیم
17 – محمد چگونه با گفتن نمی خط جمله با سواد شد ؟ اگه فوق تخصص مغز و اعصاب بودید میدونستید که فرایند یادگیری یعنی ایجاد اتصالات جدید در سطح نورون ها که یه عمل بیوالکتریک هستش حالا بگذریم از این که خیلیها تلاش هم میکنن و اموزش هم میبینن ولی یاد نمیگیرن حالا مشکلی هست اگه این اتصالات رو عامل اصلی که خداوند باشه بدون طی مراحل اموزش ایجاد کرده باشه ؟
18- حضرت سلیمان چگونه با هدهد و مورچه سخن میگفت ؟ بابا این ارتباطات مخابراتی و مبایل و الکترومغناطیس و مغناطیس فرستنده ها و گیرنده ها و اینارم قبول نداری اموزش گاههای زبان های خارجی سطح شهر و...
19- حضرت خضر به چه علت سر یک بچه رو از تنش جدا کرد ان هم به علت
اینکه او میندانسته که این کودک در آینده کافر میشود ؟ اون یه امتحان بوده برای حضرت خضر بالاخره از امتحان حضرت ابراهیم که ایراد نگرفتین از اینم ایراد نگیرین
20 – حضرت خضر چگونه بر روی آبها راه میرفت ؟
22 - نوح چگونه 1300 سال عمر کرد ؟ اکسیر جاودانگی ... این سوال هم که توجیح پزشکی داره به یه پزشک عمومی هم مراجعه کنید جوابتونو میده.. بگذریم که ماها به زود مردن عادت کردیم ..ولی میگن ورزش . تغذیه سالم اخلاقی که دم به دیقه ادرنالین رو بالا و پایین نکنه موثره حالا باید دید پزشکان اینده دیگه چی کشف میکنن البته اگه استعداد ژنتیکی زود مردن رو نداشته باشیم
23 – امام زمان بعد از ناپدید شدن چگونه این همه سال عمر کرد و هزارو
اندی سال از نظرها غایب مانده ؟ از نظر ها غایب مانده یعنی این که خودشونو به ما ادمهای عادی معرفی نمیکنن نه اینکه در عالم غیب تشریف داشته باشن این رو دیگه باید از اخرین متد و فنون اطلاعاتی دونست که البته امام ما توی این زمینه هم بینظیر هستن
24 – حضرا عیسی اگر عمرش به پایان نرسیده پس کجا رفته ؟ مگه تو میدونی من الان کجام وزنده هستم یا مرده فکر کنم جواب این سوال هم توی کتاب خزینه الکرم باشه ببخشید دیگه وقت نیست بگردم پیداش کنم
25 – کلاغ هایی که بر روی سر ابرهه سنگ ریختن چگونه اینکار رو کردند ؟ خب رفتن از یه جایی سنگریزه پیدا کردن اوردن ریختن ولی این که از کجا میدونستن که باید چیکار کنن این دیگه یه سوال هوش مصنوعی ایه همین الانش هم من موندم این پرنده های چرخریسک چطوری بلدن خونشونو ببافن من که هر چی نگاشون میکنم اموزشگاه لانه سازی پرندگانی ندیدم قضیه ی همون هدایت تکوینی و تشریعی و عامه و خاصه هستش

هر کسی میخواد جواب بده سوال رو نقل قول کنه .

فقط قبلش چند نکته رو بگم :

1 – کسی نگه اینا معجزه بوده یا غیره چون گوشم از این حرفا پره من فقط
استدلال علمی و منطقی میخوام همین.
2 – به اعتقاد هم احترام بذاریم.

خواهش میکنم بهم کمک کنید
ممنون
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 18 بار

پست توسط 890599 »

خدا کیست ؟چه شکلیست و خانه ی او کجا قرار دارد ؟
لیس کمثل شی .

خدا شکل ندارد. نور نیست . جسم نیست. رنگ ندارد.دست ندارد و خدای اعلم همه جا هست و هیج چیز مثل خدا نیست

فکر جز این شرک است و شرک= بزرگترین گناه و بدترین عذاب و منفورترین منفورها

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سوالات بعدی شما را نگاه کردم . شما با طرح سوالات خویش [HIGHLIGHT=#ffc000]الذین یومنون   را باطل فرض کردید و م  با چشم و اثبات با علوم بشری   ملاک اصلی عقاید خویش قرار دادید.

شما ایمان به غیب را که ریشه اش اعتماد و یقین است دور ریختید در حالی که اعتماد به خدا حق است . اعتماد به خدا را همون علم و عقل به اثبات می رسونن
اعتماد به وجود چیزهایی که از چشم ها پنهان هستند حماقت نیست . زیرا با اثبات خدا و قدرتش و حق بودن و درست بودن کلام خدا (قران) و توصیفاتی که از غیب شده از جمله جهنم . بهشت و... میتوان به وجود غیب و عالم بالا کاملا و کاملا یقین پیدا کرد .

