خصوصیات برتر امت اسلامی از دید شیطان رژیم

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 53 بار
سپاس‌های دریافتی: 23 بار

خصوصیات برتر امت اسلامی از دید شیطان رژیم

پست توسط مشکان »

[FONT=B Homa]خصوصیات برتر امت اسلامی از دیدگاه  
 [FONT=Arial Narrow]روزی حضرت محمد (ص) شیطان را حاضر در مسجدالحرام دید ، پیش او رفت و گفتند ای ملعون چرا ناراحتی ؟ شیطان گفت : از دست تو و امت تو ناراحتم . حضرت فرمودند : چرا از من ناراحتی ؟ شیطان گفت : که چون این همه تلاش می کنم که مردم را گمراه کنم ولی تو در قیامت آنها را شفاعت می کنی و تمام زحمات من را به هدر می دهی و به همین خاطر با تو دشمنم .  
 [FONT=Arial Narrow]حضرت فرمودند از امتم چرا ناراحتی ؟ شیطان گفت امت تو خصوصیاتی دارند که امتهای دیگر ندارند .  
 [FONT=Arial Narrow]اول اینکه وقتی به هم می رسند سلام می کنند که (سلام ) اسم خداست و من از این اسم می ترسم .  
 [FONT=Arial Narrow]دوم اینکه وقتی همدیگر را می بینند به یکدیگر دست می دهند و تا دستهایشان از هم درنیامده گناهانشان بخشیده می شود .  
 [FONT=Arial Narrow]سوم اینکه وقتی میخواهند غذا بخورند بسم الله می گویند و من دیگر نمی توانم غذا بخورم و گرسنه می مانم .  
 [FONT=Arial Narrow]چهارم اینکه بعد از خوردن غذا الحمدالله می گویند .  
 [FONT=Arial Narrow]پنجم اینکه وقتی که اسم تو می آید بلند بلند صلوات ختم می کنند و آنقدر ثواب آن زیاد است که من فرار می کنم .  
 [FONT=Arial Narrow]ششم اینکه وقتی می خواهند کاری بکنند ان شاء الله می گویند و من دیگر نمی توانم در آن کار دخالت کنم و انها را بر هم زنم .  
 [FONT=Arial Narrow]هفتم آنکه صدقه می دهند و وقتی که صدقه می دهند هم گناهانشان آمرزیده می شود و هم هفتاد نوع بلا را از خود دور می کنند . به همین دلیل حضرت نبی اکرم (ص) فرمودند : وقتی که انسان دستش را در جیبش می کند تا صدقه بدهد هفتاد شیطان دست او را می گیرند تا او را منصرف نمایند .  
 [FONT=Arial Narrow]هشتم آنان که قران می خوانند و در خانه ای که قران خوانده می شود دیگر جایی برای من نمی ماند چون در آن خانه ملائکه رفت وآامد می کنند .  
 [FONT=Arial Narrow]نهم آنکه مرا زیاد لعنت می کنند و با هر لعنت یک زخم بر بدن من می افتد و تا زمانی که آن شخص را به گمراهی نکشانم آنها خوب نمی شوند .  
 [FONT=Arial Narrow]دهم اینکه هنگامی که گناه می کنند سریع توبه می کنند و زحمات مرا به هدر می دهند .  
 [FONT=Arial Narrow]یازدهم اینکه عطسه که می کنند الحمدالله می گویند .  
 [FONT=Arial Narrow]حضرت محمد (ص) فرمودند : عطسه از طرف خداوند و خمیازه از طرف شیطان است . وقتی که عطسه می کنید باید الحمدالله بگویید .    
[FONT=Arial Narrow]براي سلامتي امام زمان (عج) صلوات
((اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ))

ارسال پست

بازگشت به “شیطان پرستی”