یا ایها العزیز . . .

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Member
Member
سپاس‌های ارسالی: 138 بار
سپاس‌های دریافتی: 147 بار

یا ایها العزیز . . .

پست توسط k_eshgi »

[FONT=Tahoma,sans-serif]جان می دهم برای تو یا ایها العزیز [FONT=Tahoma,sans-serif]  [FONT=Tahoma,sans-serif]سرمی نهم به پای تو یا ایها العزیز  

[FONT=Tahoma,sans-serif]یك عمر میله های قفس را شمر ده ام  [FONT=Tahoma,sans-serif] با شوق دستهای تو یا ایها العزیز  

[FONT=Tahoma,sans-serif]من سوگوار بر سر هر دار می روم  [FONT=Tahoma,sans-serif]شاید شوم فدای تو یا ایها العزیز 

[FONT=Tahoma,sans-serif]این روز ها ز آمدنت مژده می رسد  [FONT=Tahoma,sans-serif]بر دل رسد صدای تو یا ایها العزیز 

[FONT=Tahoma,sans-serif]ای كاش بشنوم به قنوت شما شدم  [FONT=Tahoma,sans-serif]من شامل دعای تو یا ایها العزیز 

[FONT=Tahoma,sans-serif]قلبم گرفته است به داد دلم برس  [FONT=Tahoma,sans-serif]تا حس كنم صفای تو یا ایها العزیز 

[FONT=Tahoma,sans-serif]در ابتدا در دل من یك ظهور  [FONT=Tahoma,sans-serif]  [FONT=Tahoma,sans-serif] جان می دهم برای تو یا ایها العزیز  
[FONT=Tahoma,sans-serif]

[FONT=Tahoma,sans-serif] اللهم عجل لولیک الفرج   

اَللّهُمَّ اَرِنِی الطَّلْعَةَ الرَّشیدَةَ وَ الْغُرَّةَ الْحَمِیدَةَ وَاکْحُلْ ناظِری بنَظْرَةً مِنّی اِلَیْهِ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُ وَ سَهِّلْ مَخْرَجَهُ 
Iron
Iron
سپاس‌های ارسالی: 906 بار
سپاس‌های دریافتی: 413 بار

Re: یا ایها العزیز . . .

پست توسط ع ل ی »

با سلام

اللهم صل علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
اللهم عجل لوليك الفرج
اللهم صل علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
[HIGHLIGHT=#ff0000][HIGHLIGHT=#92d050][HIGHLIGHT=#ff0000]الحمدلله الذي جعل كمال دينه و تمام نعمته بولايه اميرالمومنين    
[HIGHLIGHT=#ff0000][HIGHLIGHT=#92d050] 
[HIGHLIGHT=#92d050] 
 [HIGHLIGHT=#92d050][HIGHLIGHT=#ff0000] حضرت علي ابن ابيطالب عليه السلام

ارسال پست

بازگشت به “شعر”