نيمه شعبان مبارك باد ««مصاحبه مجازي »» شما هم شركت كنيد...

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Junior Member
Junior Member
سپاس‌های ارسالی: 55 بار
سپاس‌های دریافتی: 104 بار

Re: نيمه شعبان مبارك باد ««مصاحبه مجازي »» شما هم شركت كنيد...

پست توسط شب انتظار14 »

تصویر اللهم عجل لولیک الفرج تصویر

باسلام حضورشماوطاعات قبولتصویر

1-ازایشان میخواهم که قبر مبارک مادرشان خانم فاطمه زهرا رابه من نشان بدهندالبته قول میدم به هیچکس نگم.تصویر

2-ابتدا دو رکعت نماز شکربه خاطر اینکه توانستم روز ظهور را درک کنم به جامی اورم و سپس توبه میکنم وبعدلباس نو میپوشم وعطرگل یاس میزنم وبعدسعی میکنم خودم رابه اقا برسانم.تصویر

3-آرزویم اینست که اجازه بدهند تادر رکابشان باشم ودر رکابشان هم به شهادت برسم.تصویر

4-میگویم که مرا به خاطر تمام گناهانی که مرتکب شده ام و باعث مکدر شدن قلب مبارکشان شده ام مرا ببخشند.تصویر
Iron
Iron
سپاس‌های ارسالی: 2007 بار
سپاس‌های دریافتی: 991 بار

پست توسط مستور »

سلامتصویر

سال گذشته جناب محب فاطمه این تایپک رو ایجاد کردن و کاربران هم نظرشون رو گفتن.

با توجه به اینکه امشب شب میلاد منجی زمانه و تو این یک سال خیلی ها پارسال نبودن و عضو جدید محسوب میشن و هم این که ممکنه نظر بعضی عزیزان نیز تغییر کرده باشد دیدم بد نیست این تایپک رو دوباره فعالش کنم.تصویر

برای دوستان تون امشب دعا کنید.

برای فرج امام نیز دعا کنید

به امید ظهورش...تصویر
همیشه یک ذره حقیقت پشت هر"فقط یه شوخی بود "- یک کم کنجکاوی پشت" همین طوری پرسیدم " - قدری احساسات پشت"به من چه اصلا " - مقداری خرد پشت " چه بدونم " -و اندکی درد پشت " اشکالی نداره" هست.
Senior Member
Senior Member
سپاس‌های ارسالی: 483 بار
سپاس‌های دریافتی: 344 بار

پست توسط mahe.derakhshan »

هو المحبوب

آقای مهربانم هرقدر فکر میکنم درک نمیکنم که دنیا بعد از ظهور

سبزت چگونه میشود. 

ای نور خدا بیا و ظلمت ظلم را بشکن که چشمانمان تارشد.

[COLOR=#c00000]عاشقانه هایم را اینجا می نویسم تا همه بدانند  

دلی گوشه ی این دنیا تنگ آمدن توست.

حیف که حرف دل برروی نوشته نیاید واین قلب نمیداند با

این دلتنگی و جای خالیت چه کند؟
تصویر
[HIGHLIGHT=#00b050]اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم والعن  
Iron
Iron
سپاس‌های ارسالی: 42 بار
سپاس‌های دریافتی: 446 بار

پست توسط زهـرا »

[FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [External Link Removed for Guests]  تصویر[FONT=Times New Roman]

تصویر مولای من، بیا و نبض انتظارم را ... آرامشی باش!

تصویر 
 تصویر 
Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 7581 بار
سپاس‌های دریافتی: 6236 بار
تماس:

پست توسط مائده آسمانی »

السلام علیک یا بقیة الله فی ارضه  

السلام علیک یا صاحب الزمان  

السلام علیک یا اباصالح المهدی  

سلام بر تو ای منتقم خون خدا  

سلام بر تو ای حجت برحق خدا  

سلام بر تو ای مولا و سرور ما  

ان شالله که امسال عرفات همه دوستان خیمه امام زمان عج با حضرت دعای پرفیض عرفه رو بخونن تصویر 

خدایا به حق مولود امشب روزی ما فرما دیدار حضرتش را  

خدایا به حق مولود امشب روزی ما فرما حج خانه ی خودت را به همراهش  

خدایا به حق مولود امشب روزی ما فرما که ولایت امیرالمؤمنین را به همگان معرفی کنیم  

عــــیـــــــــد هــــمــــــگـــــــــــــــــــــــــــی مــــــــــــــــــــــــــــــــــباااااااااااااااااااااارکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ 

احیای امشب فراموش نشه و التماس دعای فراوان تصویر 

تصویر
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

پست توسط nastooh »

اگر ایشان رو ببینم , اگر قرار باشه فردا ظهور کنند , اگر به من اجازه یک آرزو دهند , من در آن لحظه آنقدر ناتوانم که فقط با سکوتم میتوانم کاری کنم که حداقل دردی به دردهای ایشان اضافه نکرده باشم . چون میدانم حکمت خدا بر آن است که با آمدنش جهان پر از عدل و داد میشود . حق به حقدار میرسد . گناه کمیاب و نایاب میشود . دروغ و ریا جایی برای عرضه ندارد . تمام درها به روی شیطان بسته میشود . در حقیقت با آمدنش بهشت را با خود سوغات میاورد یا بهتر بگویم خدا را به ما مینمایاند . خوب بنده خدا دیگر من و تو چه انتظار و صحبت و یا آرزویی میتوانیم خارج از این بساط الهی داشته باشیم ؟ ( عجب شبیه امشب . شب میلاد خودش . میزبان خودش . صاحب زمان خودش . شماها کجا بودین ؟ چطوری شد که امشب من شماها رو پیدا کردم ؟ یادم باشه تو همین زمینه یه سوال جدید طرح کنم تا خودتون جوابشو بهم بدین ! من که ........! یا علی
ارسال پست

بازگشت به “فعالیتهای جمعی”