مرتضی راد مهر ..... دروغ نوین وهابیت !!!!

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Bronze
Bronze
سپاس‌های ارسالی: 303 بار
سپاس‌های دریافتی: 794 بار

مرتضی راد مهر ..... دروغ نوین وهابیت !!!!

پست توسط amoonaser »

بسم رب الحسین علیه السلام

سلام بر شما

تحقیقی جدید در رد دروغ مرتضی راد مهر

[External Link Removed for Guests]

برداری از یک افسانه اهل  

: 
  سالی بود هر وقت با عزیزان اهل سنت گفتگو میکردم می گفتند. مرتضی رادمهر که روحانی شیعه بوده است سنی شده است. از همین رو قصد کردم در مورد این آقا کمی تحقیق  

:    های مرتضی رادمهر در  
  رادمهر مورد نظر ما کتابی نگاشته است که در آن در خویش را معرفی کرده است. متاسفانه نوشته های کتاب مذکور چنان شلوغ و بهم ریخته است که اگر مخاطبی یک بار آنرا مطالعه کند. قطعا دچار سردرگمی می شود و هیچ چیزی متوجه نمی  

از این سخنان: 
 . در سال 1368 براي گذراندن سال ششم حوزوي(اول خارج) در حوزه علميه فيضيه قم ثبت نام کردم!! 
 . لذا با جمع بندي فهرست سئوالات به مرکز مديريت حوزه علميه فيضيه در حضور مراجع مسائل را مطرح نمودم !! 

این ادعاها: 
  آقای مرتضی رادمهر حداقل شما اگر به اندازه یک سال هم درس حوزوی می خواندید با سبک دروس حوزه شیعه آشنا می شدید. 
  علمیه چهار سطح اصلی  
  یک: شش سال ابتدایی  
  دو: دو سال (رسائل و مکاسب) 
  سه: دو سال (اتمام کفایتین) 
  چهار: 4 سال (دروس خارج) 
  مخاطب گرامی توجه کنید. جناب مرتضی رادمهر اقرار میکند. که بعد از 6سال حوزوی (اتمام سطح اول) وارد سطح چهارم شده و پای درس خارج نشسته است. این مقوله غیر ممکن هست. مثل این هست یه کودک پیش دبستانی رو بگذرونه و بعد از پیش دبستانی بره سر کلاس دانشگاه  
  اولین رسوایی کتاب  
  مرتضی رادمهر در ادامه چنین نوشته: 
 ((لذا با جمع بندي فهرست سئوالات به مرکز مديريت حوزه علميه فيضيه در حضور مراجع مسائل را مطرح نمودم)) 
  رادمهر بازهم تکرار میکنم. اگر شما یک سال هم طلبه بودید با سبک حوزه علمیه آشنا می شدید. 
  هیچگاه مراجع شیعه در مرکز مدیریت حوزه علمیه جمع نمی شود. بلکه برای دسترسی به علما باید به بیت و دفتر مرجع مذکور مراجعه کنید. 

علمیه فیضیه مرکز مدیریت ندارد  
  حوزه علمیه قم مرکز مدیریت دارد. متوجه  
  سعی میکنم به همین دو نمونه رسوایی بسنده کنم. چون اگر بخوام ادامه بدم خیلی وضعیت فجیع میشه. 

: دروغگویی در کلیپ های اهل سنت و  
  یکی از دوستان از زاهدان تشریف آورده بودند چند تا کلیپ که تو استان پخش شده بود رو آوردند. در یکی از این کلیپها یه عکس و متن رو دیدم. جالب  

تصویر 
  بالا رو توجه کنید. 

سوتی: 
  آیت الله مرتضی  
  اهل سنت یک سوال؟ 
  شماها برنامه ها رو با هم هماهنگ نمی کنید؟ 
  تو کتاب خود مرتضی رادمهر می نویسید. حجه الاسلام. تو سایتهاتون می نویسید حجه الاسلام ولی یه هویی بی دلیل میشه آیت الله؟ 
  اهل سنت شماها که از این مقام ها تو جیبتون هست. میشه چند تا از این القاب به منم بدین. 
  دوست دارم دکتر بشم ترجیحا فوق  

سوتی: 
  رادمهر از سادات حسینی  
  حالا عکسی که از مرتضی رادمهر قرار دادند که ادعا می کنند با این عکس که این شخص شیعه بوده است رو توجه کنید. 