کاملا غلط نیست زیرا چشم . گوش و سایر اعضا و از جمله عقل همگی برای مشاهده و تعقل شکل گرفته اند و انسان واقعی با مشاهده ی نشانه ها و طبیعت خدا و... به خدا و قدرت بی نهایت وی پی می برد .اثبات علمی هم جزئی از مشاهدات به حساب می اید که مشاهدات را در قوانین منظم و اصولی تقسیم بندی می کند و خود این خدا و قدرت او را اثبات میکند

اثبات علمی کاربردش این است که به خالقی یکتا و بی نظیر و سبحان و علیم و عالم و... می رسیم اما نه اینکه اثبات علمی را خدا قرار دهیم و هر چیز که انسان عاجز کشف کرد واقعیت داشت و هرچیز که علمش به او نرسید نیست !! ا

اگر اینطور نیست چگونه انسان های اولیه و یا انسان های 400 سال پیش باید با حقایق خلقت و آفرینش آشنا می شدند در حالی که علم آنها بسیار بسیار بسیار اندک بود؟ آیا علم بشری حق است؟ و راهش درست است؟
شما چگونه علوم بشری را ملاک قرار میدهید در حالی که خود دانشمندان به تغییرات علمی و و یا به احتمال تغییر قوانین علمی در آینده اعتراف می کنند؟؟

علوم بشری حداکثر نشانه است نه ملاک . ملاک حرف خداست

والسلام
Iron
Iron
سپاس‌های ارسالی: 906 بار
سپاس‌های دریافتی: 413 بار

پست توسط ع ل ی »

لا اله الا الله

لايَلْحَقُ أَحَدٌ وَصْفَهُ مِنْ مُعايَنَةٍ، وَلايَجِدُ أَحَدٌ كَيْفَ هُوَمِنْ سِرٍ وَ عَلانِيَةٍ إِلاّ بِمادَلَّ عَزَّوَجَلَّ عَلي نَفْسِهِ.
. كسي از ديدن به وصف او نرسد و بر چگونگي او از نهان و آشكار دست نيابد مگر، او - عزّوجلّ - خود، راه نمايد و بشناساند.

قسمتي از خطبه غدير خم

يا عل مرتضي(ع)
[HIGHLIGHT=#ff0000][HIGHLIGHT=#92d050][HIGHLIGHT=#ff0000]الحمدلله الذي جعل كمال دينه و تمام نعمته بولايه اميرالمومنين    
[HIGHLIGHT=#ff0000][HIGHLIGHT=#92d050] 
[HIGHLIGHT=#92d050] 
 [HIGHLIGHT=#92d050][HIGHLIGHT=#ff0000] حضرت علي ابن ابيطالب عليه السلام

Junior Member
Junior Member
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 7 بار

پست توسط lilaj »

من قبلا هم گفتم که اگر دلیل بعضی مسایل دینی را نمیدانیم نمیتوانیم آن را رد کنیم اما به سخره گرفتن سوالات و شبهات کاری بیهوده است و طبق قرآن مومن سخن به تمسخر نمیگوید،اگر دلیل قانع کننده ندارید مودبانه سکوت کنید،پیام های غیر علمی برای جوابگویی به شبهات پرسش کننده همانطور که گفتند کاری بیهوده است.جواب علمی داری بسم الله
خود من به بعضی کتابها رجوع کردم و نتایج جالبی گرفتم
تمسخر نکنید
Advance Member
Advance Member
محل اقامت: زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)
سپاس‌های ارسالی: 218 بار
سپاس‌های دریافتی: 311 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI »

سلام دوستان

جسارتاً اگر آیاتِ قرآنِ کریم رو به زبانِ عربی مینویسید , اون رو درست بنویسید .

سایتهای زیادی هست که آیات رو آماده در اختیار شما قرار میده و خیلی راحت با copy/paste میشه آیات رو بدونِ خطا نوشت .

این یک سایت خوب برایِ این منظور هست :
[External Link Removed for Guests]

همه ی شما دوستانِ بزرگوار مستحضر هستید که در زبانِ عربی حتی یک ( َ ) یا ( ِ ) معنیِ جمله رو 180 درجه تعییر میده .

با تشکر از توجهتون
 دوستِ عزیز، چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همه ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برای بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه.
یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست.

باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و نفوذت رو به کار بگیر
تا مانعِ پرواز بشی.
قبول نداری؟
این شما واین هم دنیا

New Member
New Member

درمورد راه رفتن حضرت خضر روی اب تازگیها که چه عرض کنم یه چند سالی میشه که درمورد مواد ضد جاذبه زمین و نمیدونم تونل مسی و سرعت نور و اینجور چیزا یه خبرایی درز میکنه از مراکز تحقیقاتی همین شبهه اندازهای اون ور ابی. بگذریم که عالم کفر هر خبر علمی رو هم که به اثبات یه موضوع دینی و تایید اون منجر بشه سانسور میفرمایند...
New Member
New Member

lilaj نوشته شده:من قبلا هم گفتم که اگر دلیل بعضی مسایل دینی را نمیدانیم نمیتوانیم آن را رد کنیم اما به سخره گرفتن سوالات و شبهات کاری بیهوده است و طبق قرآن مومن سخن به تمسخر نمیگوید،اگر دلیل قانع کننده ندارید مودبانه سکوت کنید،پیام های غیر علمی برای جوابگویی به شبهات پرسش کننده همانطور که گفتند کاری بیهوده است.جواب علمی داری بسم الله
خود من به بعضی کتابها رجوع کردم و نتایج جالبی گرفتم
تمسخر نکنید

اگه دقت فرموده باشید پشت هر شوخی دلیلی جدی هست یه کمی چشم بصیرت... کیاست.. ازشما دیگه بعید میبینم!!!
Junior Member
Junior Member
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 7 بار

پست توسط lilaj »

سلام به همگی
آقا داستان این ضد جاذبه چیه؟اگه مقاله و ازین حرفا دارین بزارین استفاده کنیم.آخه تا اونجا که من میدونم جاذبه به جرم بستگی داره!
درضمن یکبار دیگه با دقت جوابیه رو خوندم و هنوز هم سر حرفم هستم اما بعضی جوابها خوب بود
New Member
New Member

lilaj کنجکاو...!

خب جسارتا چند تا از پاسخهاتون رو رو کنید ماهم مستفیض شیم هر جی نباشه زکات علم انتشار اونه...
ارسال پست

بازگشت به “خدا شناسی”