سوأل

سوالهای خود را پيرامون مسائل فنی و عمومی انجمن در اين قسمت مطرح نماييد.

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

سوأل

پست توسط mhtab »

باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما دست اندر کاران محترم وعرض تبریک وتسلیت بمناسبت شهادت جان گداز مولا امیر مومنان علیه السلام
سوأل : آیا می توانم مطالب و ادعیه بزبان عربی در بخش های مختلف سایت قرار دهم / باتشکر از همکاری جناب عالی
Administrator
Administrator
سپاس‌های ارسالی: 10691 بار
سپاس‌های دریافتی: 5476 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

سلام خدمت شما

ضمن عرض خوش آمدگویی خدمت شما و تسلیت بمناسبت شهادت اقا امیرالمومنین علیه السلام.

شما میتوانید در هر قسمتی از سایت فعالیت داشته باشید مخصوصاً ادعیه را میتوانید در بخش ادعیه و زیارات قرار دهید.

اما مساله ای که هست اگر قصد دارید مطالبی غیر از موضوع دعا و زیارت را قرار دهید به زبان عربی فعلا امکانش نیست ولی میتونید در بخش "دیگر گفتگوها " ارسال کنید .

اگر تعداد مقالات به مقدار قابل توجهی برسد یک بخش برای مقالات و مطالب به زبان عربی ایجاد خواهد شد که این امر بستگی به استقبال و فعالیت شما دارد. :D

موفق باشید و التماس دعا
Iron
Iron
سپاس‌های ارسالی: 71 بار
سپاس‌های دریافتی: 568 بار

Re: سوأل

پست توسط راوي »

mhtab نوشته شده:باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما دست اندر کاران محترم وعرض تبریک وتسلیت بمناسبت شهادت جان گداز مولا امیر مومنان علیه السلام
سوأل : آیا می توانم مطالب و ادعیه بزبان عربی در بخش های مختلف سایت قرار دهم / باتشکر از همکاری جناب عالی

با سلام

مشتاقانه منتظر آغاز فعالیت شما در بخش های مختلف هستیم . تصویر

امیدواریم با تلاش و پشتکار شما و حجم بالای مطالب ، بتوان بخش مجزایی را برای زبان عربی ایجاد کرد تصویر

در پناه مولای متقیان (ع) سربلند باشید
.
تصویر
New Member
New Member
محل اقامت: شيراز
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 29 بار
تماس:

پست توسط wgoleyas »

سلام

می خواستم از شما بپرسم چرا اجازه وارد نمودن فایل فلش در تالار برای من وجود ندارد؟؟

تنظيمات:
 BBCode فعال  [img] فعال  [flash] غیر فعال؟؟؟؟  [url] فعال است   ها فعال هستند  
تصویر
الهم صلی علی محمد و آله محمد و عجل فرجهم
[External Link Removed for Guests]
Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 3085 بار
سپاس‌های دریافتی: 5884 بار
تماس:

پست توسط محمد علي »

به نام خدا

سلام

هنوز این امکان برای همه اعضا فعال نشده ، برای کسانی هم که فعال هست بعضا با مشکل پخش میشه .

در حال بررسی واصلاح این مورد هستیم (ان شالله به زودی)

موفق باشید

New Member
New Member

پست توسط zahrayaghoubi »

سلام لطفا می فرمایید من چه جوری می توانم تعبیر خوابم را از این سایت سوال نمایم
New Member
New Member

پست توسط zahrayaghoubi »

شب قدر (23 ماه رمضان) دوستم خواب دیده من یک لباس سبز پوشیده ام واین لباس خیلی من رو زیبا کرده است و در محل کارمان هستیم و آنجا افطاری هستیم . که در انجا هم همکارم که من به آن علاقه دارم(و آرزوی ازدواج با او را دارم) اونجا هست دوستم به من می گه زهرا برو سمت اون تا هم اون هم تو اون رو ببینی من سمت اون می روم و اون هم خیلی با روی باز با من برخورد می کند. اگر تعبیر خواب را می توانید برام تعبیر کنید بهم بگید ودر غیر اینصورت لطف می کنید بگید که جوری تعبیر خواب خود را بفهمم. باتشکر فراوان
ارسال پست

بازگشت به “سوال ، پيشنهاد و انتقادها”