در خواست معرفی سایت برای رفع شبهات مذهبی

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Member
Member
سپاس‌های ارسالی: 217 بار
سپاس‌های دریافتی: 91 بار

در خواست معرفی سایت برای رفع شبهات مذهبی

پست توسط Reza1370 »

لطفا برای رای رفع شبهات مذهبی سایت معرفی کنین!

تصویر
Old-Moderator
Old-Moderator
سپاس‌های ارسالی: 973 بار
سپاس‌های دریافتی: 1783 بار
تماس:

Re: در خواست معرفی سایت برای رفع شبهات مذهبی

پست توسط سعید منتظر »

به نظرم سایت زیر بهترین هست...

www.eteghadat.com
Member
Member
سپاس‌های ارسالی: 217 بار
سپاس‌های دریافتی: 91 بار

پست توسط Reza1370 »

saeedmontazer نوشته شده:به نظرم سایت زیر بهترین هست...
http://www.eteghadat.com

خب اینجا رو که دارم ازش استفاده می کنم! تصویر ولی مشکلاتی وجود داره! مثلا در مورد حجاب من تمام پست های موجود توی این فروم رو خوندم و واقعا به نظرم قانع کننده نرسیدن!!! تصویر خودم گشتم و [External Link Removed for Guests] رو پیدا کردم و متنش رو توی تاپیک زن و فلسفه ی حجاب گذاشتم.

دفاتر بعضی از مراجع سایت داره، ولی معمولا یا جوابی به ایمیل داده نمیشه یا اینقدر دیر جواب میدن که ...

یک مساله ی دیگه، دفاتر بعضی از مراجع توسط نرم افزاری شبیه به Y! Messenger به سوالات شرعی جواب میدن؛ اگه مسئولین فروم ارتباطی برقرار کنن و سایت رو به اون ها معرفی کنن و اون ها هم به عنوان نماینده ی اون مرجع تقلید اینجا به سوالات و شبهات پاسخ بدن هم جواب سوال مردم رو دادن و هم از طریق موندن توی این سایت جاودانه میشه! تصویر

تصویر
Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 7581 بار
سپاس‌های دریافتی: 6236 بار
تماس:

پست توسط مائده آسمانی »

V.I.T.O نوشته شده:
دفاتر بعضی از مراجع سایت داره، ولی معمولا یا جوابی به ایمیل داده نمیشه یا اینقدر دیر جواب میدن که ...

یک مساله ی دیگه، دفاتر بعضی از مراجع توسط نرم افزاری شبیه به Y! Messenger به سوالات شرعی جواب میدن؛ اگه مسئولین فروم ارتباطی برقرار کنن و سایت رو به اون ها معرفی کنن و اون ها هم به عنوان نماینده ی اون مرجع تقلید اینجا به سوالات و شبهات پاسخ بدن هم جواب سوال مردم رو دادن و هم از طریق موندن توی این سایت جاودانه میشه! تصویر

تصویر

به نام خدا  

سلام علیکم

شما اگر در بخش فرع دین (احکام) سوالات شرعی خود را با ذکر نام مرجع خود بپرسید انشالله پاسخگوی شما در کمترین زمان

ممکن خواهیم بود. ( دوستانی هم که تمایل ندارند نام مرجع خود را ذکر کنند نظر تمامی مراجع را به استحضار دوستان می رسانیم).

در باره شبهات هم در قسمت پرسش و پاسخ سوالات خواد را بپرسید دوستان انشالله پاسخگو خواهند بود.

موفق و پیروز باشید.تصویر
تصویر
Administrator
Administrator
سپاس‌های ارسالی: 10691 بار
سپاس‌های دریافتی: 5476 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

V.I.T.O جان

سلام :D

میتونی به بخش معرفی پایگاههای اینترنتی سایت بری.

اونجا لیست کاملی از هر نوع سایتی که مد نظر داشته باشی توسط کاربر محترم "محب فاطمه" تهیه گشته که حتماً کمک شایانی بهت خواهد کرد.

موفق باشی و در پناه خداوند :razz:
ارسال پست

بازگشت به “معرفی پايگاه ها”