نامه ای به یوسف زهرا

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

نامه ای به یوسف زهرا

پست توسط mehrnoshbbb »

[FONT=Book Antiqua] بنام یزدان پاک 
نامه ای به آقای مهربونم امام زمان
گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی
آقای مهربونم سلامتصویر
[FONT=Franklin Gothic Medium]در حالی دارم این نامه رو واست مینویسم که اشک از چشمام جاریه ساعت 1:30 بامداد 16/3/1388 گمشده زهرا امشب با تموم وجودم حضورتو فریاد میکنم کاشکی بودی کاشکی میومدی سرگردونم چقدر دوست دارم بودی و میگفتی چی درسته و چی غلطه مهدی جان چقدر انتخاب سخته کاشکی میگفتی کدومشون اصلح ترن، کدومشون اگر بیان زمینه ظهورتو فراهم میکنن کدومشو راست میگن؟ چی حقه و چی ناحق؟ یوسف زهرا اینا خیلی جات خالیه بیا آقا بیا که دلم بدجوری بهونتو میگیرهتصویر   
Senior Member
Senior Member
سپاس‌های ارسالی: 52 بار
سپاس‌های دریافتی: 137 بار

Re: نامه ای به یوسف زهرا

پست توسط حامد صارم »

مگه می شه که ائمه ما برای ما نگفته با شند و معیار به ما نداده باشند
در گرمای آفتاب اگر کسی در سایه بایستد تقصیز خورشید چیست ؟؟
Junior Member
Junior Member
سپاس‌های ارسالی: 55 بار
سپاس‌های دریافتی: 104 بار

Re: نامه ای به یوسف زهرا

پست توسط شب انتظار14 »

تصویر اللهم عجل لولیک الفرج

اگر شیعیان ما که خداوند توفیق طاعتشان دهد در وفای به عهد و پیمانی که دارند همدل می شدند سعادت دیدار ما از ایشان به

تاخیر نیافتاده و زودتر نصیب آنان می گشت دیداری با شناخت کامل و درست نسبت به ما پس ما را از آنان دور نمی دارد مگر اعمالی

که ما را ناخوشایند است و از ایشان نمی پسندیم.
تصویر از امام زمان علیه السلامتصویر

سلام دوست عزیز تصویرتصویر

متن زیباتون رو خوندم واز روی همین نوشته ها میشد فهمید که چقدر دلتون برا آقا تنگ شده راستش دل همه واسه آقا تنگ میشه

هر چند گنهکار باشیم به قول مداح اهل بیت سعید حدادیان که دلمون پاکه ماییم که از دلمون دور شدیم جدایی من و دل باعث جدایی

من از شماست آقا جون . همین که نصف شب دلتون لرزیده و خواب رو از چشماتون ربوده و اشک از چشماتون برا آقا سرازیر شده

بدون که اون لحظه هم آقا دلشون برا تو تنگ شده بود و برات دعا می کردند.یه نقل قولی از سید بن طاووس براتون می نویسم که بدو

نیم آقا چقدر به فکر ما هستند با وجود این همه گناه که در محضر خدا و ایشون از ما سر می زنه تصویرامیدوارم خدا به حق آقا امام

زمان گناهانمون رو ببخشهتصویر

سید بن طاووس می فرماید: شبی در سامرا وارد سرداب امام زمان شدم. صدای ملکوتی امام را در حال مناجات با خالق یکتا شنیدم که

می فرمودند: پروردگارا!شیعیان ما از ما هستند از زیادی گل ما خلق شده اند و به آب ولایت ما عجین گشته اند خدایا آنها را بیامرز و

گناهانشان را عفو فرما. پروردگارا! آنها را روز قیامت در مقابل چشم دشمنان ما مواخذه مفرما چنانچه میزان گناهانشان بیشتر و صوابشان

کم است از اعمال من بردار و به صواب آنها بیفزایتصویر
ارسال پست

بازگشت به “قطعه ادبي”