رد واقعه غدیر( مخالفان نظر بدهند)

مدیر انجمن: شورای نظارت

قفل شده
Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 3085 بار
سپاس‌های دریافتی: 5884 بار
تماس:

Re: رد واقعه غدیر( مخالفان نظر بدهند)

پست توسط محمد علي »

به نام خدا

در تکمیل فرمایش دوستم اقا محسن باید عرض کنم که چند مورد رو در نظر بگیرید

یکی اینکه اگر این مطلب تمام شده و در این باب سوالی ندارید . ادامه سوالاتتون رو در بخش پرسش و پاسخ

با ایجاد یک تاپیک جدید آغاز کنید .

دیگه اینکه اگر مطلبی رو پذیرفتید ، تکرار دوباره اون در پله های بعدی و یا ادامه روش نادرست پیشین در آینده جالب نیست .

مثلا اگر در مورد صلوات بر پیامبر اکرم و آل ایشان قانع شدید و یا در مورد درود بر صحابه ، دیگه انتظار نمیره در

تاپیک های بعدی دوباره همون شیوه ناصحیح گذشته رو پیش بگیرید . چون احساس ما این خواهد بود که پاسخ های ما

و این بحث ها بی نتیجه و بیهوده و فقط با هدف مجادله و بحث زبانی بوده است .

امیدوارم با رعایت آداب و فرهنگ پرسش گری در اسلام بحث های خوبی داشته باشیم .

با تشکر
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests] 
New Member
New Member
سپاس‌های دریافتی: 7 بار

پست توسط hesam20 »

سلام دوستان
بنده قصدم از مطرح کردن این بحث آوردن روایات و داستان نبود.
بنده فقط خواستم با دلایل عقلی موضوع رو زیر سوال ببرم پس شما هم لطف کنید این دلایل رو نه با روایت بلکه با دلایل منطقی رد کنید.
فرض کنید من بگم عیسی مسیح فقط یک رسول از رسولان خداست.اونوقت یک مسیحی بیاد و با دلایل مستدل از اناجیل حرف من رو رد کنه و مقام بالاتری بهش بده. انجیل هم به نظر اونها کاملا معتبره و میلیون ها نفر اون رو قبول دارن .آیا من باید حرفش رو باور کنم؟

وقتی 2 نفر منابع همدیگه رو قبول ندارن باید فقط از دلیل عقلی استفاده شود.

لطفا به تک تک شبهات حالا با این منظر پاسخ بدید.

باتشکر
Administrator
Administrator
سپاس‌های ارسالی: 10691 بار
سپاس‌های دریافتی: 5476 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

[/color],

دوست محترم شما که لائیک و بت پرست و بودا و گاو پرست و... نیستید که بخواهیم با عقل باهاتون صحبت کنیم

ضمناً عقل که همیشه در متن مناظرات قرار دارد اما اگر بخواهید بگید که روایات و قرآن را هم قبول ندارید باید ثمره فعالیتهای علمای خودتون را هم طی قرنهای گذشته زیر سوال ببرید.

متاسفانه شما نیز رویه هم کیشان خود را دارید و در تاپیک جدیدی هر که ارسال کردید با توجه به پیش شرطهای ما مبنی بر منطقی بودن اما هنوز شما از بکار بردن واژه "آله"

پس از نام رسول خدا صلی الله علیه واله خودداری کردید درصورتیکه صفحه قبل با استفاده از قران و نظریات علمای خودتون اثبات شد که نحوه صحیح ، صلی الله علیه و اله هست نه صلی الله علیه و سلم !

لذا ذهنیتی که داشتیم دقیقاً محقق شد و معلوم شد فقط قصد اشاعه عقاید خود را دارید و قصد استفاده و تعقل و تفکر در آراء دیگران را ندارید.

پس در نتیجه بحث نتیجه ای نخواهد داشت.

این تاپیک نیز قفل میشود

ان شاالله با اولیاء خود محشور شوید
قفل شده

بازگشت به “خطابه غدیر”