لطفا من را قدم به قدم کمک کنید .

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Member
Member
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 39 بار

لطفا من را قدم به قدم کمک کنید .

پست توسط Hamid_9923 »

بسم الله الرحمن الرحیم

من از دین اسلام خیلی دورم تازه دارم می فهمم دین اسلام واقعیت داره . سالها بوده که من اصلا نمی دونستم اسلام چی هستش .
من سالها به دنبال خدای خودم بودم در حالی که تازه فهمیدم خدای من خدای اسلام هستش . تنها بی نظیری که می تونه خدای من باشه .
حالا سوالم اینه من تازه واردم به دین اسلام با اینکه پدر و مادرم شیعه 12 امامی اسلامی هستند .
می خوام غلامی این خدا رو بکنم اما مشکلی که دارم خیلی وحشتناکه : ( از خودم در نمی آورم واقعا این مشکلات را دارم )

1- تا کتاب قران را باز می کنم جایگاه جهنم خودم را می بینم مشکلی هم نیست اما سریع دلسرد می شوم .
2- نمی دونم چیزایی که درون ذهنم میاد حرف های من نیست هر از گاهی درست و هر از گاهی نادرست است .
3- از خدا خیلی می ترسم . اون زمانی که خدای من خدایی بود که درست و غلط من براش مهم نبود و برام درستش می کرد و یاد می گرفتم

اما از وقتی که در مورد خدای اسلام چیزهایی خوندم و دیدم و باورم شده و اطمینان پیدا کردم که هست

از اشتباهات زیادم خیلی می ترسم همین الان به حرف های خدا گوش نکردم . 22 سال هست که نمی

تونم خدا را پیدا کنم .
4- من یک بی سواد کم خردم ، نمی دونم برای رسیدن به راه اسلام قدم اول چیه . اگر برنامه ریزی

باشد برای افرادی مانند من راحت تر می تونیم دین اسلام رو درک کنیم اما برنامه ای ندارم .

5- بین دین و دنیا گیرم . چون از سن 15 سالگی نماز نخوندم و حتی فکرم کار نمیکرد که به دنبال نماز

باشم و به خاطر خیلی مشکلات نتونستم نماز بخونم من تازه چند وقته فهمیدم باید نمازی خونده بشه .

6- من نمی دونم امامان من کی بودند دلم جلوی من رو می گیره که نرم طرف آموزش و مطالعه ، امروزم

با کلی مشکل با خودم کنار اومدم که این تاپیک را بدم .

7- من پیش خدا بی آبرو ام چطور می تونم خوش خیال فکر کنم جام توی بهشته و می خوام کمکم کنید

پیش خدا آبرو جمع کنم لطفا من

گم گشته رو به وصال حق برسانید .

8- من می خوام بدونم با کیا و چه کسانی در طرفم . یه زمانی می خواستم برم حوزه علمیه برای یاد

گیری اما معدلم به اونجا هم نرسید سنم هم 27 ساله جایی من رو راه نمی دهند که یاد بگیرم .

9- من بلد نیستم قران بخونم و راهی نمی دونم که چطور بروم و الفاظ دقیق عربی را یاد بگیرم .

10 - یک زمانی مشکل روحی داشتم و نتونستم به جای درستی برسم لطفا کمکم کنید تا به درستی دین اسلام را یاد بگیرم .
متشکرم

اگر تا الان تاپیک های من را خونده باشید می فهمید یک بیسواد کامل هستم .
منم می خوام از دین خدام دفاع کنم برای چی من باید دور از دیگران باشم و نصبت به دیگران عرق شرم داشته باشم ؟!!!!
منم می خوام جز 313 نفر بشم راهش هرچقدر سخت باشه طی می کنم .
می دونم دین از دنیا جدا نیست و مطمئن باشید هر دو رو نگه می دارم با چنگ و دندون . بی آبرو تر از من پیش خدا کسی نیست .
خواهش می کنم کمکم کنید پیش خدا آبرو جمع کنم مطمئن باشید اجرتون بی پاداش نمی مونه . قول می دم ، قول منم قول نباشه خدا گفته که هرکس به بنده ای کمک کنه پاداشش را خودش می ده . خواهش می کنم با این که جز بنده های خدا هم حساب نمی شم کمکم کنید .
Advance Member
Advance Member
محل اقامت: Tehran, Iran
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 138 بار
تماس:

Re: لطفا من را قدم به قدم کمک کنید .

پست توسط mona m »

سلامتصویر

شما که اولین قدمو برداشتینو تصمیمتونو گرفتینتصویر

من در حدی نیستم که بتونم حرفی بزنم فقط بهتون تبریک میگمتصویر
خدا را دوست دارم, بخاطر اینکه از من می پذبرد که بگویم: دوستت دارم...
ارسال پست

بازگشت به “اسلام”