مجازات حمد و سوره خواندن در حال اقتدا به امام جماعت !!!

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Iron
Iron
محل اقامت: ای کاش نجف
سپاس‌های ارسالی: 190 بار
سپاس‌های دریافتی: 385 بار
تماس:

مجازات حمد و سوره خواندن در حال اقتدا به امام جماعت !!!

پست توسط mamashli110 »

حديث : 1
ابى رحمه الله قال حدثنى محمد بن ابى القاسم عن محمد بن على الكوفى عن محمد بن سنان عن المفضل بن عمر عن ابى عبدالله عليه السلام قال من روى على مومن روآيه يريد بها شينه و هدم مروءته ليسقط من اعين الناس اخرجه الله عزوجل من ولايته الى ولايه الشيطان
ترجمه :
1. امام صادق عليه السلام فرمودند: كسى كه چيزى از مومنى نقل كند، با اين هدف كه او را رسوا كرده و شخصيتش را از بين ببرد تا از چشم مردم بيفتد، خداوند عزوجل او را از سرپرستى خود خارج و به سرپرستى شيطان وارد مى نمايد.
حديث : 1
حدثنى محمد بن الحسن رضى الله عنه قال حدثنى محمد بن الحسن الصفار عن يعقوب بن يزيد عن حماد بن عيسى عن حريز عن زراره و محمد بن مسلم عن ابى جعفر عليه السلام قال كان امير المومنين عليه السلام يقول من قرا خلف امام ياتم به فمات بعث على غير الفطره .
ترجمه :
1. امام باقر عليه السلام نقل مى نمايند كه : امير المومنين عليه السلام فرمودند: كسى كه پشت سر امامى كه به او اقتدا كرده است قرائت نمايد (حمد و سوره را بخواند) و بميرد، بى دين محشور مى شود.

تصویر 
پيامبر(ص) به على(ع) فرمود:
«انت منى بمنزلة هارون من موسى الا انه لا نبى بعدى؛ ».
« تو نسبت به من، به منزله هارون از موسى هستى جز اين‌كه بعد از من پيامبرى نيست».

أللَّهُمَّ العَـن صَنَمي قُرَیشٍ وَجِبتَیهَا وَ طاغُـوتَیها وَ إفکَـیها وابنَـتَیهِمَا اللَّذَینِ خالَفا أمرَکَ وَ أنکَرا وَحـیَکَ

تصویر

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “نماز”