عزیز اهل سنت چرا شماها ابتدا هماهنگ نمی کنید تا به شما  
  و سیدها در حوزه علمیه شیعیان عمامه مشکی بر سر می بندند. 
  غیر سیدها عمامه سفید می بندند. 
  یعنی اقای مرتضی رادمهر که ادعا می کنید از سادات حسینی هست باید عمامه سیاه می بست نه عمامه  
  قبول ندارید حرف منو. تلوزیون رو روشن کنید خودتون  
  خیلی دلم سوخت براتون آدم اینقدر سوتی بده تو یه  

: وقتی فتوشاپ هم سلاحی برای اهل سنت می  
  اینجاست در یکی از سایتهای بزرگ اهل سنت نرم افزاری قرار داشت که در مورد مرتضی رادمهر بود. دانلودش کردم و به بخش عکس سر زدم. به عکس جالبی رسیدم. خوبه شما هم  

تصویر 

عکس توجه  
  کنم نیازی نباشه بگم عکس فتوشاپی هست و سر مرتضی رادمهر مذکور بریده شده است. 

درست متوجه شدید. عکس مورد نظر مربوط به یکی از سخنرانی های مقام معظم رهبری در گذشته در یکی از مجالس کشوری می باشد. 

دوستان اهل سنت ما از خیر همین عکس مونتاژی هم نگذشته اند و پیرامونش نوشتند: 
  در حوزه علمیه قم تحت عنوان امام  
  من که بزرگوارم نمیگم اون بالا نوشته قبل از اسلام و شیعه را کافر حساب کردند. 
  عکس اینقدر رسوا هست که نیازی نیست اصلا در موردش حرف  
  شما مخاطب گرامی چیه؟ 

انتها: 
  اهل سنت این تنها چند نمونه از این رسوایی تاریخی و افسانه ده سال اخیر می باشد. 
  متوجه شده باشید که اگر بخواهیم دست بر این نقطه بگذاریم اینقدر سوتی هست که کسی بد نمی شود جز دروغ  
  دیگه این افسانه رو نقل نکنید که پاتون  
  شما چیه؟ 

انتها عزیزان وهابی: 
  آن سبو بشسکت و آن پیمانه ریخت  

زمانی که با جنگهای نرم تبلیغاتی و احساسی بر علیه شیعه کار میکردین گذشت. حالا منتظر گرفتن اشتباهات این کلیپ ها. شخصیت سازی ها و...  

پاسخ شما  

جوادی  
  پایگاه علمی تحقیقاتی گفتگوی آرام میان شیعه و  
آخرین ويرايش توسط 1 on amoonaser, ويرايش شده در 0.
جدا شده از خدا

جدا شده از رسول

جدا شده از کتاب

[COLOR=Blue]هر که ز حیدر جداست

Bronze
Bronze
سپاس‌های ارسالی: 303 بار
سپاس‌های دریافتی: 794 بار

Re: مرتضی راد مهر ..... دروغ نوین هابیت !!!!

پست توسط amoonaser »

بسم رب الحسین علیه السلام

سلام بر شما

در مناظرات با اهل خلاف ، ادعا دارند که از شیعه ، طلبه ای به نام " مرتضی راد مهر " که شاگرد آیت الله العظمی وحید خراسانی هم بوده است (!) سنی شده است .....

البته ما عکس منسوب به این بنده خدا ( که در اصل وجودش تردید است ) را می گذاریم .... نتیجه گیری بر عهده خواننده با وجدان !!!!!

