حکم استفاده از سایت های ترجمه

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member

حکم استفاده از سایت های ترجمه

پست توسط samaneh69 »

سلام دوستان میخواستم بدونم حکم استفاده از سایت هایی که ترجمه انلاین انجام میدن و بدون اجازه من ازش استفاده میکنم چیه مثل [External Link Removed for Guests]
New Member
New Member

Re: حکم استفاده از سایت های ترجمه

پست توسط samaneh69 »

منظور من به عنوان مثال استفاده از [External Link Removed for Guests]و [External Link Removed for Guests] است که برای کارهای دانشگاه ازش استفاده میکنم . ممنون میشم پاسخ من رو بدید.
New Member
New Member
تماس:

پست توسط Iranian_Tara »

سلام دوست عزیز
فک نکنم مشکلی داشته باشه همه ی سایت های [External Link Removed for Guests] این مورد رو دارند و استفاده از اون برای همه رایگانه.
New Member
New Member

پست توسط mehdikr »

استفاده از سایت ترجمه تخصصی که به نظر مشکلی ندارد. اما در مورد خود محتوایی که ترجمه می گردد اگر این محتوی دارای حق کپی رایت باشد باید نویسنده اجازه گرفت و سپس اقدام به ترجمه آن نمود. اما در مورد مقالات انگلیسی که به فارسی ترجمه می گردند این اجازه لازم نیست و کلا فلسفه انتشار مقالات این است که محققان آن را مطالعه نمایند حال چه محقق و دانشجو آن را به زبان انگلیسی مطالعه کند و یا ابتدا به فارسی ترجمه نماید و سپس مطالعه نماید تفاوتی ندارد. [External Link Removed for Guests] نیز که مالک ترجمه حق مالکیت معنوی ترجمه را واگذار نموده باشد قابل ارائه به دانشجویان است و از انجایی که خود مالک ترجمه، مالکیت ترجمه را واگذار می کند، این کار بدون اشکال است.
ارسال پست

بازگشت به “احکام معاملات”