شبهاتي در مورد حكومت حضرت سليمان

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Advance Member
Advance Member
محل اقامت: Tehran, Iran
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 138 بار
تماس:

Re: شبهاتي در مورد حكومت حضرت سليمان

پست توسط mona m »

عكساي بالا از حسين اقا بود
خدا را دوست دارم, بخاطر اینکه از من می پذبرد که بگویم: دوستت دارم...
New Member
New Member
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط MEHDIROUSHAN »

با سلام خدمت دوست عزیزمون
آخر چه منبعی بالاتر از قرآن در دنیا وجود داره که کلام مستقیم خداونده و طبق آیه ای در قرآن که می فرماید قرآن تحریف شدنی نیست
منبع بالا تر اینه
البته من یه فایلی رو گذاشتم اگه واقعا بهش احتیاج داری میتونی ازش استفاده کنی امیدوارم نیازت رو برطرف کنه
New Member
New Member

پست توسط آرین حق طلب »

طبق تحقیقاتی که من کردم تنها حکومتی که در ان تاریخ مشخصاتش با حکومت سلیمان نبی عینا یکی بوده حکومت کوروش بوده و حکومت کوروش بزرگترین حکومت جهان بوده که برون جنگ وخونریزی به چنین قدرتی دست یافته که جز از قدرت سلیمان بر نمیاد و در اصل و واقعیت تخت جمشید همان معبد سلیمان واقعی است همانطور هم که فردوسی در شاهنامه گفته جمشید حاکمی عالم وعادل بوده که دیوان و جنیان تخت او را جا به جا می کردند و صاحب انگشتری قدرتمند بوده درست مثل سلیمان و از آنجا که کلا تاریخ توسط یهودیان و فراماسون ها مخفی و تحریف شد این قسمت هم از نظر همگان مخفی شده و همان طور که در قرآن امده است هنگامی که سلیمان داشت معبد را می ساخت 72 تا جن داشتن براش بنایی می کردند و در نیمه ساخت سلیمان از دنیا میرود و فقط جنیان از مکان معبد خبر داشتند و کسی خبر نداشت برای همین در تاریخ ذکر نشده و تخت جمشید هیچگاه پایتخت نبوده و در آن اثری از آتش سوزی نیست و این دروغ از طرف یهود در تاریخ گنجونده شده
ارسال پست

بازگشت به “پیغمبر شناسی”