آیا شیعیان با خدا ارتباط بهتری دارن؟

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

آیا شیعیان با خدا ارتباط بهتری دارن؟

پست توسط سعیدی(محمد) »

شیعیان با خدا ارتباط بهتری دارن؟میدونی چرا دارم میپرسم؟چون ما عقل و شعور داریم اگر منکر چیزی شویم آیا واقعا اون چیز نابود میشود؟مثلا منکر خدا شویم آیا واقعا نیست؟منکر جن شویم آیا واقعا نیست؟منکر جریان برق شویم آیا واقعا نیست؟تمام ادیان و مذاهب با رفتن(مردن)پیامبرشان دچار انحراف شدن تنها مذهبی که با رفتن پیامبرشان دچار انحراف نشدن شیعیان12امامی اند.آیا وقت آن نرسیده است که به عقل و شعور خویش تکیه زنیم و به مقاله ای که دانشگاه الازهر مصر راجع به مهدی موعود منتشر کرده رجوع کنیم و بگوییم که شیعیان با خدا به واسطه ی مهدی موعود ارتباط بیشتری دارن!در حالی که حضرت عیسی مسیح هم غائب است مثل حضرت مهدی ولی روی کره ی زمین نیست و قطع ازتباط با مسیحیان کرده است اما مهدی موعود روی کره ی زمین زندگی میکند اما ناشناس!چون شیعیان با ذکر(یا فارس الحجاز ادرکنی)از خطرات مهلک نجات پیدا میکنن.تاریخ اخیر که معاصر ماست گواه نجات شیعیان از گزند خطرات مهلک است مثل حزب الله لبنان(شیعه)!در حالیکه اگر همه ی هجمه های جهان علیه یک فرقه باشد آن را نابود میکند!چرا شیعه ی کم جمعیت نابود نمیشود؟غیر از مهدی موعود چه کسی مانع است؟عربستان که مدعی سرزمین مهد اسلام است چرا نتوانسته مشکل را حل کند در حالیکه امام شیعه(شیعیان)با کمک حضرت عیسی(مسیحیان)برای جهان برنامه دارن!!!
Senior Member
Senior Member
سپاس‌های ارسالی: 219 بار
سپاس‌های دریافتی: 467 بار

Re: آیا شیعیان با خدا ارتباط بهتری دارن؟

پست توسط soldier young »

دوست عزیز نظر شخصی من این است که کمی مصنفانه تر باید به مسائل نگاه کنیم و صحه صدر بیشتری به خرج دهیم و به مسائل اینقدر سطحی نگاه نکنیم.
مثلا اگر فقط وجود حزب الله و همینطور حیات شیعیان در طول تاریخ را علت برتری شیعه بدانیم پس وهابیت که از اول بر پایه دروغ بنا شده هم بخاطر اینکه هنوز به حیات خود ادامه داده و بر عربستان چیرگی پیدا کرده هم می تواند همچنین ادعایی بکند که ما برترینیم یا اسرائیل که اول هیچ نبود و حالا 80 درصد خاک فلسطین و مسلمانان و سرزمین قدس اولین کعبه ما را تصرف کرده باید چه ادعایی کند.
پس باید اگاه باشیم برتری ما شیعیان به پیروزی در نبرد و حیات مادیمان نیست که می توان بعنوان بهترین مثال سالار شهیدان و یارانش را نام برد که تفکر و منطق صحیحشان پیروز شد در حالی که خود همه شهید شدند و یا 11 امام اول ما به دست دشمنان شهید شدند و به مرگ طبیعی نمردند پس ایا خدا مراقب انها نبود.
باز اعلام می کنم نظر شخصی من این است که برتری ما شیعیان در اعتقادات و مرام فکریمان است نه به زور بازو و پیروزیهای زمینی که البته ان هم در سایه عمل به فرامین خدا و ائمه اطهار مطمئنا بدست می اید چون خدا یاور مومنین است.
ارسال پست

بازگشت به “وهابیت”