تصویر

یا علی ع
جدا شده از خدا

جدا شده از رسول

جدا شده از کتاب

[COLOR=Blue]هر که ز حیدر جداست

Iron
Iron
سپاس‌های ارسالی: 906 بار
سپاس‌های دریافتی: 413 بار

پست توسط ع ل ی »

با سلام و خدا قوت به همه دوستداران اهلبيت عليهم السلام مخصوصاً‌عمو ناصر عزيز"

قابل توجه منكران لعن اهل وهاب ملعون

اللهم العن جبت والطاغوت

اللهم عجل لوليك الفرج

يا علي مرتضي(ع)
[HIGHLIGHT=#ff0000][HIGHLIGHT=#92d050][HIGHLIGHT=#ff0000]الحمدلله الذي جعل كمال دينه و تمام نعمته بولايه اميرالمومنين    
[HIGHLIGHT=#ff0000][HIGHLIGHT=#92d050] 
[HIGHLIGHT=#92d050] 
 [HIGHLIGHT=#92d050][HIGHLIGHT=#ff0000] حضرت علي ابن ابيطالب عليه السلام

New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 13 بار

پست توسط seyed.ahrar »

بنام خداي كريم
خداي را بسيار شاكريم كه دشمنان شيعه را ازاحمقان قرارداده است/ عمو ناصر عزيز : ازشما نيزبسيار متشكريم كه خوب ضايع كرديد دمت گرم وبراي موفقيتتان بسيار دعا مي كنيم
[HIGHLIGHT=#eeece1]  [HIGHLIGHT=#ff0000][HIGHLIGHT=#92d050][HIGHLIGHT=#92d050]   حَيا تُنا حُسَين مَماتُنا حُسَين          
Advance Member
Advance Member
محل اقامت: زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)
سپاس‌های ارسالی: 218 بار
سپاس‌های دریافتی: 311 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI »

سلام دوستان

بنده یه سوالی برام پیش اومد :
حالا "فرض کنیم" این خبر درست باشه .
خب که چی ؟؟؟ مگه با یه گل بهار میشه ؟
مگه اون روحانی نماینده ی همه ی روحانیون دنیاست ؟ مگه اگه یه شیعه , سنی بشه معنیش اینه که دیگه مذهب شیعه بی اساسه ؟؟؟!!!
این جور خبرپراکنی ها خصوصا اگر جعلی هم باشه فقط یک پیام دردناک داره و اون اوج نفرتِ یک عده از مسلمانان از هم هست تا حدی که برای ضربه زدن به هم خبرها و عکسها و فیلمهای جعلی میسازند و فقط با یک نیت :
کوبیدن طرف مقابل .

واقعا جای تاسفه .

تازه بعید نیست این جور خبرها رو دشمنان اسلام مثل صهیونیستها درست میکنند (گاهی ضد اهل تشیع گاهی ضد اهل تسنن ) و دو طرف رو به جون هم میندازند .
و وقتی هم که خود مسلمانها این چیزها رو درست میکنند که دیگه مصیبتِ کبری هست .

بنده حدود پنج سال پیش عکسی رو از تظاهرات زنان در ایران دیدم که یه عده از خدا بی خبر , شعارهای روی پلاکاردها رو که حدیثی از یکی از اهل بیت ع بود رو عوض کرده بودند و به جاش نوشته بودند :
صیغه شیرین ترین لذتیست که نصیب زن مسلمان میشود .
بنده تصادفا عکس اصلی رو پیدا کردم تو نت و برای مدیر اون سایت فرستادم و الحمد لله قانع شد که فریب خورده و عکس رو برداشت .
===============================

وقتی همدیگر رو میکشند و حتی تکه تکه میکنند و افتخار هم میکنند , میخواین از این جور فیلمها و عکسها و خبرها نسازند ؟

خدا باعث و بانیش رو برداره اگر هدایت شدنی نیست .
 دوستِ عزیز، چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همه ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برای بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه.
یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست.

باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و نفوذت رو به کار بگیر
تا مانعِ پرواز بشی.
قبول نداری؟
این شما واین هم دنیا

Junior Member
Junior Member
سپاس‌های ارسالی: 201 بار
سپاس‌های دریافتی: 27 بار

پست توسط شمیم الزهرا »

سلام عمو ناصر
الحمدلله که شیعیانی دلسوز مثل شما هستند... خوش به سعادتتون... از اینکه به فکر رسوا کردن این قومین ازتون ممنونم.
التماس دعا
New Member
New Member

Re: مرتضی راد مهر ..... دروغ نوین وهابیت !!!!

پست توسط mahbanoo »

سلام حاج اقا با اجازه از این مطلب کپی گرفتم تا تو سایت کلوب . کام بزارم تا دیگران هم استفاده کنند امیدوارم راضی باشید
ارسال پست

بازگشت به “وهابیت”